📷 Béčko deklasovalo doma tým Libhoště

Po remíze našeho B týmu v úvodním kole I. A třídy, sk. B, jsme hostili v domácím prostředí tým z Novojičínska. „Do zápasu jsme vstupovali s tím, že chceme odčinit ztrátu z minulého utkání v Jistebníku, což se povedlo,“ pochvaloval si trenér B mužů Radim Pešek, který pak pokračoval v hodnocení: „Znovu jsme si nepohlídali začátek utkání a už ve třetí minutě inkasovali. Špatné vstupy do utkání nás provázely i v přípravě. Na tom v dalších zápasech musíme zapracovat. Až na ten úvod to byl z naši strany velmi dobrý poločas a těch gólů jsme mohli dát daleko více, než jen čtyři,“ vrací se k první pětačtyřicetiminutovce Pešek.

Po změně stran pak přidali domácí borci do libhošťské branky dalších pět branek. „Ve druhé půli jsme ze začátku pokračovali ve výkonu z prvního poločasu, rychle přidali další branky, ale pak už utkání ztratilo tempo a v podstatě se jen dohrávalo. lukům děkuji za přístup k zápasu i předvedenou hru a také všem lidem, kteří se v takovém chladném počasí přišli podívat,“ uzavřel domácí kouč. Hostujícího trenéra Luďka Odstrčilíka musela porážka mrzet o to více, jelikož se po dlouhých letech vrátil na místo, kde sám v minulosti jako hráč působil. „Je nutné na zápas co nejdřív zapomenout a na domácím hřišti odčinit tento nepochopitelný výpadek. Nic jednoduchého to ale nebude. Je třeba, aby hráči nechali na hřišti vše, co v nich je,“ řekl k zápasu libhošťský trenér Odstrčilík. My i díky odloženým zápasům jsme se dostali na průběžnou druhou příčku tabulky.

Také další mistrovské střetnutí odehrajeme na domácí půdě, když v sobotu 9. dubna hostíme od 15.30 hodin celek Finstalu Lučina, kterému máme z podzimu co vracet, když jsme u nich prohráli 1:3.

FC VRATIMOV B – FC LIBHOŠŤ 9:1 (4:1)
Branky: 22. a 33. Hruška, 42. a 53. Chlopek, 24. Roháček, 64. Zbavitel, 68. Svěnčík, 83. Brezula, 84. Trmal – 3. Bartoň. Rozhodčí: Těžký – Kolečkář, Moravec. ŽK: bez karet. Diváci: 15.
Vratimov B: Müller – Hammer, Hrdý (65. Svěnčík), Smilowski, Piskoř – L. Kundrátek (61. P. Štromp), Trmal – Hruška (56. Brezula), Roháček (61. Mikšovič), Chlopek – Zbavitel. Trenér: Radim Pešek.
Libhošť: Dubec – Symerský, Sobotík, Hradečný, O. Hanzelka (78. R. Hanzelka), Melčák, Bartoň, L. Hanzelka, Velart, Polášek, Čapka. Trenér: Luděk Odstrčilík.


FOTOGALERIE Z UTKÁNÍ