Sestava: Juras – Tříska A., Žižka D., Konečný, Tylšar V., Černý, Svěnčík, Baláž, Gašman, Kontra – Tříska T.

Náhradníci: Drozd, Tylšar P., Hudeček, Brezula

Branky: Drozd, Žižka D., Svěnčík

Komentář:

Poslední letošní venkovní zápas jsme absolvovali v sobotu na hřišti Koblova. Bohužel jsme utrpěli porážku, která se prakticky zrodila v první třetině utkání. Začátek jsme vyloženě zaspali. Nepřesnou hrou a slabým pohybem jsme soupeře dostali do pohody a ten nám sázel od 19. minuty jednu branku za druhou. V této minutě se zleva lehce dostal do šestnáctky a prostřelil našeho gólmana. Neuběhlo ani 5 minut a bylo to 2:0 po krásném trestném kopu z hranice šestnáctky, jemuž předcházel zbytečný faul. Třetí branku jsme inkasovali v 37. minutě rovněž
po hrubce v obranné činnosti. Poté jsme přeskupili systém hry. Z rozestavení 4-5-1 na 4-4-2, a prostřídáním hráčů se začal průběh hry měnit. Těžiště se přesunulo na domácí polovinu. Ke konci poločasu jsme dostali Koblov pod tlak a ve 44. minutě jsme snížili díky důrazu J. Drozda před brankářem. Další branka visela ve vzduchu, najednou domácí nevěděli kde jim hlava stojí. Ve druhém poločase pokračoval scénář z konce první půle. Dlouho se nám ale nedařilo soupeře překonat, ikdyž jsme měli dost šancí. Až v 62. se prosadil hlavičkou Žižka a když se
podařilo hned za tři minuty vyrovnat Svěnčíkovi po průniku od poloviny hřiště, zdálo se, že chybí málo abychom dokázali zápas otočit. Záhy jsme ale poznali, že tato stíhací jízda nás stála mnoho sil. V 72. minutě se domácí prosadili opět ze standartní situace, na tuto branku jsme bohužel už odpověď nenašli. Myslím, že jsme si už jenom za druhý poločas nějaký bod zasloužili, ale bohužel i trošku toho štěstí chybělo. Věděli jsme, že utkání jsme si sami prohráli nepovedeným vstupem do utkání.

Poslední zápas v sezóně odehrajem doma proti celku Slovanu Ostrava, který je již jistým postupujícím do vyšší soutěže. Zápas začíná v neděli 17.6.201 od 10:30.