Zaplacení členských příspěvků za rok 2018

Žádáme všechny členy, aby nejpozději do 31.10.2018 zaplatili členské příspěvky ve výši 1500 Kč, a to ve prospěch klubu FC Vratimov z. s. na číslo účtu: 1686722319/0800. Více »

K pozápasovém rozhovoru jsme si pozvali kapitána mužstva Petra Michalčáka

1. V sobotu jste se utkali s houževnatým mužstvem Jablunkova, ačkoliv jste v tomto utkání dlouho tahali za kratší konec, tak jste nakonec dokázali vývoj utkání zvrátit ve váš prospěch. Dokázal bys Více »

V Jablunkově jsme navázali na naši vítěznou sérii

Jablunkov 2:3 FC Vratimov Sestava: Juras – Stuchlík, Kašuba, Michalčák, Jašek – Osvěčík V., Pešek R., Macák – Brezula, Bandy, Trmal (18. Ledvina) Branky: 10. Trmal, 79. a 90. Michalčák Hodnocení trenéra Více »

 

B tým podlehl Krásnému Poli

Vratimov B – Krásné Pole 3:5 (1:3)

Sestava: Černý, Tříska T., Klimsza, Šimek, Pešek D., Macák, Konečný, Žižka, Brezula, Hudeček, Tříska A.

Střídali: Bandy, Thomas, Tylšar V., Tylšar P., Duží, Šipula

Branky: 9., 56. a 78. T.Tříska

Tuto neděli jsme sehráli zápas proti mužstvu Kr. Pole. S podporou kluků z „A“mužstva jsme se dostali rychle do vedení a začali věřit, že jsme prolomili sérii špatných vstupů do utkání, bohužel to bylo jen zdání. Soupeř dokázal záhy vyrovnat z penalty, o kterou se zapříčinil náš gólman nepříliš šťastným vyběhnutím a následným faulem v pokutovém území. Aby toho nebylo málo, druhý gól hostí na sebe nenechal dlouho čekat, a do šaten jsme nakonec odcházeli za stavu 1:3 pro soupeře. V prvním poločase k nám osud ani rozhodčí nebyl příliš nakloněn a po červené kartě R.Šimka z 30. minuty jsme dohrávali o deseti. Nutno však dodat, že soupeř byl v prvním poločase fotbalovější a hladovější po úspěchu.

Druhý poločas už přinesl zcela jiný obraz hry. Naši kluci dokázali zle zatápět soupeři i v početní nevýhodě, a dokonce se jim podařilo dotáhnout skóre na 3:4. Snad jen trocha střeleckého štěstí chyběla a skóre mohlo být vyrovnáno. Na konci zápasu jsme vrhli poslední síly do útoku, avšak ani jednu šanci jsme proměnit nedokázali, a jak to tak už bývá, byli jsme za to potrestáni další brankou v naší síti. Konečný stav utkání tak byl 3:5.

Bohužel ani v tomto zápase jsme nedokázali bodovat a snad jediným pozitivem byla snaha a nasazení našich kluků. Příští sobotu hrajeme na hřišti Vítkovice-Svinov a doufáme, že budeme konečně bodovat.