Zaplacení členských příspěvků za rok 2018

Žádáme všechny členy, aby nejpozději do 31.10.2018 zaplatili členské příspěvky ve výši 1500 Kč, a to ve prospěch klubu FC Vratimov z. s. na číslo účtu: 1686722319/0800. Více »

K pozápasovém rozhovoru jsme si pozvali kapitána mužstva Petra Michalčáka

1. V sobotu jste se utkali s houževnatým mužstvem Jablunkova, ačkoliv jste v tomto utkání dlouho tahali za kratší konec, tak jste nakonec dokázali vývoj utkání zvrátit ve váš prospěch. Dokázal bys Více »

V Jablunkově jsme navázali na naši vítěznou sérii

Jablunkov 2:3 FC Vratimov Sestava: Juras – Stuchlík, Kašuba, Michalčák, Jašek – Osvěčík V., Pešek R., Macák – Brezula, Bandy, Trmal (18. Ledvina) Branky: 10. Trmal, 79. a 90. Michalčák Hodnocení trenéra Více »

 

Z Bílovce odjíždíme s prázdnou

FK Bílovec 1:0 FC Vratimov

Sestava: Juras – Jašek, Michalčák, Pohludka, Dawid – Brezula (46. Kašuba), Pešek J., Racko (70. Osvěčík), Pešek R. (46. Uherčík) – Bandy (86. Stuchlík), Svěnčík

V neděli bylo na programu další kolo krajského přeboru, ve kterém jsme se chtěli pokusit oživit naděje na záchranu v soutěži na půdě domácího Bílovce. Bohužel jsme prohráli nejtěsnějším možným rozdílem 1:0, nejen díky vymyšlené brance z první půle, kterou rozhodčí p. Futerko uznal vyloženě na přání domácího mužstva. Nutno dodat že boj o záchranu jsme si prohráli již dříve v jiných zápasech, a tak je nyní záchrana spíš utopií. V samotném utkaní jsme domácí tlačili po čas celého utkání, což však nevedlo k ničemu, především díky naší koncovce, která byla opět žalostná, a tak jsme z Bílovce odjížděli s prázdnou. Našim hráčům toho lze vyčíst pramálo, avšak pokud opět nedáme branku, tak se z vítězství radovat nemůžeme. Ke cti lze alespoň všem přičíst jejich disciplína a vůle bojovat s osudem, a také s bídným výkonem sudích.

V sobotu hrajeme doma proti Šenovu, a tak vás tím to zveme na utkaní které má výkop v 17:00.