FC Ludgeřovice – FC Vratimov 3:2 (2:2)

Sestava: Štromp – Jašek, Michalčák, Harbáček, Stuchlík – Osvěčík M., Trmal, Osvěčík V., Brezula, Pešek – Bandy

Střídali: Tříska A.

V Ludgeřovicích jsme prohráli 3:2. Po ospalém začátku jsme již ve 22. minutě prohrávali o dva góly poměrem 2:0. Je třeba říci, že jsme domácím obě branky nabídli takřka sami, avšak ještě do přestávky jsme ze standardních situací dokázali skóre vyrovnat. Trefili se lídři týmu, Pešek s Michalčákem. Ve druhém dějství jsme postupně vyklízeli pozice a po nešťastném zákroku našeho beka jsme domácím v 62. minutě umožnili zahrávat penaltu, kterou bezpečné proměnili. To pro nás byl jakoby signál, abychom se opět zvedli a snažili se s výsledkem něco udělat. Šancí bylo dost, bohužel všechny zůstaly neproměněny. V 89. minutě jsme svůj nezmar dokonale potvrdili, a to neproměněnou penaltou, i proto tak zůstal výsledek 3:2 pro Ludgeřovice.