Ostrava Lhotka – Vratimov B 4:5 p. (0:1)

Sestava: Šipula – Dražina, Tylšar, Zsigrai, Kontra, Adámek, Bandy, Žižka, Svěnčík,Popelka, Surma

Střídali: Duží, Gašman, Drozd, Tříska T., Tříska A., Nohel, Botur

Branky: Adámek, Bandy 2, T.Tříska.

Hodnocení asistenta trenéra Dražiny:
V neděli nás čekal výjezd do Lhotky, která hrála svůj první zápas. První poločas začal z obou stran opatrně, šance se začaly vytvářet až kolem 15. minuty zápasu. Ve 26. minutě jsme šli do vedení, když hezkou individuální akci zakončil Adámek 0:1, do šaten jsme tak šli s jednogólovým vedením. Druhý poločas už přinesl lepší fotbal a hlavně více gólů na obou stranách. Hned v 59. minutě pískl sudí první penaltu pro domácí a bylo vyrovnáno na 1:1. V 65. minutě obdržel náš hráč červenou kartu, takže po zbytek zápasu jsme hráli v 10 lidech. V 70. a 77. minutě jsme šli do vedení po krásných gólech Bandyho 1:3. V 79. minutě byla opět nařízena penalta proti nám 2:3, kluci bojovali až do konce, a když se nám podařilo v 86. minutě zvýšit na 2:4 vypadalo to, že utkání již vyhrajeme, ale v 89. minutě soupeř snížil nejprve na 3:4, aby chvíli na to v 95. minutě kontroverzně vyrovnal. Hned po gólu byl odpískán konec zápasu. O výsledku tak rozhodl penaltový rozstřel, který jsme zvládli lépe a odvezli si 2 body.