Podzim jsme zakončili smolnou prohrou v Bystřici

Bystřice 3:2 FC Vratimov Sestava: Juras – Jašek (67. Stuchlík), Michalčák (85. Štromp), Harbáček, Kašuba – Macák, Pešek R. (81. Tříska A.), Osvěčík V., Trmal, Bandy (73. Osvěčík M.), Brezula (77. Ledvina) Více »

Pozvánka na vyvrcholení podzimu v Bystřici

Dovolujeme si pozvat všechny fanoušky vratimovského fotbalu na poslední podzimní utkání, které se odehraje v Bystřici, a to v neděli 4. 11. ve 14:00. Pro všechny zájemce jsme připravili možnost odcestovat k tomuto velmi Více »

I přes kvalitní podívanou nepřineslo utkání s Orlovou žádnou branku

FC Vratimov 0:0 Slavia Orlová Sestava: Juras – Stuchlík, Harbáček, Michalčák, Jašek – Pešek R., Macák, Osvěčík V., Brezula (84. Ledvina), Bandy (75. Osvěčík M.), Trmal (88. Štromp) Hodnocení trenéra Peška R.: Více »

 

Muži B byli v penaltovém rozstřelu tím šťastnějším mužstvem

Vratimov B – Vítkovice – Svinov 4:3P (3:1)

Sestava: Ryška, Lhotský, Žižka, Tylšar V, Tříska A, Tříska T., Černý, Svěnčík, Brezula, Plachta, Václavík, Drozd J, Kontra, Štromp, Duží

Branky: 4. a 25. Svěnčík, 6. vl. Hájek

Tuto neděli odehrálo B mužstvo mužů mistrovský zápas proti celku z horní poloviny tabulky, a to proti mužstvu Vítkovice – Svinov.

Hodnocení trenéra: Zápas začal za nevlídného počasí, a tak se naši borci nemohli spolehnout na podporu diváků, kterých zavítala na stadion pouhá hrstka. Kdo však nepřišel, mohl litovat. Po úvodním hvizdu jsme se brzy dostali do vedení gólem Svěnčíka. Tato branka byla tím pravým impulsem pro naši následnou aktivní hru. Několik vyložených šancí následovalo a tlak vyvrcholil vlastním gólem obránce soupeře. Dvoubrankové vedení nás uklidnilo a po celý první poločas jsme byli lepším mužstvem. Hostům se podařilo snížit na 2:1 ale ještě do poločasu zvýšil náskok svou druhou brankou Svěnčík a do šaten jsme tak šli za stavu 3:1. Přestávka nám příliš neprospěla a hosté se začali dostávat do hry. Soupeřův tlak sílil a vypracoval si slibné šance, ze kterých se jim podařilo dvakrát skórovat. Zápas tedy vyvrcholil penaltovým rozstřelem, ve kterém jsme byli my tím šťastnějším mužstvem, a vystříleli si tak 2 body. Soupeř potvrdil, že 4. místo v tabulce není náhodné, ale naši borci dokázali, že když je vůle, přijde i výsledek.

Děkuji všem na hřišti i na střídačce za dobrý výkon.