Poslední srpnový víkend přinese domácí derby s Hrabovou

Již ve třetím kole 1. A třídy skupiny B budeme svědky derby mezi Vratimovem a Hrabovou. Hostující Hrabová se po dvou odehraných kolech nachází na 7. místě s vyrovnanou bilancí jedné výhry Více »

V Albrechticích jsme vyválčili jen bod

Albrechtice 1:1 FC Vratimov Sestava: Juras – Jašek, Harbáček, Michalčák, Kašuba – Pešek, Uherčík (53. Trmal), Macák – Brezula (66. M. Osvěčík), Bandy (79. Tříska), V. Osvěčík Branky: 21. V. Osvěčík ČK: Více »

Z úvodního utkání jsme vytěžili bod

FC Vratimov 2:2 Smilovice Sestava: Juras – Jašek, Michalčák, Harbáček, Kašuba – Osvěčík, Macák, Pešek – Ledvina, Bandy, Brezula Branky: 42. Macák, 86. Michalčák Se Smilovicemi přišla na úvod soutěže remíza. První Více »

Rozhovor s Robinem Bandym

Po hlavním trenérovi F. Rackovi jsme vyzpovídali další důležitou osobnost týmu, kterou je Robin Bandy. Robin již na jaře svými 5 brankami ukázal, že by mohl střelecky táhnout náš tým a na Více »

Předsezónní rozhovor s novým koučem Filipem Rackem

Před začátkem nové sezóny, ve které se představíme v 1.A třídě, jsme vyzpovídali nově jmenovaného hlavního trenéra Filipa Racka. Filip se rozpovídal, jak o své nové pozici, tak o nově složeném týmu Více »

 

Béčko prolomilo sérii bez výhry

Hrabová B: Vratimov B 2:3 (2:2)

Branky: 11. Hudeček, 16. Tříska T., 84. Macák

ŽK: Gašman, Tylšar V.

Sestava: Kontra – Tříska A., Konečný, Žižka D., Tylšar V., Černý J., Macák, Gašman, Baláž, Hudeček, Tříska T.

Náhradníci: Raška, Tylšar P., Drozd

Komentář:
V rámci 23. kola jsme se v derby utkali s našim rivalem za řekou z Hrabové. Domácí tým z Hrabové se snaží dostat z posledního místa tabulky, my zase potřebovali přerušit sérii nepříznivých výsledků z posledních kol. Proto jsme mohli čekat atraktivní zápas s mnoha brankami, což se také potvrdilo. Utkání pro nás začalo nepříznivě, jelikož hned ve 2. minutě jsme inkasovali z rohového kopu, při kterém jsme opět nedokázali pokrýt soupeře. Tentokrát nás ale obdržená branka nabudila k lepšímu výkonu. Soupeře jsme zaskočili nejen vysunutou obranou, ale také vysokým presinkem, díky kterému začal soupeř kupit chyby, po jedné takové z 11. minuty jsme dokázali získat míč a po následné Hudečkově střele jsme srovnali stav utkání. Prakticky vzápětí se nám podařilo dostat do vedení, když si vyměnili míč Baláž s Třískou, který skóroval. Po zbylou část prvního poločasu jsme nadále diktovali tempo hry, byli lepším týmem, ale jak už to v našich zápasech bývá, tak jsme domácím povolili ojedinělou akci, ze které se jim podařilo vyrovnat.

Ve druhém poločase se jelo v zajetých kolejích a my nadále kontrolovali hru. Přestože jsme byli nebezpečnějším týmem, domácí obrana pracovala dobře a dokázala s námi držet krok. Hrabová, která potřebovala nutně 3 body, se začala tlačit na naši polovinu hřiště, čehož jsme využívali k brejkovým situacím do poněkud už otevřené obrany. Právě z jedné takové situace jsme udeřili a dokázali strhnout vedení na naší stranu. Po rychlé narážečce Baláže s Macákem se prosadil právě druhý jmenovaný, a když jsme v 93. minutě přežili velkou šanci domácích, mohli jsme se po dlouhé době radovat z vítězství.

Po delší době jsme předvedli dobrý výkon, podložený bojovností a touhou zvítězit.