Týmy U9 a U11 se zúčastnily mezinárodního turnaje v Liptovském Mikuláši

Dne 08.12.2018, se naše starší (U11) a mladší přípravka (U9) zúčastnila mezinárodního halového turnaje v Liptovském Mikuláši. Na turnaji jsme se potkali s těmito týmy: MFK Tatran Liptovský Mikuláš (SK), SP Grunwald Více »

První informace k zimnímu turnaji „O POHÁR STAROSTY MĚSTA VRATIMOVA“

Další ročník zimního turnaje „O POHÁR STAROSTY MĚSTA VRATIMOVA“ se již nezadržitelně blíží, a proto vám již nyní přinášíme první užitečné informace o jeho průběhu. Turnaj se odehraje v zimním období roku 2019, Více »

 

Domácí utkání s Bělou body nepřineslo

FC Vratimov 1:2 FK Stará Běla

Sestava: Juras – Jašek, Pohludka, Michalčák, Stuchlík – Dawid, Osvěčík, J. Pešek, R. Pešek – Racko – Bandy

Branky: 74. Bandy

Domácí prohra s Bělou nás poslala zpět na samé dno.
Včera se naši kluci střetli v domácím utkání s týmem ze Staré Běle, který se před zápasem nacházel na 8. příčce, i přes lepší postavení v tabulce však naše družstvo chtělo potvrdit venkovní body z Čeladné. Bohužel na povedený
výkon z úterka se navázat nepodařilo.

První poločas jsme prohráli v poměru 0:1, a to zejména díky tomu, že jsme nedokázali proměnit jedinou naši šanci a branku jsme inkasovali, jak jinak než po standartní situaci.

Ve druhém poločase naši hráči přidali, dokonce dokázali zásluhou Bandyho vyrovnat, jenže remízový stav netrval dlouho a opět jsme nedokázali ubránit standartní situaci. Po dlouhém autu nám Stará Běla dala druhou a zároveň vítěznou branku. Bohužel šance, které přímo volaly po gólu nedokázal ani jeden z bratří Pešků vyřešit s dostatečným klidem, a tak zápas nemohl dopadnout jinak než prohrou.

Kluci se snažili, bojovali, ale bohužel jim chyběla ta jiskra navíc z minulého utkání. V zápase se nám zranili hned dvě opory mužstva Radim Pešek a Petr Michalčák, což je nepříjemná zpráva, vzhledem k tomu, že v dalším kole hrajeme na půdě Háje ve Slezsku, který se po včerejší výhře vyšvihl na druhé místo tabulky. Děkujeme také fanouškům za podporu a mrzí nás, že jsme je výsledkem nepotěšili.