Céčko doma klopýtlo v přípravě s Horními Bludovicemi

Přípravné utkání s Horními Bludovicemi C mužům příliš nevyšlo. Po bezbrankovém prvním poločase se rozhodlo po změně stran.  Hned z kraje poslal hostující celek do vedení David Wawrzyk. Z dalšího průběhu utkání uběhlo deset minut a byli to znovu Bludovičtí, kteří se ocitli v nadějné příležitosti, tentokráte pálil Kubovič do tyče. Do dvoubrankového vedení se hosté dostali zásluhou Tomáše Ponczi, my jsme už pak jen v poslední minutě korigovali stav na konečných 1:2 zásluhou Drozda.
„Utkání se mi tentokráte hodnotí velice těžko, jeliko jsme v něm nepředvedli takřka nic,“ štvalo po zápase trenéra Marka Svěnčika. „Dokonce si myslím, že to byl asi nejhorší zápas za dva roky, co tento tým trénuji. Soupeř k nám přijel pouze s dvanácti hráči a dokázal být ve všech směrech lepší, než ten náš. Hlavně po stránce fyzické nás totálně převálcoval a tohle je opravdu špatná vizitka našeho mužstva,“ začal s hodnocením přípravného zápasu domácí trenér. „Pokud si hráči budou myslet, že výhry přijdou samy, zcela bez tréninku a herní praxe, tak se výsledky dostaví jen těžko. Jsem velice zklamán a pevně věřím, že si vše v kabině vyříkáme a začneme se už pomalu připravovat na naše první mistrovské utkání, které nás čeká 22. srpna doma s béčkem Brušperku,“ dodal Svěnčík.

FC VRATIMOV C – FC HORNÍ BLUDOVICE 1:2 (0:0)
Branky: Drozd – Wawrzyk, Poncza.
Vratimov C: Botur – Adámek, Tylšar, J. Špánek, Dražina, A. Tříska, Žižka, Lukeš, A. Valášek, Kontra, T. Tříska, Votýpka. Náhradníci: Drozd, Popelka, Tylšar, Duží. Trenéři: Pavel Dražina a Marek Svěnčik.