Týmy U9 a U11 se zúčastnily mezinárodního turnaje v Liptovském Mikuláši

Dne 08.12.2018, se naše starší (U11) a mladší přípravka (U9) zúčastnila mezinárodního halového turnaje v Liptovském Mikuláši. Na turnaji jsme se potkali s těmito týmy: MFK Tatran Liptovský Mikuláš (SK), SP Grunwald Více »

První informace k zimnímu turnaji „O POHÁR STAROSTY MĚSTA VRATIMOVA“

Další ročník zimního turnaje „O POHÁR STAROSTY MĚSTA VRATIMOVA“ se již nezadržitelně blíží, a proto vám již nyní přinášíme první užitečné informace o jeho průběhu. Turnaj se odehraje v zimním období roku 2019, Více »

 

Muži B byli v penaltovém rozstřelu tím šťastnějším mužstvem

Vratimov B – Vítkovice – Svinov 4:3P (3:1)

Sestava: Ryška, Lhotský, Žižka, Tylšar V, Tříska A, Tříska T., Černý, Svěnčík, Brezula, Plachta, Václavík, Drozd J, Kontra, Štromp, Duží

Branky: 4. a 25. Svěnčík, 6. vl. Hájek

Tuto neděli odehrálo B mužstvo mužů mistrovský zápas proti celku z horní poloviny tabulky, a to proti mužstvu Vítkovice – Svinov.

Hodnocení trenéra: Zápas začal za nevlídného počasí, a tak se naši borci nemohli spolehnout na podporu diváků, kterých zavítala na stadion pouhá hrstka. Kdo však nepřišel, mohl litovat. Po úvodním hvizdu jsme se brzy dostali do vedení gólem Svěnčíka. Tato branka byla tím pravým impulsem pro naši následnou aktivní hru. Několik vyložených šancí následovalo a tlak vyvrcholil vlastním gólem obránce soupeře. Dvoubrankové vedení nás uklidnilo a po celý první poločas jsme byli lepším mužstvem. Hostům se podařilo snížit na 2:1 ale ještě do poločasu zvýšil náskok svou druhou brankou Svěnčík a do šaten jsme tak šli za stavu 3:1. Přestávka nám příliš neprospěla a hosté se začali dostávat do hry. Soupeřův tlak sílil a vypracoval si slibné šance, ze kterých se jim podařilo dvakrát skórovat. Zápas tedy vyvrcholil penaltovým rozstřelem, ve kterém jsme byli my tím šťastnějším mužstvem, a vystříleli si tak 2 body. Soupeř potvrdil, že 4. místo v tabulce není náhodné, ale naši borci dokázali, že když je vůle, přijde i výsledek.

Děkuji všem na hřišti i na střídačce za dobrý výkon.