Další domácí vysoké vítězství C týmu

Ve druhém domácím zápase se o uplynulém víkendu představili fanouškům vratimovští C muži. Ti tentokráte hostili na domácí půdě hráče B týmu michálkovické Slavie. „Chtěli jsme v tomto utkání napravit náš špatný výkon z minulého utkání a naplno bodovat, prostě neztratit kontakt se špičkou tabulky,“ začal s hodnocením zápasu domácí trenér Marek Svěnčík.

Oproti minulému zápasu udělal vratimovský kouč pár změn v sestavě včetně rozestavení. „Za výhrou jsme šli od první minuty,“ usmál se Svěnčík. „Hřiště bylo perfektně připravné, takže jsme mohli hrát kombinační hru, která je našemu mužstvu vlastní,“ dodal domácí trenér.

Od úvodní minuty na hřišti existovalo pouze jedno družstvo. „Je to tak, vždyť jsme po půlhodině vedli čtyřbrankovým rozdílem, takže o osudu zápasu bylo dopředu rozhodnuto,“ měl radost hrající trenér vratimovského C týmu. „O přestávce jsem za stavu 6:0 kluky nabádal, ať na výsledek rychle zapomenou a hrají zase jakoby to bylo bez branek. V téhle soutěži padá hodně branek, což na konci soutěž může být možná i rozhodující,“ přemýšlí dopředu Svěnčík.

Celkové skóre se nakonec zastavilo na konečných 11:0. „Chtěl bych pochválit všechny za to, jakým způsobem zápas odehráli a nic nepodcenili. Příští týden bychom se chtěli prezentovat stejným výkonem a získat do tabulky další tři body. Tímto bych chtěl pozvat všechny naše příznivce, aby nás dojeli do Havířova povzbudit,“ přeje si kouč domácího celku. Ten pak neopomněl ještě jednu poznámku. „Chtěl bych také poděkovat všem fandům, kteří nás přišli na zápas s Michálkovicemi povzbudit a kluky podpořit. Opravdu si vážíme každého fanouška.“

FC VRATIMOV C – FC SLAVIA MICHÁLKOVICE B  11:0 (6:0)
Branky: 30., 38. a 63. Macák, 13. a 75. Popelka, 15. a 60. T. Tříska, 7. Bohačík vlastní, 25. Bandy, 73. Nohel, 82. Házi. Rozhodčí: Godfryd – Štorek, Němec. ŽK: Gabriel – Homola. Diváci: 80.
Vratimov C: Šipula – Bandy, Házi, Macák, Popelka, T. Tříska, Žižka, V. Tylšar, Gabriel, Dražina, M. Svěnčík. Střídali: Nohel, A. Tříska, P. Tylšar, Duží, Ryška, Botur. Trenér: Marek Svěnčík.
Michálkovice: Sliwka – Holec, Syrek, Šorma, Homola, Zbořil, Kopko, Hrbáček, Kolouch, Bohačík, Kopal. Střídal: Peterek. Trenér: Tomáš Homola.