Poslední srpnový víkend přinese domácí derby s Hrabovou

Již ve třetím kole 1. A třídy skupiny B budeme svědky derby mezi Vratimovem a Hrabovou. Hostující Hrabová se po dvou odehraných kolech nachází na 7. místě s vyrovnanou bilancí jedné výhry Více »

V Albrechticích jsme vyválčili jen bod

Albrechtice 1:1 FC Vratimov Sestava: Juras – Jašek, Harbáček, Michalčák, Kašuba – Pešek, Uherčík (53. Trmal), Macák – Brezula (66. M. Osvěčík), Bandy (79. Tříska), V. Osvěčík Branky: 21. V. Osvěčík ČK: Více »

Z úvodního utkání jsme vytěžili bod

FC Vratimov 2:2 Smilovice Sestava: Juras – Jašek, Michalčák, Harbáček, Kašuba – Osvěčík, Macák, Pešek – Ledvina, Bandy, Brezula Branky: 42. Macák, 86. Michalčák Se Smilovicemi přišla na úvod soutěže remíza. První Více »

Rozhovor s Robinem Bandym

Po hlavním trenérovi F. Rackovi jsme vyzpovídali další důležitou osobnost týmu, kterou je Robin Bandy. Robin již na jaře svými 5 brankami ukázal, že by mohl střelecky táhnout náš tým a na Více »

Předsezónní rozhovor s novým koučem Filipem Rackem

Před začátkem nové sezóny, ve které se představíme v 1.A třídě, jsme vyzpovídali nově jmenovaného hlavního trenéra Filipa Racka. Filip se rozpovídal, jak o své nové pozici, tak o nově složeném týmu Více »

 

Rozjetý Háj ve Slezsku nám nedal šanci

Háj ve Slezsku 7:3 FC Vratimov

Sestava: Juras – Jašek, Stuchlík, Pohludka, Klimsza – Brezula (74. Uherčík), Pešek J., Osvěčík, Dawid – Racko (76. Žižka), Bandy

Branky: 18. Racko, 60. Bandy, 73. vl. Konvička

Záchrana v Krajském přeboru se vzdaluje.

Vysoká prohra v Háji ve Slezsku nám nepomohla se odlepit ze dna tabulky. V sobotu jsme zajížděli do Háje ve Slezsku bojovat o další, tolik potřebné body. Bohužel jsme k utkaní jeli bez tří klíčových hráčů; R. Peška, P. Michalčáka a stále vykartovaného M. Svěnčíka. Poskládaná sestava nehrála špatně, snažila se, jenže naivní hra některých hráčů nás srážela do kolen. Hráči si musí uvědomit, že s tímto přístupem nelze v Krajském přeboru uspět. Nedůrazná, a především v obranném postavení nedůsledná hra nás často stojí lepší výsledky, a ne jinak tomu bylo i v tomto utkání. Domácí tým nás také vyškolil v produktivitě, která nás trápí celou sezonu.

Po v celku vyrovnaném prvním poločase jsme odcházeli do šaten za stavu 3:1, poté co jsme si 3 branku nešťastně vstřelili sami ve 44. minutě. Do druhého poločasu jsme šli odhodláni s výsledkem něco udělat, ale hned v jeho úvodu jsme dostali čtvrtý gol. Hráči bojovali, snažili se, ale na víc prostě v tomto zápase neměli. V jednu chvíli jsme se dokázali zase přiblížit na rozdíl dvou branek a za stavu 5:3 jsme si dokonce vytvořili dvě nadějné příležitosti, které jsme však proměnit nedokázali, a protože jsme v závěru ještě dvakrát inkasovali, skončilo utkání 7:3.

Tuto sobotu se představíme v domácím utkání s Pustou Polomí, které startuje v 17:00. Věříme, že všichni hráči se na tento zápas dobře připraví a předvedou lepší hru.