Mladší přípravka se ohlédla za skončeným podzimem

Podzimní část sezony je pro některé kategorie již u konce a kluci s holkama se začínají pomalu přesouvat do vytápěných tělocvičen a sportovních hal. To je vlastně chvíle na bilancování a hodnocení. Takže jak si vedla na podzim vratimovská mladší přípravka?

„Přípravu na sezonu jsme začali 23. srpna. Od prvního tréninku byla na dětech vidět snaha a nadšení se učit zase něco nového z fotbalových dovedností,“ začal s hodnocením trenér Švrček. „Již po dvou měsících tvrdé práce jsme u dětí viděli velké zlepšení, a to jak v individuální činnsoti s míčem, tak ve hře jeden na jednoho, či střelbě a chápání základních fotbalových pravidel. Děti jsou nadšené z každé pěkné akce a hlavně, co je pro nás nejvíce pozitivní, že mají stále chuť se zlepšovat. Musím také moc poděkovat všem rodičům za přístup, opravdu děkuji,“ dodal Švrček.

Jeho svěřenci se pomalu již začínají připravovat na zimní přípravu, která začne v listopadu. „Přípravu vyplníme několika halovými turnaji. Zatím jich máme do konce roku naplánováno kolem pěti, šesti. Velké dík patří i vedení vratimovského klubu za příspěvek na startovné v Zimní lize,“ děkoval Švrček.

A jakých výsledků kluci z mladší přípravky dosáhli?

Velká Polom – Vratimov 31:9
Vratimov – Baník Ostrava U9 B 20:15
Poruba B – Vratimov 12:11
Vratimov – Petřkovice 12:10
Stará Bělá – Vratimov 11:23
Vratimov – Rychvald 7:11
Klimkovice – Vratimov 6:26

Výsledky přátelského utkání:

Vítkovice U9 – Vratimov 32:9

Triangl
Vítkovice U9 – Vratimov 11:3
Ostrava Jih- Vratimov 5:3
Vítkovice U9 – Vratimov 12:1
Ostrava Jih – Vratimov 4:6

„Na závěr bych chtěl pochválit všechny děti za přístup k tréninkům i zápasům,“ sdělil trenér Švrček.