Ze Starého Města se vracíme vítězně

Staré Město 0:1 FC Vratimov Sestava: Juras – Jašek, Harbáček, Michalčák, Kašuba – Uherčík (81. Stuchlík), Macák, Pešek R. – Brezula (67. Tříska A.), Trmal (85. Racko), Ledvina (46. Osvěčík M.) Branky: Více »

Pozápasový rozhovor s Františkem Jaškem

V dnešním rozhovoru jsme vyzpovídali Františka Jaška, dnes již stabilního člena základní jedenáctky a jednoho z pilířů naší obrany. Františku v létě jsi měl možnost odejít, přesto ses rozhodl zůstat v týmu, Více »

V utkání s Lučinou jsme si zastříleli

FC Vratimov 5:0 Finstal Lučina Sestava: Juras – Jašek, Harbáček, Michalčák, Kašuba – Pešek R. (75. Tříska A.), Osvěčík V., Brezula – Ledvina (59. Uherčík), Bandy (72. Osvěčík M.), Trmal Branky: 9. Více »

Zveme vás na sobotní utkání s Lučinou

Dovolujeme si pozvat všechny naše fanoušky na domácí utkání s Lučinou, které se odehraje v sobotu 8.9. 2018 od 16:00. Věříme, že domácí borci dokáží udržet dosavadní neporazitelnost a předvedou sympatický výkon. Více »

Rozhovor s novicem v týmu, Danielem Harbáčkem

Po odehraném 4. kole jsme si popovídali o dosavadním průběhu sezóny a vůbec celého angažmá s Danielem Harbáčkem, dosavadním největším překvapení podzimu ve Vratimovském dresu. Po ukončení dorostenecké části tvé kariéry jsi Více »

 

Se sezónou jsme se rozloučili debaklem

FC Vratimov 4:9 FC Heřmanice

Sestava: Černý – Stuchlík, Pešek R. (65. Pešek D.), Pohludka, Kašuba – Brezula (40. Jašek), Osvěčík, Racko, Pešek J., Dawid – Bandy

Branky: 60. Dawid, 80. Pohludka, 82. Bandy, 85. Bandy

Debakl od Heřmanic na domácí půdě.

V posledním zápase Krajského přeboru jsme dostali lekci od Heřmanic. Po hodně slušném výkonu ve Frenštátě jsme v sobotu odehráli utkání, za které se můžeme pouze stydět a omluvit se všem, kteří nás přišli podpořit. Ani fakt, že nám chyběli někteří hráči (Juras, Svěnčík, Uherčík, Michalčák) nemůže být důvodem k tomu, aby nás soupeř přehrál tímto způsobem. Bohužel tým nezopakoval výkon z minulého utkání, a tak jsme se s touto sezónou loučili v poněkud hořkém stylu. Heřmanice nás převálcovali 4:9. Tímto utkáním jsme zakončili letošní soutěž na 16. místě, a tak budeme v následujícím roce hrát znovu 1.A. třídu.

Všem věrným fanouškům děkujeme za podporu a přejeme všem krásné léto i prázdniny.