Utkání s Polomí skončilo nerozhodně

FC Vratimov 1:1 SC Pustá Polom Sestava: Juras – Stuchlík, Michalčák, Pohludka, Dawid – Brezula, Pešek J., Racko, Pešek R. – Bandy, Svěnčík Branky: 15. Pohludka Domácí utkaní jsme do vítězného konce Více »

Rozjetý Háj ve Slezsku nám nedal šanci

Háj ve Slezsku 7:3 FC Vratimov Sestava: Juras – Jašek, Stuchlík, Pohludka, Klimsza – Brezula (74. Uherčík), Pešek J., Osvěčík, Dawid – Racko (76. Žižka), Bandy Branky: 18. Racko, 60. Bandy, 73. Více »

Z Čeladné vezeme tři body

SK Beskyd Čeladná 1:2 FC Vratimov Sestava: Juras – Jašek, Michalčák, Pohludka, Stuchlík – Dawid (86. Gašman), J. Pešek, Osvěčík, R. Pešek – Racko (72. Žižka) – Bandy (90. D. Pešek) Branky: Více »

Nepovedený druhý poločas nás stal zápas v Polance

SK Polanka 3:0 FC Vratimov Sestava: Juras – Jašek, Pohludka, Michalčák, Klimsza – Brezula (46. Stuchlík), Pešek J., Dawid, Pešek R., Racko – Osvěčík Z Polanky odjíždíme bez bodu. Dnes jsme zajížděli Více »

 

B tým podlehl Krásnému Poli

Vratimov B – Krásné Pole 3:5 (1:3)

Sestava: Černý, Tříska T., Klimsza, Šimek, Pešek D., Macák, Konečný, Žižka, Brezula, Hudeček, Tříska A.

Střídali: Bandy, Thomas, Tylšar V., Tylšar P., Duží, Šipula

Branky: 9., 56. a 78. T.Tříska

Tuto neděli jsme sehráli zápas proti mužstvu Kr. Pole. S podporou kluků z „A“mužstva jsme se dostali rychle do vedení a začali věřit, že jsme prolomili sérii špatných vstupů do utkání, bohužel to bylo jen zdání. Soupeř dokázal záhy vyrovnat z penalty, o kterou se zapříčinil náš gólman nepříliš šťastným vyběhnutím a následným faulem v pokutovém území. Aby toho nebylo málo, druhý gól hostí na sebe nenechal dlouho čekat, a do šaten jsme nakonec odcházeli za stavu 1:3 pro soupeře. V prvním poločase k nám osud ani rozhodčí nebyl příliš nakloněn a po červené kartě R.Šimka z 30. minuty jsme dohrávali o deseti. Nutno však dodat, že soupeř byl v prvním poločase fotbalovější a hladovější po úspěchu.

Druhý poločas už přinesl zcela jiný obraz hry. Naši kluci dokázali zle zatápět soupeři i v početní nevýhodě, a dokonce se jim podařilo dotáhnout skóre na 3:4. Snad jen trocha střeleckého štěstí chyběla a skóre mohlo být vyrovnáno. Na konci zápasu jsme vrhli poslední síly do útoku, avšak ani jednu šanci jsme proměnit nedokázali, a jak to tak už bývá, byli jsme za to potrestáni další brankou v naší síti. Konečný stav utkání tak byl 3:5.

Bohužel ani v tomto zápase jsme nedokázali bodovat a snad jediným pozitivem byla snaha a nasazení našich kluků. Příští sobotu hrajeme na hřišti Vítkovice-Svinov a doufáme, že budeme konečně bodovat.