„A“ mužstvo: Z Veřovic bez bodu

AFC Veřovice  –  FC Vratimov 2:0 (1:0)

Branky: 38´(p) a 66´ Košelík

Sestava: Černý – Stuchlík, Šimek, Valenčin, Pešek – Tříska T. (69´Bandy), Škorík, Sáblík, Pohludka (82´Tříska A.) – Pařenica – Osvěčík (72´Hudeček)

První jarní utkání 1.A třídy sk.B vratimovským fotbalistům ani výsledkově, ani herně nevyšlo. Ve Veřovicích nastoupili v hodně kombinované sestavě a nadšeně hrajícím domácím nakonec podlehli 2:0.

Hodnocení as.trenéra V.Pražáka:

„Náš výkon výrazně ovlivnila marodka klíčových hráčů, kteří v zimní přípravě byli tahouny mužstva… Sestavu jsme museli bohužel „lepit“ a nuceně přeházet posty některých hráčů. Utkání bylo z obou stran opatrné a dlouho vyrovnané. Chtěli jsme být více na míči, což se nám v první půli jakž takž dařilo, ale všechny akce byly jakoby nedotažené a nedokázali jsme si vytvořit žádné vyložené šance. Bohužel nám vůbec nešly ani standartní situace…V závěru poločasu jsme nepohlídali rozehrávku domácích při jejich standardce, zbytečně faulovali ve vápně a z penalty inkasovali. Ve druhé půlce jsme to chtěli zvrátit a kluci se určitě snažili, ale v naší hře byla velká spousta nepřesností a chyb…byla to spíše křeč. Když už jsme se nadechovali k tlaku, nezachytili jsme brejk domácích a gól na 2:0 nás definitivně zlomil…“