Ze Starého Města se vracíme vítězně

Staré Město 0:1 FC Vratimov Sestava: Juras – Jašek, Harbáček, Michalčák, Kašuba – Uherčík (81. Stuchlík), Macák, Pešek R. – Brezula (67. Tříska A.), Trmal (85. Racko), Ledvina (46. Osvěčík M.) Branky: Více »

Pozápasový rozhovor s Františkem Jaškem

V dnešním rozhovoru jsme vyzpovídali Františka Jaška, dnes již stabilního člena základní jedenáctky a jednoho z pilířů naší obrany. Františku v létě jsi měl možnost odejít, přesto ses rozhodl zůstat v týmu, Více »

V utkání s Lučinou jsme si zastříleli

FC Vratimov 5:0 Finstal Lučina Sestava: Juras – Jašek, Harbáček, Michalčák, Kašuba – Pešek R. (75. Tříska A.), Osvěčík V., Brezula – Ledvina (59. Uherčík), Bandy (72. Osvěčík M.), Trmal Branky: 9. Více »

Zveme vás na sobotní utkání s Lučinou

Dovolujeme si pozvat všechny naše fanoušky na domácí utkání s Lučinou, které se odehraje v sobotu 8.9. 2018 od 16:00. Věříme, že domácí borci dokáží udržet dosavadní neporazitelnost a předvedou sympatický výkon. Více »

Rozhovor s novicem v týmu, Danielem Harbáčkem

Po odehraném 4. kole jsme si popovídali o dosavadním průběhu sezóny a vůbec celého angažmá s Danielem Harbáčkem, dosavadním největším překvapení podzimu ve Vratimovském dresu. Po ukončení dorostenecké části tvé kariéry jsi Více »

 

Domácí utkání s Michalkovicemi dopadlo ve prospěch našeho B týmu

FC Vratimov B – Michálkovice 7:1 (2:1)

Branky: Tříska 3, Kontra 2, Adámek, Vlastní

Ve třetím jarním kole jsme přivítali souseda z tabulky FC Michálkovice. Čekal se vyrovnaný souboj o 4. místo v Městském přeboru. Toto se ale potvrdilo jen v prvním poločase, ve kterém jsme se dlouho nemohli prosadit.

Zápas začal oboustrannou aktivní hrou. S odehraným časem jsme ale získávali převahu. Rychlými protiútoky jsme se dostávali do šancí, ale ne, a ne míč dotlačit do sítě. Zato soupeř z nevinné akce v 18.minutě skóroval střelou k tyči z 25 metrů. I nadále jsme bojovali, tlak se postupně navyšoval. Hosté odolávali až do 40.minuty. Tam se Tomáši Třískovi po centru z pravé strany podařilo propasírovat míč do sítě a tím jako by Michálkovice zlomil. Ve 44.minutě jsme výsledek otočili, opět Tomášem Třískou. Střela přes hlavu přesně zapadla pod břevno. Druhý poločas jsme již dominovali a náznak snahy hostů o vyrovnanou hru rázně utnul Martin Kontra už v 51.munitě, kdy centr přes celé hřiště uklidil do prázdné brány. Svůj výborný výkon hattrickem dovršil Tomáš Tříska krásnou střelou v 63.minutě.

V této době už nervózní hosté těžko odolávali naší nátlakové hře, která byla korunována dalšími třemi úspěchy. Na 5:1 navýšil vlastní hráč Michálkovic po centru Robina Bandyho. O dvě minuty později vstřelil svou druhou branku dorážkou Kontra a výsledek zakončil dravým průnikem, střelou po zemi Ondřej Adámek. I v tomto zápase se ukázala zlepšená hra obrany, přechod k systému 4-5-1 zpevnil střed a zkvalitnil naši hru dozadu.

Dobré výkony z posledních utkání bychom chtěli potvrdit v sobotu od 15:00 na hřišti Polanky.