Týmy U9 a U11 se zúčastnily mezinárodního turnaje v Liptovském Mikuláši

Dne 08.12.2018, se naše starší (U11) a mladší přípravka (U9) zúčastnila mezinárodního halového turnaje v Liptovském Mikuláši. Na turnaji jsme se potkali s těmito týmy: MFK Tatran Liptovský Mikuláš (SK), SP Grunwald Více »

První informace k zimnímu turnaji „O POHÁR STAROSTY MĚSTA VRATIMOVA“

Další ročník zimního turnaje „O POHÁR STAROSTY MĚSTA VRATIMOVA“ se již nezadržitelně blíží, a proto vám již nyní přinášíme první užitečné informace o jeho průběhu. Turnaj se odehraje v zimním období roku 2019, Více »

 

I přes kvalitní podívanou nepřineslo utkání s Orlovou žádnou branku

FC Vratimov 0:0 Slavia Orlová

Sestava: Juras – Stuchlík, Harbáček, Michalčák, Jašek – Pešek R., Macák, Osvěčík V., Brezula (84. Ledvina), Bandy (75. Osvěčík M.), Trmal (88. Štromp)

Hodnocení trenéra Peška R.:

Odehráli jsme těžké utkání na velmi těžkém terénu. Oba týmy se však s podmínkami vyrovnali výborně. Od začátku se hrál velmi svižný a důrazný fotbal, kterému chybělo pouze jediné, a to góly.

V prvním poločase měli naše největší šance Brezula, který trefil tyč a Macák, kterého vychytal gólman. Hosté měli taky jednu dobrou příležitost, ale po závaru v naší šestnáctce nastřelili také pouze tyč.

Ve druhém poločase jsme se hned několikrát mohli dostat do vedení, ale Brezula, Osvěčík ani Bandy ve velkých šancích branku vstřelit nedokázali. Hosté byli také nebezpeční, ale žádnou větší gólovou šanci si nevypracovali, a spíše tak hrozili ze standardních situací.

Musím říct, že i když zápas skončil bez branek, tak se musel líbit a troufnu si říct, že svou kvalitou předčil většinu dosavadních utkání.

Nyní nás čeká přímý souboj o prvenství po podzimní části soutěže v Bystřici a my pevně věříme, že nás přijede podpořit spousta našich příznivců.