Poslední srpnový víkend přinese domácí derby s Hrabovou

Již ve třetím kole 1. A třídy skupiny B budeme svědky derby mezi Vratimovem a Hrabovou. Hostující Hrabová se po dvou odehraných kolech nachází na 7. místě s vyrovnanou bilancí jedné výhry Více »

V Albrechticích jsme vyválčili jen bod

Albrechtice 1:1 FC Vratimov Sestava: Juras – Jašek, Harbáček, Michalčák, Kašuba – Pešek, Uherčík (53. Trmal), Macák – Brezula (66. M. Osvěčík), Bandy (79. Tříska), V. Osvěčík Branky: 21. V. Osvěčík ČK: Více »

Z úvodního utkání jsme vytěžili bod

FC Vratimov 2:2 Smilovice Sestava: Juras – Jašek, Michalčák, Harbáček, Kašuba – Osvěčík, Macák, Pešek – Ledvina, Bandy, Brezula Branky: 42. Macák, 86. Michalčák Se Smilovicemi přišla na úvod soutěže remíza. První Více »

Rozhovor s Robinem Bandym

Po hlavním trenérovi F. Rackovi jsme vyzpovídali další důležitou osobnost týmu, kterou je Robin Bandy. Robin již na jaře svými 5 brankami ukázal, že by mohl střelecky táhnout náš tým a na Více »

Předsezónní rozhovor s novým koučem Filipem Rackem

Před začátkem nové sezóny, ve které se představíme v 1.A třídě, jsme vyzpovídali nově jmenovaného hlavního trenéra Filipa Racka. Filip se rozpovídal, jak o své nové pozici, tak o nově složeném týmu Více »

 

Domácí utkání s Bělou body nepřineslo

FC Vratimov 1:2 FK Stará Běla

Sestava: Juras – Jašek, Pohludka, Michalčák, Stuchlík – Dawid, Osvěčík, J. Pešek, R. Pešek – Racko – Bandy

Branky: 74. Bandy

Domácí prohra s Bělou nás poslala zpět na samé dno.
Včera se naši kluci střetli v domácím utkání s týmem ze Staré Běle, který se před zápasem nacházel na 8. příčce, i přes lepší postavení v tabulce však naše družstvo chtělo potvrdit venkovní body z Čeladné. Bohužel na povedený
výkon z úterka se navázat nepodařilo.

První poločas jsme prohráli v poměru 0:1, a to zejména díky tomu, že jsme nedokázali proměnit jedinou naši šanci a branku jsme inkasovali, jak jinak než po standartní situaci.

Ve druhém poločase naši hráči přidali, dokonce dokázali zásluhou Bandyho vyrovnat, jenže remízový stav netrval dlouho a opět jsme nedokázali ubránit standartní situaci. Po dlouhém autu nám Stará Běla dala druhou a zároveň vítěznou branku. Bohužel šance, které přímo volaly po gólu nedokázal ani jeden z bratří Pešků vyřešit s dostatečným klidem, a tak zápas nemohl dopadnout jinak než prohrou.

Kluci se snažili, bojovali, ale bohužel jim chyběla ta jiskra navíc z minulého utkání. V zápase se nám zranili hned dvě opory mužstva Radim Pešek a Petr Michalčák, což je nepříjemná zpráva, vzhledem k tomu, že v dalším kole hrajeme na půdě Háje ve Slezsku, který se po včerejší výhře vyšvihl na druhé místo tabulky. Děkujeme také fanouškům za podporu a mrzí nás, že jsme je výsledkem nepotěšili.