Béčko doma nezaváhalo a sezonu končí na druhé příčce

Na závěr sezony přivítali fotbalisté vratimovského B týmu na domácím trávníku Bystřici. Vstup do zápasu vyšel daleko lépe domácím, když už ve 2. minutě skóroval Hrdý. Ve 20. minutě to bylo již rozdílem dvou branek, do černého mířil tentokráte Wojatschke. Hosté následně o čtyři minuty později snížili brankou z pokutového kopu, dvougólový náskok jsme si ale po půlhodině hry vzali zpět. Mezi střelce se zapsal Kuba Teplý. Po změně stran pak zvyšoval svou patnáctou brankou v sezoně Chlopek na 4:1. Pátý gól dával opět Vojta Wojatschke. Bystřice už stačila osm minut před koncem pouze korigovat na konečných 5:2 v náš prospěch.

Béčko tak končí sezonu na krásném 2. místě.

FC VRATIMOV B – TJ BYSTŘICE 5:2 (3:1)

Branky: 20. a 80. Wojatschke, 2. Hrdý, 30. Teplý, 63. Chlopek – 24. z pk a 82. Pilch. Rozhodčí: Smetana – Podraza, Horáková. ŽK: Hammer, Chlopek, Wojatschke – Heczko, M. Martinčík. Diváci: 75.
Vratimov B: Müller – Hammer, Hrdý (72. Stibor), Zbavitel, Piskoř – Trmal (46. Slota), Wojatschke – Brezula (77. Tříska), Roháček, Chlopek (65. Mikšovič) – Teplý (77. D. Pešek). Trenér: Radim Pešek.
Bystřice: Galusík – Fober (77. Cienciala), I. Martinčík, Králíček, Heczko, Baron, Pilch, M. Martinčík (63. Kužma), Staniek, Marosz, Buryan. Trenér: Ivan Martinčík.