Dziuba: Kontakt tam byl, rozhodčí to bohužel pískl

Po utkání byl náš záložník Denis Dziuba hodně zklamaný. Na jednu stranu u něj převládala radost ze vstřelené branky, na druhou zase smutek, jelikož právě po Denisově zákroku na prostějovského Koudelku se pískala penalta, která rozhodla středeční pohárový duel.

Domácí celek se od úvodního hvizdu musel bránit mírnému tlaku druholigového favorita. Když však Hanáci polevili, přišla naše chvíle. Baďura se na pravé straně hřiště prosmýkl kolem Bialka a pak ideálně předložil loženku Dziubovi. „Bady mě krásně našel, já jsem se už jen snažil přesně zakončit,“ svěřil se po utkání s dojmy Frýdecko-místeckému deníku náš záložník.

Jednadvacetiletého forvarda po zápase mrzelo, že jsme nad soupeřem dvakrát vedli, přesto jsme zápas do zdárného konce nedovedli. „Asi nikdo nečekal, že po vyrovnání dáme další gól. Je to teď škoda, už jsme to mohli dotáhnout až do konce,“ mrzelo Dziubu.

Hanáci totiž po rohovém kopu nejprve srovnali hlavičkujícím Omalem, aby o chvíli později zvrátili nepříznivý vývoj střetnutí na svou stranu, když Kušej proměnil pokutový kop. Ten byl nařízen právě po střetu Dziuby s hostujícím Koudelkou. „Bylo to sporné, ale myslím, že si to rozhodčí obhájí. Kontakt tam byl, i když ne nijak velký, ale rozhodčí to bohužel pískl,” sdělil Deníku Dziuba. „Škoda, bolí to hodně. Měli jsme to dobře rozehrané a cítili jsme šanci, že bychom je mohli porazit. Soupeř pak dal do hry hráče, kteří hrají pravidelně druhou ligu. Bylo to znát, nastoupila tam síla a rychlost, my už byli takoví těžkopádní,” dodal.

Už dnes, pouhé dva dny po pohárové dřině, nastoupíme k dalšímu mistrovskému utkání v Hlučíně. Vratimovští věří, že je domácí o prozatímní neporazitelnost neoberou. „Zatím jedeme nad očekávání. Začátek máme super a snad v tom budeme pokračovat. Taky nás potěšilo, kolik lidí dorazilo na pohár. Byla to pecka,” pochvaloval si Denis Dziuba středeční pohárovou atmosféru na domácím stadionu.

VIDEO Z POHÁROVÉHO UTKÁNÍ