Ze Starého Města se vracíme vítězně

Staré Město 0:1 FC Vratimov Sestava: Juras – Jašek, Harbáček, Michalčák, Kašuba – Uherčík (81. Stuchlík), Macák, Pešek R. – Brezula (67. Tříska A.), Trmal (85. Racko), Ledvina (46. Osvěčík M.) Branky: Více »

Pozápasový rozhovor s Františkem Jaškem

V dnešním rozhovoru jsme vyzpovídali Františka Jaška, dnes již stabilního člena základní jedenáctky a jednoho z pilířů naší obrany. Františku v létě jsi měl možnost odejít, přesto ses rozhodl zůstat v týmu, Více »

V utkání s Lučinou jsme si zastříleli

FC Vratimov 5:0 Finstal Lučina Sestava: Juras – Jašek, Harbáček, Michalčák, Kašuba – Pešek R. (75. Tříska A.), Osvěčík V., Brezula – Ledvina (59. Uherčík), Bandy (72. Osvěčík M.), Trmal Branky: 9. Více »

Zveme vás na sobotní utkání s Lučinou

Dovolujeme si pozvat všechny naše fanoušky na domácí utkání s Lučinou, které se odehraje v sobotu 8.9. 2018 od 16:00. Věříme, že domácí borci dokáží udržet dosavadní neporazitelnost a předvedou sympatický výkon. Více »

Rozhovor s novicem v týmu, Danielem Harbáčkem

Po odehraném 4. kole jsme si popovídali o dosavadním průběhu sezóny a vůbec celého angažmá s Danielem Harbáčkem, dosavadním největším překvapení podzimu ve Vratimovském dresu. Po ukončení dorostenecké části tvé kariéry jsi Více »

 

Stíhací jízda v Koblově nakonec nestačila ani na bod

Koblov – Vratimov B 4 : 3 ( 3 : 1 )

Sestava: Juras – Tříska A., Žižka D., Konečný, Tylšar V., Černý, Svěnčík, Baláž, Gašman, Kontra – Tříska T.

Náhradníci: Drozd, Tylšar P., Hudeček, Brezula

Branky: Drozd, Žižka D., Svěnčík

Komentář:

Poslední letošní venkovní zápas jsme absolvovali v sobotu na hřišti Koblova. Bohužel jsme utrpěli porážku, která se prakticky zrodila v první třetině utkání. Začátek jsme vyloženě zaspali. Nepřesnou hrou a slabým pohybem jsme soupeře dostali do pohody a ten nám sázel od 19. minuty jednu branku za druhou. V této minutě se zleva lehce dostal do šestnáctky a prostřelil našeho gólmana. Neuběhlo ani 5 minut a bylo to 2:0 po krásném trestném kopu z hranice šestnáctky, jemuž předcházel zbytečný faul. Třetí branku jsme inkasovali v 37. minutě rovněž
po hrubce v obranné činnosti. Poté jsme přeskupili systém hry. Z rozestavení 4-5-1 na 4-4-2, a prostřídáním hráčů se začal průběh hry měnit. Těžiště se přesunulo na domácí polovinu. Ke konci poločasu jsme dostali Koblov pod tlak a ve 44. minutě jsme snížili díky důrazu J. Drozda před brankářem. Další branka visela ve vzduchu, najednou domácí nevěděli kde jim hlava stojí. Ve druhém poločase pokračoval scénář z konce první půle. Dlouho se nám ale nedařilo soupeře překonat, ikdyž jsme měli dost šancí. Až v 62. se prosadil hlavičkou Žižka a když se
podařilo hned za tři minuty vyrovnat Svěnčíkovi po průniku od poloviny hřiště, zdálo se, že chybí málo abychom dokázali zápas otočit. Záhy jsme ale poznali, že tato stíhací jízda nás stála mnoho sil. V 72. minutě se domácí prosadili opět ze standartní situace, na tuto branku jsme bohužel už odpověď nenašli. Myslím, že jsme si už jenom za druhý poločas nějaký bod zasloužili, ale bohužel i trošku toho štěstí chybělo. Věděli jsme, že utkání jsme si sami prohráli nepovedeným vstupem do utkání.

Poslední zápas v sezóně odehrajem doma proti celku Slovanu Ostrava, který je již jistým postupujícím do vyšší soutěže. Zápas začíná v neděli 17.6.201 od 10:30.