Poslední srpnový víkend přinese domácí derby s Hrabovou

Již ve třetím kole 1. A třídy skupiny B budeme svědky derby mezi Vratimovem a Hrabovou. Hostující Hrabová se po dvou odehraných kolech nachází na 7. místě s vyrovnanou bilancí jedné výhry Více »

V Albrechticích jsme vyválčili jen bod

Albrechtice 1:1 FC Vratimov Sestava: Juras – Jašek, Harbáček, Michalčák, Kašuba – Pešek, Uherčík (53. Trmal), Macák – Brezula (66. M. Osvěčík), Bandy (79. Tříska), V. Osvěčík Branky: 21. V. Osvěčík ČK: Více »

Z úvodního utkání jsme vytěžili bod

FC Vratimov 2:2 Smilovice Sestava: Juras – Jašek, Michalčák, Harbáček, Kašuba – Osvěčík, Macák, Pešek – Ledvina, Bandy, Brezula Branky: 42. Macák, 86. Michalčák Se Smilovicemi přišla na úvod soutěže remíza. První Více »

Rozhovor s Robinem Bandym

Po hlavním trenérovi F. Rackovi jsme vyzpovídali další důležitou osobnost týmu, kterou je Robin Bandy. Robin již na jaře svými 5 brankami ukázal, že by mohl střelecky táhnout náš tým a na Více »

Předsezónní rozhovor s novým koučem Filipem Rackem

Před začátkem nové sezóny, ve které se představíme v 1.A třídě, jsme vyzpovídali nově jmenovaného hlavního trenéra Filipa Racka. Filip se rozpovídal, jak o své nové pozici, tak o nově složeném týmu Více »

 

Generálka na soutěž nám vyšla

FC Vratimov 5:2 FC Ostrava – Jih

Sestava: Juras – Stuchlík, Michalčák, R. Pešek, Harbaček – Uherčík, Macák, Brezula – Trmal, Ledvina, Bandy

Střídali: Štromp, M. Osvěčík, Jašek

Branky: Ledvina, Bandy 2, M. Osvěčík, Michalčák

Generálka nám vyšla, porazili jsme Novou huť vysoko 5:2.

V sobotu v 10:00 jsme se v posledním zápase přípravy střetli s Ostravou – Jih. Zápas se i přes brzký start odehrával ve vysokých teplotách, což se ukázalo jako výhoda pro naše hráče, kteří od začátku zápasu diktovali tempo hry. Po nádherném rohu Uherčíka se prosadil nekompromisní hlavou pod břevno Ledvina. Naši hráči nadále pokračovali ve své aktivní hře a soupeři postupně nasázeli další čtyři branky. Jedinou černou kaňkou na utkání tak může být fakt, že jsme soupeři díky našim hrubkám doslova darovali dvě branky. Utkání ukázalo, že ve hře dopředu je tým silný, avšak směrem dozadu to skřípe. Mužstvo tak nyní má ještě týden na to, aby zapracovalo na defenzivní činnosti a připravilo se na první mistrovské utkaní proti Smilovicím, které se odehraje na domácím hřišti v sobotu v 17:00. V tomto utkání chyběla z různých důvodů čtveřice; V. Osvěčík, Parchanský, Svěnčík a Kašuba.