Poslední srpnový víkend přinese domácí derby s Hrabovou

Již ve třetím kole 1. A třídy skupiny B budeme svědky derby mezi Vratimovem a Hrabovou. Hostující Hrabová se po dvou odehraných kolech nachází na 7. místě s vyrovnanou bilancí jedné výhry Více »

V Albrechticích jsme vyválčili jen bod

Albrechtice 1:1 FC Vratimov Sestava: Juras – Jašek, Harbáček, Michalčák, Kašuba – Pešek, Uherčík (53. Trmal), Macák – Brezula (66. M. Osvěčík), Bandy (79. Tříska), V. Osvěčík Branky: 21. V. Osvěčík ČK: Více »

Z úvodního utkání jsme vytěžili bod

FC Vratimov 2:2 Smilovice Sestava: Juras – Jašek, Michalčák, Harbáček, Kašuba – Osvěčík, Macák, Pešek – Ledvina, Bandy, Brezula Branky: 42. Macák, 86. Michalčák Se Smilovicemi přišla na úvod soutěže remíza. První Více »

Rozhovor s Robinem Bandym

Po hlavním trenérovi F. Rackovi jsme vyzpovídali další důležitou osobnost týmu, kterou je Robin Bandy. Robin již na jaře svými 5 brankami ukázal, že by mohl střelecky táhnout náš tým a na Více »

Předsezónní rozhovor s novým koučem Filipem Rackem

Před začátkem nové sezóny, ve které se představíme v 1.A třídě, jsme vyzpovídali nově jmenovaného hlavního trenéra Filipa Racka. Filip se rozpovídal, jak o své nové pozici, tak o nově složeném týmu Více »

 

Utkání s Šenovem nám vůbec nevyšlo

FC Vratimov 1:3 SK Šenov

Sestava: Juras – Jašek (82. Stuchlík), Pešek R., Michalčák, Kašuba – Uherčík (50. Brezula), Pešek J., Osvěčík, Dawid – Bandy (63. Racko), Svěnčík

Branky: 45. Uherčík

Domácí utkaní s Šenovem naši borci nezvládli.

Prohra 1:3 nás definitivně ukotvila na samém dně tabulky. Přitom jsme v tomto zápase nezačali vůbec zle, hlavička, která měla gólové parametry byla však pouze vytažena hostujícím brankářem. Naši hráči v úvodu utkání dobře kombinovali a snažili se vstřelit první branku. Bohužel osudnou se nám stala 42. minuta a šťastný gól hostujících, kteří se odhodlali ke střele z dálky, která trefila hostujícího Kopela do zad, od nichž se míč odrazil tak nešťastně, že zapadla za bezmocného golmana Jurase. Minutu na to se skóre měnilo znovu a opět v náš neprospěch, Šenov využil naší chyby při útočném autu a následné srážce spoluhráčů. V tuto chvíli to s domácím týmem vypadalo hodně zle, ale ve 45. minutě se po krásném centru Svěnčíka prosadil na zadní tyči číhající Uherčík, který tak dal Vratimovu naději na otočení utkání. Bohužel velmi agilní Uherčík se při gólové střele zranil, a tak musel brzy po nástupu do druhé půle odstoupit.

Hráčům nelze vytknout bojovnost, avšak herní kvalita nebyla na naší straně, což lze z části připisovat i faktu, že domácí potřebovali nutně vyhrát, aby si vykřesali ještě nějakou naději na záchranu. Díky naši křeči v mezihře se hosté dokázali prosadit ještě jednou, a to krásnou střelou Kopela, který tak završil jak svůj hattrick, tak gólový účet celého utkání.

Našemu soupeř gratulujeme k definitivní záchraně v soutěži a nám nezbývá nic jiného než se pokusit prezentovat lépe v příštím kole, ve kterém se představíme na hřišti Frenštátu.