Zaplacení členských příspěvků za rok 2018

Žádáme všechny členy, aby nejpozději do 31.10.2018 zaplatili členské příspěvky ve výši 1500 Kč, a to ve prospěch klubu FC Vratimov z. s. na číslo účtu: 1686722319/0800. Více »

K pozápasovém rozhovoru jsme si pozvali kapitána mužstva Petra Michalčáka

1. V sobotu jste se utkali s houževnatým mužstvem Jablunkova, ačkoliv jste v tomto utkání dlouho tahali za kratší konec, tak jste nakonec dokázali vývoj utkání zvrátit ve váš prospěch. Dokázal bys Více »

V Jablunkově jsme navázali na naši vítěznou sérii

Jablunkov 2:3 FC Vratimov Sestava: Juras – Stuchlík, Kašuba, Michalčák, Jašek – Osvěčík V., Pešek R., Macák – Brezula, Bandy, Trmal (18. Ledvina) Branky: 10. Trmal, 79. a 90. Michalčák Hodnocení trenéra Více »

 

B tým si poradil s Třebovicemi

Vratimov B – Třebovice 3:2 (1:1)

Branky: Drozd, Macák, Tříska

Předposlední domácí zápas v této sezóně začal za vydatného deště. Z toho si borci na trávníku nic nedělali a na obou mužstvech bylo znát že touží bodovat. Konečně jsme zachytili začátek zápasu a v euforii se vrhali do útoku. Naši snahu schladil sudí, který proti nám ve 30. minutě nařídil pokutový kop. Náš brankář sice vystihl směr střely, ale míč bohužel skončil v síti. Před koncem poločasu se nám však ještě podařilo srovnat skóre na 1:1.

Druhý poločas se již hrál za dobrého počasí a naši kluci, posílení proslovem trenéra, převzali taktovku utkání. Nejprve nás dostal do vedení Kuba Macák, avšak Třebovice nám nechtěly dát nic zadarmo a dokázaly srovnat na 2:2. V těžkých chvílích se pozná individualita a tak v 85. minutě napřáhl Tomáš Tříska a rozhodl tak o osudu utkání. Získali jsme cenné tři body a šance na dobré umístění v tabulce stále žije, nyní to máme pouze ve svých rukou.