Zaplacení členských příspěvků za rok 2018

Žádáme všechny členy, aby nejpozději do 31.10.2018 zaplatili členské příspěvky ve výši 1500 Kč, a to ve prospěch klubu FC Vratimov z. s. na číslo účtu: 1686722319/0800. Více »

K pozápasovém rozhovoru jsme si pozvali kapitána mužstva Petra Michalčáka

1. V sobotu jste se utkali s houževnatým mužstvem Jablunkova, ačkoliv jste v tomto utkání dlouho tahali za kratší konec, tak jste nakonec dokázali vývoj utkání zvrátit ve váš prospěch. Dokázal bys Více »

V Jablunkově jsme navázali na naši vítěznou sérii

Jablunkov 2:3 FC Vratimov Sestava: Juras – Stuchlík, Kašuba, Michalčák, Jašek – Osvěčík V., Pešek R., Macák – Brezula, Bandy, Trmal (18. Ledvina) Branky: 10. Trmal, 79. a 90. Michalčák Hodnocení trenéra Více »

 

V utkání s Dobraticemi zůstaly tři body doma

FC Vratimov 3:1 Dobratice

Sestava: 
Juras – Jašek, Harbáček, Michalčák, Kašuba – Racko (55. Osvěčík), Stuchlík (74. Pešek R.), Osvěčík M. (62. Brezula) – Trmal (82. Tříska A.), Bandy, Ledvina (46. Macák)

Branky: 
4. Trmal, 67. a 89. Bandy

Hodnocení trenéra Racka:
Do utkání s Dobraticemi jsme museli udělat hned 4 změny, kvůli onemocnění některých hráčů, kteří většinou nechybí v základní sestavě. Podle toho taky utkání vypadalo. Do ideálu jsme měli hodně daleko ale bojovali jsme a makali jeden za druhého.V první půli jsme se dostali do vedení po pěkné křídelní akci , když Jašek krásným centrem našel Trmala, který hlavou do protipohybu brankaře vsítil svůj další gól 4.min 1:0. Hosté po pěkné narážečce však v 16.minutě srovnali na 1:1. Jinak celý první poločas byl plný soubojů ve středu hřiště a bez nějakých šanci. Ve druhém poločase jsme ale byli jasně lepší. Hosté už se k naší brance skoro vůbec nedostali, naopak náš tlak stupňoval, když začínali nastupovat kluci, kteří jinak hrají v základu Macák, Vojta Osvěčík, Brezula a Pešek. Svoji převahu jsme vyjádřili i gólově, prosadil se „sniper“ Bandy. Který v závěru přidal i druhou branku, když hosté úplně přestali hrát, protože si mysleli, že zakopneme míč do autu. Nutno říct, že utkání už bylo rozhodnuté a je dobře že tato situace nerozhodla o výsledku utkání.
Za toto utkání musím před kluky smeknout. Někteří naskočili s teplotou někteří ji měli ještě do včerejška, proto dostali šanci i další kluci a zvládli to výborně. Nečekal nás vůbec lehký soupeř, ale obrana opět pracovala výborně a kromě gólu jsme Dobratice k ničemu nepustili. Náš plán, že kluci po nemoci nastoupí v závěru a utkání rozhodnou vyšel na 100%. V utkání všichni splnili co se od nich čekalo od brankaře Jurase až po posledního náhradníka Třísku. Opravdu klobouk dolů. Teď se hlavně musíme dát zdravotně do pořádku. Čekají nás poslední 4 týdny, ve kterých se ukáže, jestli bude podzim úspěšný či nikoliv.