Zaplacení členských příspěvků za rok 2018

Žádáme všechny členy, aby nejpozději do 31.10.2018 zaplatili členské příspěvky ve výši 1500 Kč, a to ve prospěch klubu FC Vratimov z. s. na číslo účtu: 1686722319/0800. Více »

K pozápasovém rozhovoru jsme si pozvali kapitána mužstva Petra Michalčáka

1. V sobotu jste se utkali s houževnatým mužstvem Jablunkova, ačkoliv jste v tomto utkání dlouho tahali za kratší konec, tak jste nakonec dokázali vývoj utkání zvrátit ve váš prospěch. Dokázal bys Více »

V Jablunkově jsme navázali na naši vítěznou sérii

Jablunkov 2:3 FC Vratimov Sestava: Juras – Stuchlík, Kašuba, Michalčák, Jašek – Osvěčík V., Pešek R., Macák – Brezula, Bandy, Trmal (18. Ledvina) Branky: 10. Trmal, 79. a 90. Michalčák Hodnocení trenéra Více »

 

Domácí utkání s Bělou body nepřineslo

FC Vratimov 1:2 FK Stará Běla

Sestava: Juras – Jašek, Pohludka, Michalčák, Stuchlík – Dawid, Osvěčík, J. Pešek, R. Pešek – Racko – Bandy

Branky: 74. Bandy

Domácí prohra s Bělou nás poslala zpět na samé dno.
Včera se naši kluci střetli v domácím utkání s týmem ze Staré Běle, který se před zápasem nacházel na 8. příčce, i přes lepší postavení v tabulce však naše družstvo chtělo potvrdit venkovní body z Čeladné. Bohužel na povedený
výkon z úterka se navázat nepodařilo.

První poločas jsme prohráli v poměru 0:1, a to zejména díky tomu, že jsme nedokázali proměnit jedinou naši šanci a branku jsme inkasovali, jak jinak než po standartní situaci.

Ve druhém poločase naši hráči přidali, dokonce dokázali zásluhou Bandyho vyrovnat, jenže remízový stav netrval dlouho a opět jsme nedokázali ubránit standartní situaci. Po dlouhém autu nám Stará Běla dala druhou a zároveň vítěznou branku. Bohužel šance, které přímo volaly po gólu nedokázal ani jeden z bratří Pešků vyřešit s dostatečným klidem, a tak zápas nemohl dopadnout jinak než prohrou.

Kluci se snažili, bojovali, ale bohužel jim chyběla ta jiskra navíc z minulého utkání. V zápase se nám zranili hned dvě opory mužstva Radim Pešek a Petr Michalčák, což je nepříjemná zpráva, vzhledem k tomu, že v dalším kole hrajeme na půdě Háje ve Slezsku, který se po včerejší výhře vyšvihl na druhé místo tabulky. Děkujeme také fanouškům za podporu a mrzí nás, že jsme je výsledkem nepotěšili.