Zaplacení členských příspěvků za rok 2018

Žádáme všechny členy, aby nejpozději do 31.10.2018 zaplatili členské příspěvky ve výši 1500 Kč, a to ve prospěch klubu FC Vratimov z. s. na číslo účtu: 1686722319/0800. Více »

K pozápasovém rozhovoru jsme si pozvali kapitána mužstva Petra Michalčáka

1. V sobotu jste se utkali s houževnatým mužstvem Jablunkova, ačkoliv jste v tomto utkání dlouho tahali za kratší konec, tak jste nakonec dokázali vývoj utkání zvrátit ve váš prospěch. Dokázal bys Více »

V Jablunkově jsme navázali na naši vítěznou sérii

Jablunkov 2:3 FC Vratimov Sestava: Juras – Stuchlík, Kašuba, Michalčák, Jašek – Osvěčík V., Pešek R., Macák – Brezula, Bandy, Trmal (18. Ledvina) Branky: 10. Trmal, 79. a 90. Michalčák Hodnocení trenéra Více »

 

Béčko prolomilo sérii bez výhry

Hrabová B: Vratimov B 2:3 (2:2)

Branky: 11. Hudeček, 16. Tříska T., 84. Macák

ŽK: Gašman, Tylšar V.

Sestava: Kontra – Tříska A., Konečný, Žižka D., Tylšar V., Černý J., Macák, Gašman, Baláž, Hudeček, Tříska T.

Náhradníci: Raška, Tylšar P., Drozd

Komentář:
V rámci 23. kola jsme se v derby utkali s našim rivalem za řekou z Hrabové. Domácí tým z Hrabové se snaží dostat z posledního místa tabulky, my zase potřebovali přerušit sérii nepříznivých výsledků z posledních kol. Proto jsme mohli čekat atraktivní zápas s mnoha brankami, což se také potvrdilo. Utkání pro nás začalo nepříznivě, jelikož hned ve 2. minutě jsme inkasovali z rohového kopu, při kterém jsme opět nedokázali pokrýt soupeře. Tentokrát nás ale obdržená branka nabudila k lepšímu výkonu. Soupeře jsme zaskočili nejen vysunutou obranou, ale také vysokým presinkem, díky kterému začal soupeř kupit chyby, po jedné takové z 11. minuty jsme dokázali získat míč a po následné Hudečkově střele jsme srovnali stav utkání. Prakticky vzápětí se nám podařilo dostat do vedení, když si vyměnili míč Baláž s Třískou, který skóroval. Po zbylou část prvního poločasu jsme nadále diktovali tempo hry, byli lepším týmem, ale jak už to v našich zápasech bývá, tak jsme domácím povolili ojedinělou akci, ze které se jim podařilo vyrovnat.

Ve druhém poločase se jelo v zajetých kolejích a my nadále kontrolovali hru. Přestože jsme byli nebezpečnějším týmem, domácí obrana pracovala dobře a dokázala s námi držet krok. Hrabová, která potřebovala nutně 3 body, se začala tlačit na naši polovinu hřiště, čehož jsme využívali k brejkovým situacím do poněkud už otevřené obrany. Právě z jedné takové situace jsme udeřili a dokázali strhnout vedení na naší stranu. Po rychlé narážečce Baláže s Macákem se prosadil právě druhý jmenovaný, a když jsme v 93. minutě přežili velkou šanci domácích, mohli jsme se po dlouhé době radovat z vítězství.

Po delší době jsme předvedli dobrý výkon, podložený bojovností a touhou zvítězit.