Utkání s Čeladnou zrušeno

Zítřejší první přípravné utkání s Čeladnou muselo být zrušeno, o případném náhradním utkání s jiným protivníkem se bude jednat v průběhu týdne. Více »

Letní příprava byla zahájena

Již minulou středu se kluci sešli, aby si zahráli fotbálek a zkrátili si tak čekání na zahájení přípravy na novou sezónu, která započala toto pondělí, už pod taktovkou nového trenérského dua Filip Více »

Do nové sezóny s novým trenérským duem

U „A” mužstva dochází po konci sezóny a sestupu zpět do 1.A třídy ke změně na trenérských postech. Lavičku opouští, jak hlavní trenér Jiří Hořínek, tak i jeho asistent Vladan Pražák. Nadcházející Více »

 

Se sezónou jsme se rozloučili debaklem

FC Vratimov 4:9 FC Heřmanice

Sestava: Černý – Stuchlík, Pešek R. (65. Pešek D.), Pohludka, Kašuba – Brezula (40. Jašek), Osvěčík, Racko, Pešek J., Dawid – Bandy

Branky: 60. Dawid, 80. Pohludka, 82. Bandy, 85. Bandy

Debakl od Heřmanic na domácí půdě.

V posledním zápase Krajského přeboru jsme dostali lekci od Heřmanic. Po hodně slušném výkonu ve Frenštátě jsme v sobotu odehráli utkání, za které se můžeme pouze stydět a omluvit se všem, kteří nás přišli podpořit. Ani fakt, že nám chyběli někteří hráči (Juras, Svěnčík, Uherčík, Michalčák) nemůže být důvodem k tomu, aby nás soupeř přehrál tímto způsobem. Bohužel tým nezopakoval výkon z minulého utkání, a tak jsme se s touto sezónou loučili v poněkud hořkém stylu. Heřmanice nás převálcovali 4:9. Tímto utkáním jsme zakončili letošní soutěž na 16. místě, a tak budeme v následujícím roce hrát znovu 1.A. třídu.

Všem věrným fanouškům děkujeme za podporu a přejeme všem krásné léto i prázdniny.