Týmy U9 a U11 se zúčastnily mezinárodního turnaje v Liptovském Mikuláši

Dne 08.12.2018, se naše starší (U11) a mladší přípravka (U9) zúčastnila mezinárodního halového turnaje v Liptovském Mikuláši. Na turnaji jsme se potkali s těmito týmy: MFK Tatran Liptovský Mikuláš (SK), SP Grunwald Více »

První informace k zimnímu turnaji „O POHÁR STAROSTY MĚSTA VRATIMOVA“

Další ročník zimního turnaje „O POHÁR STAROSTY MĚSTA VRATIMOVA“ se již nezadržitelně blíží, a proto vám již nyní přinášíme první užitečné informace o jeho průběhu. Turnaj se odehraje v zimním období roku 2019, Více »

 

Utkání s Dobraticemi na programu již 6.10. od 15:00

Již tuto sobotu 6.10. se odehraje ve Vratimovském areálu šlágr kola mezi domácím Vratimovem a hostujícími Dobraticemi. Vratimov se po 8 odehraných kolech nachází na 2. příčce s 15 body a bilancí 4 výher, 3 remíz a 1 prohry, a je tak jen o skóre před nadcházejícím soupeřem z Dobratic, který se pyšní totožnou bilancí, a okupuje tak momentálně 3. místo. Naposledy se tyto dva celky střetly v sezóně 2016/2017 na hřišti Dobratic, odkud si Vratimov odvezl 3 body za výhru 0:3.

Věříme, že domácí hráči navážou na výbornou formu z úvodu soutěže a předvedou výkon, který potěší nejen trenéry, ale i fanoušky.