Týmy U9 a U11 se zúčastnily mezinárodního turnaje v Liptovském Mikuláši

Dne 08.12.2018, se naše starší (U11) a mladší přípravka (U9) zúčastnila mezinárodního halového turnaje v Liptovském Mikuláši. Na turnaji jsme se potkali s těmito týmy: MFK Tatran Liptovský Mikuláš (SK), SP Grunwald Více »

První informace k zimnímu turnaji „O POHÁR STAROSTY MĚSTA VRATIMOVA“

Další ročník zimního turnaje „O POHÁR STAROSTY MĚSTA VRATIMOVA“ se již nezadržitelně blíží, a proto vám již nyní přinášíme první užitečné informace o jeho průběhu. Turnaj se odehraje v zimním období roku 2019, Více »

 

V sobotu se odehraje poslední domácí utkáni podzimu

Již tuto sobotu 27.10. se od 14:00 odehraje důležité utkání na čele tabulky mezi domácím FC Vratimov, který se nachází po 11. kolech na 2. místě se ziskem 24 bodů a Slavií Orlová, která je nyní na 5. místě s 19 body. Zatímco Vratimov se může v případě výhry a zaváhání Bystřice posunout na 1. místo, a zajistit si tak dobrou výchozí pozici pro jejich následný souboj v posledním podzimním kole, tak Orlová se svou případnou výhrou může dostat na třetí místo tabulky. Vše nasvědčuje tomu, že se bude jednat o kvalitní podívanou a my budeme rádi, když nás přijdete podpořit v co nejvyšším počtu.