FC Vratimov B  –  FC Hlučín B  4:2 (3:0)

Branky: Tříska St. – 2, Svěnčík, Hudeček

Sestava: Marcinek – Šrubař, Gašman, Juhos, Parwa – Tříska A., Bandy, Macák, Thomas – Svěnčík, Hudeček / stř. Kontra, Baláž, Tříska S., Janota, Žižka, Brydling

Ve středu 28.9.2016 se dohrávalo 1. kolo MěS a Vratimovská rezerva hostila celek Hlučína B. V neděli se s tímto soupeřem utkalo mužstvo trenéra Ivo Adámka na jejich hřišti, kde utkání jasně ovládlo a svému soupeři nasázelo šest branek. Dominanci potvrdili i ve středu, kdy bylo naše mužstvo od úvodních minut jasně lepší a do poločasu nastříleli domácí tři krásné branky. Druhá půlka už nebyla ze strany vratimovských bohatá na góly a tempo hry, i díky mnoha střídáním, trochu opadlo. Soupeř se sice také osmělil a dokázal snížit, ale konečný výsledek 4:2 byl pro domácí borce zcela zasloužený.

V neděli 2.10.2016 čeká naše B mužstvo od 10.30 hod. derby proti béčku Řepišť.