Týmy U9 a U11 se zúčastnily mezinárodního turnaje v Liptovském Mikuláši

Dne 08.12.2018, se naše starší (U11) a mladší přípravka (U9) zúčastnila mezinárodního halového turnaje v Liptovském Mikuláši. Na turnaji jsme se potkali s těmito týmy: MFK Tatran Liptovský Mikuláš (SK), SP Grunwald Více »

První informace k zimnímu turnaji „O POHÁR STAROSTY MĚSTA VRATIMOVA“

Další ročník zimního turnaje „O POHÁR STAROSTY MĚSTA VRATIMOVA“ se již nezadržitelně blíží, a proto vám již nyní přinášíme první užitečné informace o jeho průběhu. Turnaj se odehraje v zimním období roku 2019, Více »

 

Generálka na soutěž nám vyšla

FC Vratimov 5:2 FC Ostrava – Jih

Sestava: Juras – Stuchlík, Michalčák, R. Pešek, Harbaček – Uherčík, Macák, Brezula – Trmal, Ledvina, Bandy

Střídali: Štromp, M. Osvěčík, Jašek

Branky: Ledvina, Bandy 2, M. Osvěčík, Michalčák

Generálka nám vyšla, porazili jsme Novou huť vysoko 5:2.

V sobotu v 10:00 jsme se v posledním zápase přípravy střetli s Ostravou – Jih. Zápas se i přes brzký start odehrával ve vysokých teplotách, což se ukázalo jako výhoda pro naše hráče, kteří od začátku zápasu diktovali tempo hry. Po nádherném rohu Uherčíka se prosadil nekompromisní hlavou pod břevno Ledvina. Naši hráči nadále pokračovali ve své aktivní hře a soupeři postupně nasázeli další čtyři branky. Jedinou černou kaňkou na utkání tak může být fakt, že jsme soupeři díky našim hrubkám doslova darovali dvě branky. Utkání ukázalo, že ve hře dopředu je tým silný, avšak směrem dozadu to skřípe. Mužstvo tak nyní má ještě týden na to, aby zapracovalo na defenzivní činnosti a připravilo se na první mistrovské utkaní proti Smilovicím, které se odehraje na domácím hřišti v sobotu v 17:00. V tomto utkání chyběla z různých důvodů čtveřice; V. Osvěčík, Parchanský, Svěnčík a Kašuba.