Souboj o záchranu skončil bez branek

FC Vratimov 0:0 FK Český Těšín Sestava: Juras – Jašek, Pohludka, Michalčák, R. Pešek – Uherčík (46. Bandy), J. Pešek, Osvěčík (60. Tříska T.), Brezula (79. Klimsza) – Dawid – Racko Vratimov Více »

V sobotu nastoupíme proti Těšínu

Již tuto sobotu se můžete těšit na důležitý souboj Vratimova s Českým Těšínem, ve kterém by se domácí tým mohl zase o krůček přiblížit záchraně v soutěži. Utkání se odehraje 21.04. v Více »

V Dětmarovicích jsme na body nedosáhli

SK Dětmarovice 5:1 FC Vratimov Sestava: Juras – Klimsza, Michalčák, Pohludka, R. Pešek – Brezula (84. Stuchlík), J. Pešek, Osvěčík (71. Bandy), Dawid – Racko, Svěnčík Branky: 58. J. Pešek ČK: 67. Více »

V důležitém utkání s Orlovou si Vratimov připsal tři body

FC Vratimov 3:1 FK Slavia Orlová Sestava: Juras – Stuchlík, Pohludka, Michalčák, Pešek R. (91. Hudeček) – Dawid (84. Klimsza), Pešek J., Osvěčík, Brezula (68. Svěnčík) – Racko (90. Žižka), Bandy (61. Více »

Z Břidličné body nevezeme

TJ Břidličná 2:1 FC Vratimov Sestava: Sestava: Juras – Jašek, Michalčák, Pohludka, Pešek Radim, Dawid, Pešek Jiří, Osvěčík, Brezula (65. Stuchlík) – Racko (46. Uherčík), Svěnčík Branky: 94. Pešek R. ČK: 74. Více »

 

V Dětmarovicích jsme na body nedosáhli

SK Dětmarovice 5:1 FC Vratimov

Sestava: Juras – Klimsza, Michalčák, Pohludka, R. Pešek – Brezula (84. Stuchlík), J. Pešek, Osvěčík (71. Bandy), Dawid – Racko, Svěnčík

Branky: 58. J. Pešek

ČK: 67. Svěnčík

V teplém sobotním odpoledni jsme zajížděli na půdu momentálně nejlepšího týmu soutěže z Dětmarovic. Bohužel tento zapas se nám vůbec nepovedl, naši kluci od začátku působili ustrašeným dojmem a prezentovali se pomalou a nepřesnou hrou. Především díky našim chybám jsme již ve 22. minutě prohrávali 3:0, čímž jsme soupeři zápas značně usnadnili.

Brzy po nástupu do druhého poločasu jsme inkasovali čtvrtý gol a osudu zápasu tak bylo víceméně rozhodnuto. Náš tým však neházel flintu do žita a snažil se výsledek přinejmenším zkorigovat, to se povedlo střelou Jirky Peška, která nám dala ještě jakousi naději, avšak další zajímavé akce jsme již do zdárného konce dotáhnout nedokázali. Chvíli po vstřelené brance byl vyloučen Svěnčík, který neudržel nervy po tom, co na něj protihráč plivnul. Bohužel rozhodčí si všimli pouze reakce Svěnčíka, který tak byl po právu vyloučen. Kluci i v deseti bojovali a dokázali si vytvořit i pár dalších šancí, ve kterých však jak Brezula, tak J. Pešek selhali, a tak už jsme žádný další gól nepřidali. V závěru jsme inkasovali ještě jednou, čímž byl stanoven konečný výsledek 5:1.

Dětmarovice byly těžkým soupeřem, avšak je na místě dodat, že jsme jim cestu za vítězstvím ulehčili naší špatnou hrou v obranné fázi. Je třeba se z této porážky co nejrychleji otřepat, v týdnu dobře potrénovat a připravit se na důležitý sobotní souboj s Českým Těšínem.