Béčko si proti Jablunkovu s chutí zastřílelo

Vratimovská rezerva si v dalším kole I. A třídy poradila na domácím hřišti s jablunkovským Spartakem, kterému nadělila osm branek. „Dominovali jsme prakticky po celou dobu zápasu. Důležité bylo, že se nám povedl vstřelit brzký gól a pak už to bylo jen o tom, kolik že těch branek nakonec dáme,“ řekl k zápasu trenér B týmu Radim Pešek.

Střelecky se dařilo především Zbaviteli, který dal během devětatřiceti minut hattrick. Po dvou brankách pak přidali Wojatschke s Roháčkem, jednou se prosadil Tříska. „Výhrou jsme se dobře naladili před důležitým utkáním ve Stonavě, kde budeme chtít zvítězit a potvrdit si tak druhé místo v tabulce,“ dodal Pešek.

K již zmíněnému zápasu nastoupí béčko v sobotu 11. června od 17.00 hodin a hráči věří, že je přijede povzbudit spousta vratimovských fanoušků.

FC VRATIMOV B – 1.FK SPARTAK JABLUNKOV 8:0 (5:0)
Branky: 8., 21. a 47. Zbavitel, 4. a 37. Wojatschke, 41. a 75. Roháček, 72. Tříska. Rozhodčí: Seidler – Žáček, Hrňa. ŽK: bez karet. Diváci: 30.
Vratimov B: Sýkora – Hammer, Slota, Nemšovský (46. P. Štromp), Vojtek (56. A. Tříska) – Trmal (64. D. Pešek), Roháček – Brezula (56. Stibor), Wojatschke (46. Mikšovič), Piskoř – Zbavitel. Trenér: Radim Pešek.
Jablunkov: Haratyk – Puczok, Świerczek (46. Karch), Hupka, A. Nieslanik, B Borski, Petružálek, M. Nieslanik, T. Nieslanik (17. R. Borski), Szotkowski, Skupien. Trenér: Radek Fazekaš.