Týmy U9 a U11 se zúčastnily mezinárodního turnaje v Liptovském Mikuláši

Dne 08.12.2018, se naše starší (U11) a mladší přípravka (U9) zúčastnila mezinárodního halového turnaje v Liptovském Mikuláši. Na turnaji jsme se potkali s těmito týmy: MFK Tatran Liptovský Mikuláš (SK), SP Grunwald Více »

První informace k zimnímu turnaji „O POHÁR STAROSTY MĚSTA VRATIMOVA“

Další ročník zimního turnaje „O POHÁR STAROSTY MĚSTA VRATIMOVA“ se již nezadržitelně blíží, a proto vám již nyní přinášíme první užitečné informace o jeho průběhu. Turnaj se odehraje v zimním období roku 2019, Více »

 

Z Bílovce odjíždíme s prázdnou

FK Bílovec 1:0 FC Vratimov

Sestava: Juras – Jašek, Michalčák, Pohludka, Dawid – Brezula (46. Kašuba), Pešek J., Racko (70. Osvěčík), Pešek R. (46. Uherčík) – Bandy (86. Stuchlík), Svěnčík

V neděli bylo na programu další kolo krajského přeboru, ve kterém jsme se chtěli pokusit oživit naděje na záchranu v soutěži na půdě domácího Bílovce. Bohužel jsme prohráli nejtěsnějším možným rozdílem 1:0, nejen díky vymyšlené brance z první půle, kterou rozhodčí p. Futerko uznal vyloženě na přání domácího mužstva. Nutno dodat že boj o záchranu jsme si prohráli již dříve v jiných zápasech, a tak je nyní záchrana spíš utopií. V samotném utkaní jsme domácí tlačili po čas celého utkání, což však nevedlo k ničemu, především díky naší koncovce, která byla opět žalostná, a tak jsme z Bílovce odjížděli s prázdnou. Našim hráčům toho lze vyčíst pramálo, avšak pokud opět nedáme branku, tak se z vítězství radovat nemůžeme. Ke cti lze alespoň všem přičíst jejich disciplína a vůle bojovat s osudem, a také s bídným výkonem sudích.

V sobotu hrajeme doma proti Šenovu, a tak vás tím to zveme na utkaní které má výkop v 17:00.