Béčko si veze z Jistebníku bod

Fotbalisté našeho B týmu mají za sebou první jarní střetnutí, ve kterém doháněli po změně stran dvoubrankovou ztrátu. Béčku se nakonec přeci jen podařilo vyrovnat, když se devět minut před koncem trefil Zbavitel.

V prvním utkání jarní části sezony jsme zavítali do Jistebníku a zápas se nám úplně výsledkově nepovedl. Chtěli jsme navázat na podzimní vysoké vítězství z domácího prostředí, ale bohužel tentokrát jsme tak úspěšní nebyli.

Soupeř hrál od začátku v hlubokém obranném bloku, který jsme jen těžko překonávali. V 6. minutě jsme po pěkné kombinační akci a následném faulu v pokutovém území na našeho útočníka zahrávali V. Trmalem pokutový kop. Ten byl následně proměněn a my šli do vedení 1:0. Poté jsme ještě nastřelili břevno a to bylo z naší strany v prvním poločase vše. Soupeř toho využil a ve 35. minutě po faulu naší obrany dostal i on příležitost v podobě penalty. Bylo tedy srovnáno 1:1. Bohužel v rozmezí od 38. do 41. minuty jsme si nepohlídali dvě standardní situace a dovolili tak domácím odskočit na rozdíl dvou branek – 3:1.

Do druhého poločasu jsme šli s tím, že chceme zvýšit svou aktivitu směrem dopředu, ale nebyli jsme schopni si vytvořit pořádnou šanci. Snížit se nám podařilo v 63. minutě Stiborem, který se prosadil po rohovém kopu. Postupem času domácím docházely síly, ale nás brzdila hlavně naše nepřesnost ve finální fázi. Devět minut před koncem se po dalším rohu prosadil Zbavitel. Zbytek zápasu se odehrál za našeho tlaku, ovšem bez gólového efektu a tak pan rozhodčí utkání v 90. minutě ukončil, aniž by nastavil neustálé zdržování domácích hráčů.

V dalším kole budeme na domácím hřišti hostit tým z Libhoště. Toto utkání se hraje v sobotu 2. dubna od 15.30 hodin.

TJ JISTEBNÍK – FC VRATIMOV B 3:3 (3:1)
Branky: 35. Coufal z pk, 38. Taraba, 41. Tilscher – 6. Trmal z pk, 63. Stibor, 81. Zbavitel. Rozhodčí: T. Boráň – Klimek, Revaj. ŽK: Štandl, Šimák, Taraba – Roháček, Smilowski, Chlopek. Diváci: 80.
Jistebník: Malý – Bednář, Raška, Štandl, Pietras – Vavroš, Šimák, Taraba, Rašek, Coufal – Tilscher (68. Veselý). Trenér: Ivo Müller.
Vratimov B: Müller – Smilowski, Hrdý, R. Pešek (44. Stibor), Piskoř – Macák, V. Trmal – Mikšovič (77. D. Pešek), Roháček (77. Tříska), Chlopek – Zbavitel. Trenér: Radim Pešek.