Podzim jsme zakončili smolnou prohrou v Bystřici

Bystřice 3:2 FC Vratimov Sestava: Juras – Jašek (67. Stuchlík), Michalčák (85. Štromp), Harbáček, Kašuba – Macák, Pešek R. (81. Tříska A.), Osvěčík V., Trmal, Bandy (73. Osvěčík M.), Brezula (77. Ledvina) Více »

Pozvánka na vyvrcholení podzimu v Bystřici

Dovolujeme si pozvat všechny fanoušky vratimovského fotbalu na poslední podzimní utkání, které se odehraje v Bystřici, a to v neděli 4. 11. ve 14:00. Pro všechny zájemce jsme připravili možnost odcestovat k tomuto velmi Více »

I přes kvalitní podívanou nepřineslo utkání s Orlovou žádnou branku

FC Vratimov 0:0 Slavia Orlová Sestava: Juras – Stuchlík, Harbáček, Michalčák, Jašek – Pešek R., Macák, Osvěčík V., Brezula (84. Ledvina), Bandy (75. Osvěčík M.), Trmal (88. Štromp) Hodnocení trenéra Peška R.: Více »

 

I přes kvalitní podívanou nepřineslo utkání s Orlovou žádnou branku

FC Vratimov 0:0 Slavia Orlová

Sestava: Juras – Stuchlík, Harbáček, Michalčák, Jašek – Pešek R., Macák, Osvěčík V., Brezula (84. Ledvina), Bandy (75. Osvěčík M.), Trmal (88. Štromp)

Hodnocení trenéra Peška R.:

Odehráli jsme těžké utkání na velmi těžkém terénu. Oba týmy se však s podmínkami vyrovnali výborně. Od začátku se hrál velmi svižný a důrazný fotbal, kterému chybělo pouze jediné, a to góly.

V prvním poločase měli naše největší šance Brezula, který trefil tyč a Macák, kterého vychytal gólman. Hosté měli taky jednu dobrou příležitost, ale po závaru v naší šestnáctce nastřelili také pouze tyč.

Ve druhém poločase jsme se hned několikrát mohli dostat do vedení, ale Brezula, Osvěčík ani Bandy ve velkých šancích branku vstřelit nedokázali. Hosté byli také nebezpeční, ale žádnou větší gólovou šanci si nevypracovali, a spíše tak hrozili ze standardních situací.

Musím říct, že i když zápas skončil bez branek, tak se musel líbit a troufnu si říct, že svou kvalitou předčil většinu dosavadních utkání.

Nyní nás čeká přímý souboj o prvenství po podzimní části soutěže v Bystřici a my pevně věříme, že nás přijede podpořit spousta našich příznivců.