Utkání s Polomí skončilo nerozhodně

FC Vratimov 1:1 SC Pustá Polom Sestava: Juras – Stuchlík, Michalčák, Pohludka, Dawid – Brezula, Pešek J., Racko, Pešek R. – Bandy, Svěnčík Branky: 15. Pohludka Domácí utkaní jsme do vítězného konce Více »

Rozjetý Háj ve Slezsku nám nedal šanci

Háj ve Slezsku 7:3 FC Vratimov Sestava: Juras – Jašek, Stuchlík, Pohludka, Klimsza – Brezula (74. Uherčík), Pešek J., Osvěčík, Dawid – Racko (76. Žižka), Bandy Branky: 18. Racko, 60. Bandy, 73. Více »

Z Čeladné vezeme tři body

SK Beskyd Čeladná 1:2 FC Vratimov Sestava: Juras – Jašek, Michalčák, Pohludka, Stuchlík – Dawid (86. Gašman), J. Pešek, Osvěčík, R. Pešek – Racko (72. Žižka) – Bandy (90. D. Pešek) Branky: Více »

Nepovedený druhý poločas nás stal zápas v Polance

SK Polanka 3:0 FC Vratimov Sestava: Juras – Jašek, Pohludka, Michalčák, Klimsza – Brezula (46. Stuchlík), Pešek J., Dawid, Pešek R., Racko – Osvěčík Z Polanky odjíždíme bez bodu. Dnes jsme zajížděli Více »

 

Domácí utkání s Bělou body nepřineslo

FC Vratimov 1:2 FK Stará Běla

Sestava: Juras – Jašek, Pohludka, Michalčák, Stuchlík – Dawid, Osvěčík, J. Pešek, R. Pešek – Racko – Bandy

Branky: 74. Bandy

Domácí prohra s Bělou nás poslala zpět na samé dno.
Včera se naši kluci střetli v domácím utkání s týmem ze Staré Běle, který se před zápasem nacházel na 8. příčce, i přes lepší postavení v tabulce však naše družstvo chtělo potvrdit venkovní body z Čeladné. Bohužel na povedený
výkon z úterka se navázat nepodařilo.

První poločas jsme prohráli v poměru 0:1, a to zejména díky tomu, že jsme nedokázali proměnit jedinou naši šanci a branku jsme inkasovali, jak jinak než po standartní situaci.

Ve druhém poločase naši hráči přidali, dokonce dokázali zásluhou Bandyho vyrovnat, jenže remízový stav netrval dlouho a opět jsme nedokázali ubránit standartní situaci. Po dlouhém autu nám Stará Běla dala druhou a zároveň vítěznou branku. Bohužel šance, které přímo volaly po gólu nedokázal ani jeden z bratří Pešků vyřešit s dostatečným klidem, a tak zápas nemohl dopadnout jinak než prohrou.

Kluci se snažili, bojovali, ale bohužel jim chyběla ta jiskra navíc z minulého utkání. V zápase se nám zranili hned dvě opory mužstva Radim Pešek a Petr Michalčák, což je nepříjemná zpráva, vzhledem k tomu, že v dalším kole hrajeme na půdě Háje ve Slezsku, který se po včerejší výhře vyšvihl na druhé místo tabulky. Děkujeme také fanouškům za podporu a mrzí nás, že jsme je výsledkem nepotěšili.