Poslední srpnový víkend přinese domácí derby s Hrabovou

Již ve třetím kole 1. A třídy skupiny B budeme svědky derby mezi Vratimovem a Hrabovou. Hostující Hrabová se po dvou odehraných kolech nachází na 7. místě s vyrovnanou bilancí jedné výhry Více »

V Albrechticích jsme vyválčili jen bod

Albrechtice 1:1 FC Vratimov Sestava: Juras – Jašek, Harbáček, Michalčák, Kašuba – Pešek, Uherčík (53. Trmal), Macák – Brezula (66. M. Osvěčík), Bandy (79. Tříska), V. Osvěčík Branky: 21. V. Osvěčík ČK: Více »

Z úvodního utkání jsme vytěžili bod

FC Vratimov 2:2 Smilovice Sestava: Juras – Jašek, Michalčák, Harbáček, Kašuba – Osvěčík, Macák, Pešek – Ledvina, Bandy, Brezula Branky: 42. Macák, 86. Michalčák Se Smilovicemi přišla na úvod soutěže remíza. První Více »

Rozhovor s Robinem Bandym

Po hlavním trenérovi F. Rackovi jsme vyzpovídali další důležitou osobnost týmu, kterou je Robin Bandy. Robin již na jaře svými 5 brankami ukázal, že by mohl střelecky táhnout náš tým a na Více »

Předsezónní rozhovor s novým koučem Filipem Rackem

Před začátkem nové sezóny, ve které se představíme v 1.A třídě, jsme vyzpovídali nově jmenovaného hlavního trenéra Filipa Racka. Filip se rozpovídal, jak o své nové pozici, tak o nově složeném týmu Více »

 

Z Bílovce odjíždíme s prázdnou

FK Bílovec 1:0 FC Vratimov

Sestava: Juras – Jašek, Michalčák, Pohludka, Dawid – Brezula (46. Kašuba), Pešek J., Racko (70. Osvěčík), Pešek R. (46. Uherčík) – Bandy (86. Stuchlík), Svěnčík

V neděli bylo na programu další kolo krajského přeboru, ve kterém jsme se chtěli pokusit oživit naděje na záchranu v soutěži na půdě domácího Bílovce. Bohužel jsme prohráli nejtěsnějším možným rozdílem 1:0, nejen díky vymyšlené brance z první půle, kterou rozhodčí p. Futerko uznal vyloženě na přání domácího mužstva. Nutno dodat že boj o záchranu jsme si prohráli již dříve v jiných zápasech, a tak je nyní záchrana spíš utopií. V samotném utkaní jsme domácí tlačili po čas celého utkání, což však nevedlo k ničemu, především díky naší koncovce, která byla opět žalostná, a tak jsme z Bílovce odjížděli s prázdnou. Našim hráčům toho lze vyčíst pramálo, avšak pokud opět nedáme branku, tak se z vítězství radovat nemůžeme. Ke cti lze alespoň všem přičíst jejich disciplína a vůle bojovat s osudem, a také s bídným výkonem sudích.

V sobotu hrajeme doma proti Šenovu, a tak vás tím to zveme na utkaní které má výkop v 17:00.