Týmy U9 a U11 se zúčastnily mezinárodního turnaje v Liptovském Mikuláši

Dne 08.12.2018, se naše starší (U11) a mladší přípravka (U9) zúčastnila mezinárodního halového turnaje v Liptovském Mikuláši. Na turnaji jsme se potkali s těmito týmy: MFK Tatran Liptovský Mikuláš (SK), SP Grunwald Více »

První informace k zimnímu turnaji „O POHÁR STAROSTY MĚSTA VRATIMOVA“

Další ročník zimního turnaje „O POHÁR STAROSTY MĚSTA VRATIMOVA“ se již nezadržitelně blíží, a proto vám již nyní přinášíme první užitečné informace o jeho průběhu. Turnaj se odehraje v zimním období roku 2019, Více »

 

B tým si poradil s Třebovicemi

Vratimov B – Třebovice 3:2 (1:1)

Branky: Drozd, Macák, Tříska

Předposlední domácí zápas v této sezóně začal za vydatného deště. Z toho si borci na trávníku nic nedělali a na obou mužstvech bylo znát že touží bodovat. Konečně jsme zachytili začátek zápasu a v euforii se vrhali do útoku. Naši snahu schladil sudí, který proti nám ve 30. minutě nařídil pokutový kop. Náš brankář sice vystihl směr střely, ale míč bohužel skončil v síti. Před koncem poločasu se nám však ještě podařilo srovnat skóre na 1:1.

Druhý poločas se již hrál za dobrého počasí a naši kluci, posílení proslovem trenéra, převzali taktovku utkání. Nejprve nás dostal do vedení Kuba Macák, avšak Třebovice nám nechtěly dát nic zadarmo a dokázaly srovnat na 2:2. V těžkých chvílích se pozná individualita a tak v 85. minutě napřáhl Tomáš Tříska a rozhodl tak o osudu utkání. Získali jsme cenné tři body a šance na dobré umístění v tabulce stále žije, nyní to máme pouze ve svých rukou.