Zaplacení členských příspěvků za rok 2018

Žádáme všechny členy, aby nejpozději do 31.10.2018 zaplatili členské příspěvky ve výši 1500 Kč, a to ve prospěch klubu FC Vratimov z. s. na číslo účtu: 1686722319/0800. Více »

K pozápasovém rozhovoru jsme si pozvali kapitána mužstva Petra Michalčáka

1. V sobotu jste se utkali s houževnatým mužstvem Jablunkova, ačkoliv jste v tomto utkání dlouho tahali za kratší konec, tak jste nakonec dokázali vývoj utkání zvrátit ve váš prospěch. Dokázal bys Více »

V Jablunkově jsme navázali na naši vítěznou sérii

Jablunkov 2:3 FC Vratimov Sestava: Juras – Stuchlík, Kašuba, Michalčák, Jašek – Osvěčík V., Pešek R., Macák – Brezula, Bandy, Trmal (18. Ledvina) Branky: 10. Trmal, 79. a 90. Michalčák Hodnocení trenéra Více »

 

Generálka na soutěž nám vyšla

FC Vratimov 5:2 FC Ostrava – Jih

Sestava: Juras – Stuchlík, Michalčák, R. Pešek, Harbaček – Uherčík, Macák, Brezula – Trmal, Ledvina, Bandy

Střídali: Štromp, M. Osvěčík, Jašek

Branky: Ledvina, Bandy 2, M. Osvěčík, Michalčák

Generálka nám vyšla, porazili jsme Novou huť vysoko 5:2.

V sobotu v 10:00 jsme se v posledním zápase přípravy střetli s Ostravou – Jih. Zápas se i přes brzký start odehrával ve vysokých teplotách, což se ukázalo jako výhoda pro naše hráče, kteří od začátku zápasu diktovali tempo hry. Po nádherném rohu Uherčíka se prosadil nekompromisní hlavou pod břevno Ledvina. Naši hráči nadále pokračovali ve své aktivní hře a soupeři postupně nasázeli další čtyři branky. Jedinou černou kaňkou na utkání tak může být fakt, že jsme soupeři díky našim hrubkám doslova darovali dvě branky. Utkání ukázalo, že ve hře dopředu je tým silný, avšak směrem dozadu to skřípe. Mužstvo tak nyní má ještě týden na to, aby zapracovalo na defenzivní činnosti a připravilo se na první mistrovské utkaní proti Smilovicím, které se odehraje na domácím hřišti v sobotu v 17:00. V tomto utkání chyběla z různých důvodů čtveřice; V. Osvěčík, Parchanský, Svěnčík a Kašuba.