Branky: Ezeamaku 2, Klimsza, Trmal

Sestava: Juras – Klimsza, Michalčák, Babič, Piskoř – Stibor, Osvěčík V., Trmal, Osvěčík M. – Ezeamaku, Ledvina

Střídali: Brezula, Stanik. Tříska, Mikšovič

Hodnocení trenéra Racka:

Dnes jsme odehráli utkání proti Hlubině, která hraje krajský přebor. Utkání bylo od začátku zbytečně vyhecované, ale dokuď jsme hodně neprostřídali sestavu byli jsme jasně lepší a vedli jsme 4:1 V závěru jsme utkání zbytečně ztratili a Hlubina srovnala na 4:4. V utkání se představil Augustin Ezeamaku, který vstřelil dva góly a měl by u nás zůstat do konce sezóny.

Hodnocení střelce V. Trmala:

Už od začátku utkání bylo cítit, že to dnes bude bojovný zápas se spoustou osobních soubojů, což se taky potvrdilo. Jak už to u nás poslední dobou bývá, jednalo se o utkání dvou poločasů, první půle vypadala tak, jak bychom se chtěli v sezóně prezentovat, kombinační hra bez ukvapených nákopů a také výborný presnik, který dělá soupeři problém a nutí je k častým odkopům, či chybám. Druhá půle však byla pravým opakem té první, upustili jsme z naší hry a začali jsme kupit chyby v rozehrávce, které soupeř nemilosrdně trestal a dokázal tak srovnat utkání z 4:1 na konečných 4:4.