Dziuba: Ve Zlíně to bylo šťastné vítězství, ale máme důležité tři body

Trefa našeho záložníka DENISE DZIUBY nám z úvodního jarního zápasu přinesla velmi cenné tři body. Vratimov totiž na hřišti zlínské rezervy zvítězil těsně 1:0. Tento gól nakonec Dziubu posunul v anketě portálu www.fotbalunas.cz k výhře Hráč kola. Přečtěte si rozhovor, který pak následně tento webový portál s Dziubou udělal.

HRÁČ KOLA – Denis Dziuba
autor: Václav Horyna

I v 19. kole soutěže MSFL rozhodovaly Vaše hlasy o hráči kola. V ideální jedenáctce se sešlo mnoho hráčů, kteří vstřelili důležité branky svých týmů a pomohli jim k potřebným bodům. Za odvedený výkon, společně se vstřelenou rozhodující brankou zápasu, si ocenění hráče kola odnesl DENIS DZIUBA, hráč FC Vratimov – gratulujeme! „Byl jsem jeden proti pěti, poté se balón ke mě šťastně odrazil a já to uklidil placírkou k tyči,“ popsal vítěznou branku, která Vratimovu přinesla tři body, jeho záložník.

Denisi, jak hodnotíte zpětně první jarní zápas a váš výkon?

Jsem rád, že moje branka znamenala tři body. Bylo to naše první jarní kolo, možná trochu ustrašený zápas, kde jsme statečně bránili a většinu zápasu hráli bez balonu. Zlín byl posílený o hráče z širšího kádru, byl rychlejší, aktivnější, ale my dali z jedné šance gól. Bylo to šťastné vítězství a důležité tři body.

Jaké jsou vůbec týmové cíle pro tuto sezonu?

Před sezonou jsme se chtěli pohybovat v polovině tabulky a vyhnout se bojům o záchranu. O víkendu nás teď čeká důležitý zápas s Novým Městem na Moravě a tam půjde o hodně!

Na jaký zápas se na jaře nejvíce těšíte?

Těším se nejvíce na zápasy s Hlučínem a Ostravou B. Budu hrát proti svým bývalým spoluhráčům, se kterými jsem hrál mimo jiné v Baníku, kde jsem působil od šesti do devatenácti let.

Na jaký zápas se naopak tolik netěšíte?

Moc se netěším hned na příští kolo, kde půjde o hodně. Věřím ale, že budeme více na míči a vstřelíme první gól, který rozhodne. Zároveň mi osobně moc nesedí hra Uherského Brodu, který hraje nakopávané balony a myslím, že mě po zápase bude bolet za krkem.

Odkaz na článek ZDE
Foto k článku: Jan Zahnaš