Poslední srpnový víkend přinese domácí derby s Hrabovou

Již ve třetím kole 1. A třídy skupiny B budeme svědky derby mezi Vratimovem a Hrabovou. Hostující Hrabová se po dvou odehraných kolech nachází na 7. místě s vyrovnanou bilancí jedné výhry Více »

V Albrechticích jsme vyválčili jen bod

Albrechtice 1:1 FC Vratimov Sestava: Juras – Jašek, Harbáček, Michalčák, Kašuba – Pešek, Uherčík (53. Trmal), Macák – Brezula (66. M. Osvěčík), Bandy (79. Tříska), V. Osvěčík Branky: 21. V. Osvěčík ČK: Více »

Z úvodního utkání jsme vytěžili bod

FC Vratimov 2:2 Smilovice Sestava: Juras – Jašek, Michalčák, Harbáček, Kašuba – Osvěčík, Macák, Pešek – Ledvina, Bandy, Brezula Branky: 42. Macák, 86. Michalčák Se Smilovicemi přišla na úvod soutěže remíza. První Více »

Rozhovor s Robinem Bandym

Po hlavním trenérovi F. Rackovi jsme vyzpovídali další důležitou osobnost týmu, kterou je Robin Bandy. Robin již na jaře svými 5 brankami ukázal, že by mohl střelecky táhnout náš tým a na Více »

Předsezónní rozhovor s novým koučem Filipem Rackem

Před začátkem nové sezóny, ve které se představíme v 1.A třídě, jsme vyzpovídali nově jmenovaného hlavního trenéra Filipa Racka. Filip se rozpovídal, jak o své nové pozici, tak o nově složeném týmu Více »

 

Z Frenštátu odjíždíme s bodem

SK Beskyd Frenštát 1:1 FC Vratimov

Sestava: Juras – Stuchlík, Pohludka, R. Pešek, Kašuba – Brezula, J. Pešek, Racko, Dawid (87. D. Pešek) – Bandy, Svěnčík (33. Osvěčík)

Branky: 20. Brezula

Remíza ve Frenštátě zpečetila náš osud v soutěži.

V neděli jsme odehráli předposlední kolo Krajského přeboru na půdě Frenštátu, ve kterém se naše mužstvo prezentovalo sympatickým výkonem. Vzhledem k trávníku, který byl sudím Siverou uznán za regulérní, s poznámkou, že už o nic nejde, jsme toto utkání herně zvládli velmi dobře. Od začátku nám však rozhodčí Sivera dával jasně najevo, že jemu jde o hodně, vrcholem jeho představení byla neodpískaná penalta na Racka, která byla jasně vidět snad i na Lysé hoře. Náš tým však bojoval s nepřízní osudu a snažil se praktikovat otevřený a útočný fotbal, což se mu po většinu utkání také dařilo. Nutno říci, že remíza byla pouze logickým vyústěním naší špatné koncovky, která nás však provází po celou jarní část soutěže. Šance Bandyho i dalších borců doslova volaly po brance, avšak jen jedna střela se ujala, autorem branky byl Brezula, který ve 20. minutě srovnával skóre na 1:1.

V závěru zápasu ještě trefil břevno Bandy, kterému však nebylo přáno se v tomto utkání prosadit. Zápas opět ukázal, že dokážeme hrát dobrý fotbal, ale nedokážeme efektivně proměňovat naše šance.

Poslední zápas v Krajském přeboru odehrajeme v sobotu doma s Heřmanicemi. Doufáme, že se náš tým důstojně rozloučí s touto výsledkově nepovedenou sezónou a dokáže si, že se může měřit i s týmy s postupovými ambicemi.