Zaplacení členských příspěvků za rok 2018

Žádáme všechny členy, aby nejpozději do 31.10.2018 zaplatili členské příspěvky ve výši 1500 Kč, a to ve prospěch klubu FC Vratimov z. s. na číslo účtu: 1686722319/0800. Více »

K pozápasovém rozhovoru jsme si pozvali kapitána mužstva Petra Michalčáka

1. V sobotu jste se utkali s houževnatým mužstvem Jablunkova, ačkoliv jste v tomto utkání dlouho tahali za kratší konec, tak jste nakonec dokázali vývoj utkání zvrátit ve váš prospěch. Dokázal bys Více »

V Jablunkově jsme navázali na naši vítěznou sérii

Jablunkov 2:3 FC Vratimov Sestava: Juras – Stuchlík, Kašuba, Michalčák, Jašek – Osvěčík V., Pešek R., Macák – Brezula, Bandy, Trmal (18. Ledvina) Branky: 10. Trmal, 79. a 90. Michalčák Hodnocení trenéra Více »

 

Rozjetý Háj ve Slezsku nám nedal šanci

Háj ve Slezsku 7:3 FC Vratimov

Sestava: Juras – Jašek, Stuchlík, Pohludka, Klimsza – Brezula (74. Uherčík), Pešek J., Osvěčík, Dawid – Racko (76. Žižka), Bandy

Branky: 18. Racko, 60. Bandy, 73. vl. Konvička

Záchrana v Krajském přeboru se vzdaluje.

Vysoká prohra v Háji ve Slezsku nám nepomohla se odlepit ze dna tabulky. V sobotu jsme zajížděli do Háje ve Slezsku bojovat o další, tolik potřebné body. Bohužel jsme k utkaní jeli bez tří klíčových hráčů; R. Peška, P. Michalčáka a stále vykartovaného M. Svěnčíka. Poskládaná sestava nehrála špatně, snažila se, jenže naivní hra některých hráčů nás srážela do kolen. Hráči si musí uvědomit, že s tímto přístupem nelze v Krajském přeboru uspět. Nedůrazná, a především v obranném postavení nedůsledná hra nás často stojí lepší výsledky, a ne jinak tomu bylo i v tomto utkání. Domácí tým nás také vyškolil v produktivitě, která nás trápí celou sezonu.

Po v celku vyrovnaném prvním poločase jsme odcházeli do šaten za stavu 3:1, poté co jsme si 3 branku nešťastně vstřelili sami ve 44. minutě. Do druhého poločasu jsme šli odhodláni s výsledkem něco udělat, ale hned v jeho úvodu jsme dostali čtvrtý gol. Hráči bojovali, snažili se, ale na víc prostě v tomto zápase neměli. V jednu chvíli jsme se dokázali zase přiblížit na rozdíl dvou branek a za stavu 5:3 jsme si dokonce vytvořili dvě nadějné příležitosti, které jsme však proměnit nedokázali, a protože jsme v závěru ještě dvakrát inkasovali, skončilo utkání 7:3.

Tuto sobotu se představíme v domácím utkání s Pustou Polomí, které startuje v 17:00. Věříme, že všichni hráči se na tento zápas dobře připraví a předvedou lepší hru.