Slovan Ostrava B – FC Vratimov B 2:3 (1:1)

Sestava: Šipula – Tříska, Bandy, Surma, Macák – Tříska, Gašman, Žižka, Adámek – Brezula, Zsigrai

Střídali: Nohel, Kontra, Václavík, Dražina, Tylšar, Popelka, Ryška

Branky: 3. a 67. Bandy, 70. Žižka

Hodnocení trenéra Adámka:

V sobotu jsme odehráli poslední podzimní zápas na hřišti Slovanu Ostrava B. Začátek zápasu nám vyšel skvěle, když jsme po pěkné akci dali první branku již ve 3. minutě. To nám však dlouho nevydrželo, domácí totiž srovnali v 9. minutě na 1:1. Do konce poločasu už se skóre neměnilo, a to i přes několik dobrých šancí na obou stranách. Ve druhé půli se pokračovalo ve vyrovnaném boji obou mužstev, avšak v 57. minutě se naše obrana dopustila chyby v obraně, kterou domácí dokázali potrestat a dostat se do vedení. Inkasovaná branka naše mužstvo paradoxně nakopla k obratu, který načal v 67. minutě Bandy a o tři minuty později na něj navázal Žižka, který tak rozhodl o tom, že jsme si na závěr podzimu připsali důležité tři body.