Týmy U9 a U11 se zúčastnily mezinárodního turnaje v Liptovském Mikuláši

Dne 08.12.2018, se naše starší (U11) a mladší přípravka (U9) zúčastnila mezinárodního halového turnaje v Liptovském Mikuláši. Na turnaji jsme se potkali s těmito týmy: MFK Tatran Liptovský Mikuláš (SK), SP Grunwald Více »

První informace k zimnímu turnaji „O POHÁR STAROSTY MĚSTA VRATIMOVA“

Další ročník zimního turnaje „O POHÁR STAROSTY MĚSTA VRATIMOVA“ se již nezadržitelně blíží, a proto vám již nyní přinášíme první užitečné informace o jeho průběhu. Turnaj se odehraje v zimním období roku 2019, Více »

 

B tým si v domácím utkání s Markvartovicemi připsal výhru

Vratimov – Markvartovice 3:1 (0:1)

Sestava: Paška – Plachta, Žižka, Tylšar V., Drozd J., Konečný, Černý, Bandy, Adámek O., Macák, Lhotský

Střídali: Václavík, Tříska A., Kontra, Drozd R., Hudeček

Minulou neděli sehrálo naše B mužstvo zápas proti celku Markvartovic. Kluci chtěli odčinit porážku z minulého kola a do utkání nastoupili s odhodláním udělat vše pro zisk 3 bodů. Příkaz trenéra zněl jasně, vlítnout na soupeře od první minuty, prezentovat se poctivým presinkem a tlačit se co nejčastěji do zakončení. Od začátku vše nasvědčovalo tomu, že záměr získat body nebude problém splnit. Soupeř se příliš neprosazoval a naši borci měli hned několik šancí skórovat. Otřepané přísloví, nedáš, dostaneš, se opět potvrdilo, a tak jsme po první půli odcházeli do šaten gólem soupeře z 37. minuty za stavu 0:1.Nutno uznat, že obdržený gól ze standardní situace byl ukázkový a ani jinak dobře chytající Paška si se skvělou střelou poradit nedokázal.

Po návratu ze šaten, kde hráči obdrželi od trenéra nové taktické pokyny, pokračovalo naše mužstvo v tlaku, který vyvrcholil gólem ve 49.minutě, kdy dobrý průnik zakončil Bandy. Dlouho pak byla hra vyrovnaná, ale nakonec se přece jen dočkalo naše mužstvo. V 72. minutě se prosadil Lhotský a chvílí na to výsledek zpečetil svým druhým gólem Bandy. Robin touto brankou završil nejen výsledek tohoto utkání, ale i svůj víkendový gólový účet.

V příštích dvou týdnech odehraje naše mužstvo hned dvě venkovní utkání, a to nejprve na hřišti Hlubiny, a poté se utká na hřišti doposud suverénního Rychvaldu. Ač se bude s jistotou jednat o náročné utkání, byli bychom rádi, kdybychom si nějaké body dovezli.