Týmy U9 a U11 se zúčastnily mezinárodního turnaje v Liptovském Mikuláši

Dne 08.12.2018, se naše starší (U11) a mladší přípravka (U9) zúčastnila mezinárodního halového turnaje v Liptovském Mikuláši. Na turnaji jsme se potkali s těmito týmy: MFK Tatran Liptovský Mikuláš (SK), SP Grunwald Více »

První informace k zimnímu turnaji „O POHÁR STAROSTY MĚSTA VRATIMOVA“

Další ročník zimního turnaje „O POHÁR STAROSTY MĚSTA VRATIMOVA“ se již nezadržitelně blíží, a proto vám již nyní přinášíme první užitečné informace o jeho průběhu. Turnaj se odehraje v zimním období roku 2019, Více »

 

Letní příprava byla zahájena

Již minulou středu se kluci sešli, aby si zahráli fotbálek a zkrátili si tak čekání na zahájení přípravy na novou sezónu, která započala toto pondělí, už pod taktovkou nového trenérského dua Filip Racko, Radim Pešek.

O odchodech a příchodech do týmu ještě není stoprocentně rozhodnuto, a proto Vás budeme během přípravy včas informovat.

Co se týče přípravných utkání, to první nás čeká již tuto sobotu 14.7 s Čeladnou, utkaní se odehraje na domácím trávníku od 10:00. Další víkend bude mít tým na programu „soustředění“ v podobě dvoufázových tréninků, a tak odehraje další zápas až 28.7 v Bolaticích od 16:00. V generálce na soutěž se pak mužstvo střetne doma s Ostravou – Jih, a to od 17:00.

Rozlosování soutěže pro podzimní část lze najít v sekci Los a výsledky.