Týmy U9 a U11 se zúčastnily mezinárodního turnaje v Liptovském Mikuláši

Dne 08.12.2018, se naše starší (U11) a mladší přípravka (U9) zúčastnila mezinárodního halového turnaje v Liptovském Mikuláši. Na turnaji jsme se potkali s těmito týmy: MFK Tatran Liptovský Mikuláš (SK), SP Grunwald Více »

První informace k zimnímu turnaji „O POHÁR STAROSTY MĚSTA VRATIMOVA“

Další ročník zimního turnaje „O POHÁR STAROSTY MĚSTA VRATIMOVA“ se již nezadržitelně blíží, a proto vám již nyní přinášíme první užitečné informace o jeho průběhu. Turnaj se odehraje v zimním období roku 2019, Více »

 

Pozvánka na vyvrcholení podzimu v Bystřici

Dovolujeme si pozvat všechny fanoušky vratimovského fotbalu na poslední podzimní utkání, které se odehraje v Bystřici, a to v neděli 4. 11. ve 14:00. Pro všechny zájemce jsme připravili možnost odcestovat k tomuto velmi zajímavému utkání, ve kterém půjde nejen o tři body do tabulky, ale také o to, který z těchto dvou týmu se stane podzimním mistrem I.A Třídy, společně s hráči autobusem. Autobus má naplánovaný odjezd z Vratimovského stadionu v 11:30 a všichni fanoušci, kteří se rozhodnou pro společnou cestu s A mužstvem, budou odměněni pivem a klobáskou na hřišti soupeře. Věříme, že nezůstane pouze u piva a klobásy, ale navrch přidáme i krásnou podívanou se třemi body.

K utkání vás zve celý A tým, včetně trenérů a vedení klubu.