Poslední srpnový víkend přinese domácí derby s Hrabovou

Již ve třetím kole 1. A třídy skupiny B budeme svědky derby mezi Vratimovem a Hrabovou. Hostující Hrabová se po dvou odehraných kolech nachází na 7. místě s vyrovnanou bilancí jedné výhry Více »

V Albrechticích jsme vyválčili jen bod

Albrechtice 1:1 FC Vratimov Sestava: Juras – Jašek, Harbáček, Michalčák, Kašuba – Pešek, Uherčík (53. Trmal), Macák – Brezula (66. M. Osvěčík), Bandy (79. Tříska), V. Osvěčík Branky: 21. V. Osvěčík ČK: Více »

Z úvodního utkání jsme vytěžili bod

FC Vratimov 2:2 Smilovice Sestava: Juras – Jašek, Michalčák, Harbáček, Kašuba – Osvěčík, Macák, Pešek – Ledvina, Bandy, Brezula Branky: 42. Macák, 86. Michalčák Se Smilovicemi přišla na úvod soutěže remíza. První Více »

Rozhovor s Robinem Bandym

Po hlavním trenérovi F. Rackovi jsme vyzpovídali další důležitou osobnost týmu, kterou je Robin Bandy. Robin již na jaře svými 5 brankami ukázal, že by mohl střelecky táhnout náš tým a na Více »

Předsezónní rozhovor s novým koučem Filipem Rackem

Před začátkem nové sezóny, ve které se představíme v 1.A třídě, jsme vyzpovídali nově jmenovaného hlavního trenéra Filipa Racka. Filip se rozpovídal, jak o své nové pozici, tak o nově složeném týmu Více »

 

Nepovedený druhý poločas nás stal zápas v Polance

SK Polanka 3:0 FC Vratimov

Sestava: Juras – Jašek, Pohludka, Michalčák, Klimsza – Brezula (46. Stuchlík), Pešek J., Dawid, Pešek R., Racko – Osvěčík

Z Polanky odjíždíme bez bodu.

Dnes jsme zajížděli na půdu soupeře, který se pohybuje v klidném středu tabulky, a proto jsme věřili v zisk nějakého bodu. První poločas odpovídal našemu úmyslu, měli jsme dvě velké šance, ale první z nich nedokázal proměnit J. Pešek, který napálil míč pouze do dobře postaveného Řehulky a při druhé šanci jsme také zakončili nešťastné, a tak především díky nepřesnosti v zakončení, ale také díky tomu, že Polanka trefila z přímého kopu pouze břevno, jsme hřiště po poločase opouštěli za stavu 0:0.

Po vcelku vydařené první půli jsme všichni věřili, že se nám v Polance podaří bodovat. Bohužel opak byl pravdou, druha půle nám zejména díky individuálním chybám vůbec nevyšla. První branku nám soupeř vstřelil, jak už to u nás bývá, ze standardky, při které nedokázal Klimsza uhlídat hlavičkujícího Mašlanku, který tak poslal Polanku do vedení 1:0, tato branka zkušené mužstvo Polanky uklidnila natolik, že už si svůj náskok pohlídala, a dokonce nás ještě po gólech Ševčíka a Mašlanky dvakrát potrestala. V posledních minutách hry už žádná další branka nepadla, a tak byl konečný stav 3:0.

Je třeba pogratulovat soupeři, který byl v zapase lepší a zasloužené zvítězil. Naše mužstvo se se musí poučit z individuálních chyb, rychle se otřepat a dívat se dopředu, jelikož hned v úterý je na programu dohrávka na půdě Čeladné, utkání startuje v 16:30.