Poslední srpnový víkend přinese domácí derby s Hrabovou

Již ve třetím kole 1. A třídy skupiny B budeme svědky derby mezi Vratimovem a Hrabovou. Hostující Hrabová se po dvou odehraných kolech nachází na 7. místě s vyrovnanou bilancí jedné výhry Více »

V Albrechticích jsme vyválčili jen bod

Albrechtice 1:1 FC Vratimov Sestava: Juras – Jašek, Harbáček, Michalčák, Kašuba – Pešek, Uherčík (53. Trmal), Macák – Brezula (66. M. Osvěčík), Bandy (79. Tříska), V. Osvěčík Branky: 21. V. Osvěčík ČK: Více »

Z úvodního utkání jsme vytěžili bod

FC Vratimov 2:2 Smilovice Sestava: Juras – Jašek, Michalčák, Harbáček, Kašuba – Osvěčík, Macák, Pešek – Ledvina, Bandy, Brezula Branky: 42. Macák, 86. Michalčák Se Smilovicemi přišla na úvod soutěže remíza. První Více »

Rozhovor s Robinem Bandym

Po hlavním trenérovi F. Rackovi jsme vyzpovídali další důležitou osobnost týmu, kterou je Robin Bandy. Robin již na jaře svými 5 brankami ukázal, že by mohl střelecky táhnout náš tým a na Více »

Předsezónní rozhovor s novým koučem Filipem Rackem

Před začátkem nové sezóny, ve které se představíme v 1.A třídě, jsme vyzpovídali nově jmenovaného hlavního trenéra Filipa Racka. Filip se rozpovídal, jak o své nové pozici, tak o nově složeném týmu Více »

 

Série proher B týmu pokračuje

Svinov – Vratimov B 6:0 (2:0)

Sestava: Kontra – Tylšar V., Konečný, Gašman, Tylšar V.,- Tříska A., Macák, Baláž, Thomas – Drozd, Tříska T., Hudeček, Žižka R.

Komentář:

Těžkou porážku utrpělo naše béčko na hřišti Svinova.
V zápase nám tentokrát nevycházelo zhola nic, hned ve 4. minutě jsme si po trestném kopu domácích dali vlastní branku. I v dalším průběhu zápasu nám toho soupeř moc nepovolil, a přestože jsme hráli v hodně improvizované sestavě, nedokázali jsme podržet míč nebo si přesně přihrát. Ve 27. minutě už to bylo 0:2 po rohovém kopu Svinova a nepokrytí dorážejícího hráče.

Mdlý výkon pokračoval i ve 2. půli, kdy jsme opět inkasovali hned na začátku. Špatně rozehraný trestný kop na středu hřiště znamenal brejkovou situaci, kterou naše obrana nedokázala odvrátit. Tím jsme prakticky přišli o poslední šanci, jak se zápasem ještě něco udělat. Bohužel jenom snaha některých hráčů nestačí, zaostávali jsme ve fotbalovosti, což se na velkém svinovském hřišti naplno projevilo. V poslední čtvrthodině jsme pak fyzicky odpadli a inkasovali další 3 branky.

Částečnou omluvou může být malá herní praxe u několika hráčů, avšak ani to nelze považovat za adekvátní omluvu. Tento zápas nám odhalil v jakém rozpoložení se kluci nacházejí.

I přes nepovedený výkon věříme, že si to příští neděli na domácím hřišti vynahradíme a konečně utneme sérii porážek. Chtěl bych se omluvit všem fanouškům za předvedený výkon a pozvat je na zápas s Pustkovcem v 10.30 hodin.