Zaplacení členských příspěvků za rok 2018

Žádáme všechny členy, aby nejpozději do 31.10.2018 zaplatili členské příspěvky ve výši 1500 Kč, a to ve prospěch klubu FC Vratimov z. s. na číslo účtu: 1686722319/0800. Více »

K pozápasovém rozhovoru jsme si pozvali kapitána mužstva Petra Michalčáka

1. V sobotu jste se utkali s houževnatým mužstvem Jablunkova, ačkoliv jste v tomto utkání dlouho tahali za kratší konec, tak jste nakonec dokázali vývoj utkání zvrátit ve váš prospěch. Dokázal bys Více »

V Jablunkově jsme navázali na naši vítěznou sérii

Jablunkov 2:3 FC Vratimov Sestava: Juras – Stuchlík, Kašuba, Michalčák, Jašek – Osvěčík V., Pešek R., Macák – Brezula, Bandy, Trmal (18. Ledvina) Branky: 10. Trmal, 79. a 90. Michalčák Hodnocení trenéra Více »

 

Série proher B týmu pokračuje

Svinov – Vratimov B 6:0 (2:0)

Sestava: Kontra – Tylšar V., Konečný, Gašman, Tylšar V.,- Tříska A., Macák, Baláž, Thomas – Drozd, Tříska T., Hudeček, Žižka R.

Komentář:

Těžkou porážku utrpělo naše béčko na hřišti Svinova.
V zápase nám tentokrát nevycházelo zhola nic, hned ve 4. minutě jsme si po trestném kopu domácích dali vlastní branku. I v dalším průběhu zápasu nám toho soupeř moc nepovolil, a přestože jsme hráli v hodně improvizované sestavě, nedokázali jsme podržet míč nebo si přesně přihrát. Ve 27. minutě už to bylo 0:2 po rohovém kopu Svinova a nepokrytí dorážejícího hráče.

Mdlý výkon pokračoval i ve 2. půli, kdy jsme opět inkasovali hned na začátku. Špatně rozehraný trestný kop na středu hřiště znamenal brejkovou situaci, kterou naše obrana nedokázala odvrátit. Tím jsme prakticky přišli o poslední šanci, jak se zápasem ještě něco udělat. Bohužel jenom snaha některých hráčů nestačí, zaostávali jsme ve fotbalovosti, což se na velkém svinovském hřišti naplno projevilo. V poslední čtvrthodině jsme pak fyzicky odpadli a inkasovali další 3 branky.

Částečnou omluvou může být malá herní praxe u několika hráčů, avšak ani to nelze považovat za adekvátní omluvu. Tento zápas nám odhalil v jakém rozpoložení se kluci nacházejí.

I přes nepovedený výkon věříme, že si to příští neděli na domácím hřišti vynahradíme a konečně utneme sérii porážek. Chtěl bych se omluvit všem fanouškům za předvedený výkon a pozvat je na zápas s Pustkovcem v 10.30 hodin.