Poslední srpnový víkend přinese domácí derby s Hrabovou

Již ve třetím kole 1. A třídy skupiny B budeme svědky derby mezi Vratimovem a Hrabovou. Hostující Hrabová se po dvou odehraných kolech nachází na 7. místě s vyrovnanou bilancí jedné výhry Více »

V Albrechticích jsme vyválčili jen bod

Albrechtice 1:1 FC Vratimov Sestava: Juras – Jašek, Harbáček, Michalčák, Kašuba – Pešek, Uherčík (53. Trmal), Macák – Brezula (66. M. Osvěčík), Bandy (79. Tříska), V. Osvěčík Branky: 21. V. Osvěčík ČK: Více »

Z úvodního utkání jsme vytěžili bod

FC Vratimov 2:2 Smilovice Sestava: Juras – Jašek, Michalčák, Harbáček, Kašuba – Osvěčík, Macák, Pešek – Ledvina, Bandy, Brezula Branky: 42. Macák, 86. Michalčák Se Smilovicemi přišla na úvod soutěže remíza. První Více »

Rozhovor s Robinem Bandym

Po hlavním trenérovi F. Rackovi jsme vyzpovídali další důležitou osobnost týmu, kterou je Robin Bandy. Robin již na jaře svými 5 brankami ukázal, že by mohl střelecky táhnout náš tým a na Více »

Předsezónní rozhovor s novým koučem Filipem Rackem

Před začátkem nové sezóny, ve které se představíme v 1.A třídě, jsme vyzpovídali nově jmenovaného hlavního trenéra Filipa Racka. Filip se rozpovídal, jak o své nové pozici, tak o nově složeném týmu Více »

 

B tým podlehl Krásnému Poli

Vratimov B – Krásné Pole 3:5 (1:3)

Sestava: Černý, Tříska T., Klimsza, Šimek, Pešek D., Macák, Konečný, Žižka, Brezula, Hudeček, Tříska A.

Střídali: Bandy, Thomas, Tylšar V., Tylšar P., Duží, Šipula

Branky: 9., 56. a 78. T.Tříska

Tuto neděli jsme sehráli zápas proti mužstvu Kr. Pole. S podporou kluků z „A“mužstva jsme se dostali rychle do vedení a začali věřit, že jsme prolomili sérii špatných vstupů do utkání, bohužel to bylo jen zdání. Soupeř dokázal záhy vyrovnat z penalty, o kterou se zapříčinil náš gólman nepříliš šťastným vyběhnutím a následným faulem v pokutovém území. Aby toho nebylo málo, druhý gól hostí na sebe nenechal dlouho čekat, a do šaten jsme nakonec odcházeli za stavu 1:3 pro soupeře. V prvním poločase k nám osud ani rozhodčí nebyl příliš nakloněn a po červené kartě R.Šimka z 30. minuty jsme dohrávali o deseti. Nutno však dodat, že soupeř byl v prvním poločase fotbalovější a hladovější po úspěchu.

Druhý poločas už přinesl zcela jiný obraz hry. Naši kluci dokázali zle zatápět soupeři i v početní nevýhodě, a dokonce se jim podařilo dotáhnout skóre na 3:4. Snad jen trocha střeleckého štěstí chyběla a skóre mohlo být vyrovnáno. Na konci zápasu jsme vrhli poslední síly do útoku, avšak ani jednu šanci jsme proměnit nedokázali, a jak to tak už bývá, byli jsme za to potrestáni další brankou v naší síti. Konečný stav utkání tak byl 3:5.

Bohužel ani v tomto zápase jsme nedokázali bodovat a snad jediným pozitivem byla snaha a nasazení našich kluků. Příští sobotu hrajeme na hřišti Vítkovice-Svinov a doufáme, že budeme konečně bodovat.