Béčko s Vřesinou neudrželo dvougólové vedení

Další z řady přípravných utkání mají za sebou fotbalisté vratimovského B týmu. Svěřenci trenéra Radima Peška hostili na domácím trávníku hráče Vřesiny. V první půli jsme si dokázali vytvořit dvoubrankové vedení, o to jsme ale bohužel v průběhu střetnutí nakonec přišli. „Utkání hodnotím více méně pozitivně, řekli jsme si, že chceme hrát aktivně, ve velkém tempu a soupeře vysoko napadat, což se nám prakticky celý první poločas dařilo. Vytvořili jsme si dvoubrankové vedení, škoda jen, že jsme v závěru poločasu inkasovali gól, kdy jsme si nepohlídali standardní situaci,“ mrzelo trenéra Radima Peška.

Do druhé půle jsme prostřídali takřka celou jedenáctku a na tempu naší hry to bylo znát. „Nebyli jsme už tolik aktivní, ale i přesto jsme byli na hřišti lepším týmem. Bohužel se nám už žádný gól nepodařilo přidat, naopak soupeř trestal naše chyby, kdy jsme nebyli důrazní ve vlastní šestnáctce. Ke konci jsme pak ještě inkasovali z rychlého brejku. Zápas nám ukázal, s kým můžeme počítat a kdo bude muset naopak v trenincích a utkáních ještě přidat. Přesto si myslím, že máme určitě na čem stavět. Každá porážka sice mrzí, ale ty souboje o soutěžní body nás teprve čekají. Do startu soutěže zbývají dva týdny, věřím, že tu hru ještě vypilujeme a na sezonu se dobře připravíme,“ dodal Pešek.

Poslední utkání před startem I. A třídy odehrají fotbalisté vratimovského B týmu v sobotu 7. srpna od 13.45 hodin ve Staré Bělé.

FC VRATIMOV B – FC VŘESINA 2:3 (2:1)
Branky: Trmal, Hammer.
Vratimov B (1. pol.): Stromp – Hammer, Slota, Mokroš, Piskoř – Duda, V. Osvěčík – Siedlok, Trmal, Mikšovič – Avetisjan. (2. pol.): Štromp – Ledvina, Votýpka, Mokroš, Brezula – Duda (60. V. Osvěčík) – Štromp, Stuchlík, M. Osvěčík – Trmal (60. Valášek). Trenér: Radim Pešek.