Týmy U9 a U11 se zúčastnily mezinárodního turnaje v Liptovském Mikuláši

Dne 08.12.2018, se naše starší (U11) a mladší přípravka (U9) zúčastnila mezinárodního halového turnaje v Liptovském Mikuláši. Na turnaji jsme se potkali s těmito týmy: MFK Tatran Liptovský Mikuláš (SK), SP Grunwald Více »

První informace k zimnímu turnaji „O POHÁR STAROSTY MĚSTA VRATIMOVA“

Další ročník zimního turnaje „O POHÁR STAROSTY MĚSTA VRATIMOVA“ se již nezadržitelně blíží, a proto vám již nyní přinášíme první užitečné informace o jeho průběhu. Turnaj se odehraje v zimním období roku 2019, Více »

 

FC Vratimov hostil turnaj přípravek

Poslední červnový víkend se uspořádal FC Vratimov turnaj přípravek ročníku 2008 a mladší. Za účasti týmů Heřmanic, Václavovic, Vítkovic a domácích borců z Vratimova. Turnaj proběhl za neskutečně horkého počasí. Kluci milují fotbal, a tak se s tím dokázali vyrovnat i za pomoci pořadatelů, kteří natáhli hasičskou hadici a stříkali je na hřišti pro osvěžení. Turnaj skončil bez nějakých zranění, či kolapsu. K vidění byly velmi dobré zápasy všech zúčastněných. Zápasy byly bohaté na branky i šance. Vítězství si nakonec odvezli kluci z Vítkovic, kteří vyhráli bez ztráty kytičky. Nutno dodat, že byli hodně šikovní na baloně. V zápase s domácím Vratimovem sice prohrávali 0:2, pak to bylo dlouho 2:2, avšak v závěr se prosadili svoji hrou a zkušenostmi. Našim klukům ale patří velký dík, protože dokázali po roce, kdy začínali s prvními krůčky, hrát vyrovnanou partii. Velkou zásluhu má na tomto růstu Honzík Esterka (náš trenér přípravek) který svoji pílí, trpělivostí a zapálením dokázal kluky naučit bojovat s vědomím, že každý je porazitelný. Děkujeme také rodičům za jejich trpělivost a ochotu spolupracovat s trenérem i vedením FC Vratimov. Všem zúčastněným děkujeme. V turnaji zvítězili Vítkovice, druhé byly Heřmanice, třetí Vratimov a čtvrté Václavovice. K radosti malých capartů jim ceny předával osobně bývalý vynikající fotbalista Baníku a jeho dlouholetý kapitán Martin Lukeš. 

PART_1466868384192 PART_1466868302217 PART_1466868329948