Céčku utkání v Dolní Lhotě nevyšlo podle představ

V neděli odpoledne zajížděl náš C tým na hřiště jednoho z favoritů celé soutěže, do Dolní Lhoty. „Chtěli jsme u soupeře navázat na naší hru z minulého kola, kdy se nám dařila kombinace a hlavně koncovka,“ naznačil předzápasové plány vedoucí hostujícího mužstva Pavel Dražina.

Do zápasu nastoupily oba celky opatrně a čekalo se tak, kdo dříve udělá chybu. „Soupeř nás v prvním poločase moc do šancí nepouštěl. A když už jsme se dostali na dostřel, tak nás zradila buď špatná nahrávka, nebo koncovka. To domácí využili naše chyby v obraně a dostali se tak do rychlého vedení 3:0. My jsme až v závěru poločasu korigovali průběžný stav Bandym,“ okomentoval průběh prvního dějství Dražina.

„V kabině jsme si pak vyříkali co je špatně a do druhé půli se nastoupilo v jiném rozestavení. V prvních patnácti minutách jsme hráli fotbal, který měl hlavu a patu, navíc se nám podařilo Popelkou snížit na 3:2. Jenže místo našeho tlaku, kdy jsme se měli hnát za vyrovnáním, tak nás soupeř trestal z rychlých brejků,“ mrzelo hostujícího Dražinu. Vratimovští pak ještě inkasovali třikrát, čímž v Dolní Lhotě prohráli 6:2. „Ten výsledek je asi pro nás hodně krutý, ale musíme uznat, že spravedlivý. Teď musíme porážku hodit za hlavu, v týdnu dobře potrénovat a pořádně se tak připravit na nedělní domácí zápas, kde budeme určitě chtít odčinit tento výsledek. Tímto bych chtěl pozvat všechny fanoušky vratimovského C týmu, aby přišli v 10.30 hodin. Našim soupeřem budou Michálkovice,“ zve všechny fandy Pavel Dražina.

TJ SOKOL DOLNÍ LHOTA – FC VRATIMOV C 6:2 (3:1)
Branky: 30., 39. a 79. Juchelka, 23. Bubík, 75. Dendis, 86. Židek z pk – 43. Bandy, 66. Popelka. Rozhodčí: Herda – J. Čecháček, Popovský. ŽK: Bedry – M. Svěnčík, V. Tylšar, Gabriel. Diváci: 110.
D. Lhota: Kudela – Sliž, M. Badura, Bedry, Zeman, Blanar, Bubík, Kozelský, Židek, Dendis, Juchelka. Střídali: V. Kubíček, Moravec, J. Kubíček, Czolko, Bjaček, Střelecký. Trenér: David Richter.
Vratimov C: Šipula – V. Tylšar, Nohel, Duží, Žižka, Stibor, M. Svěnčík, T. Tříska, Trmal, Macák, Demianenko. Střídali: Drozd, Popelka, Gabriel, A. Tříska, P. Tylšar, Bandy. Trenér: Marek Svěnčík.