Ze Starého Města se vracíme vítězně

Staré Město 0:1 FC Vratimov Sestava: Juras – Jašek, Harbáček, Michalčák, Kašuba – Uherčík (81. Stuchlík), Macák, Pešek R. – Brezula (67. Tříska A.), Trmal (85. Racko), Ledvina (46. Osvěčík M.) Branky: Více »

Pozápasový rozhovor s Františkem Jaškem

V dnešním rozhovoru jsme vyzpovídali Františka Jaška, dnes již stabilního člena základní jedenáctky a jednoho z pilířů naší obrany. Františku v létě jsi měl možnost odejít, přesto ses rozhodl zůstat v týmu, Více »

V utkání s Lučinou jsme si zastříleli

FC Vratimov 5:0 Finstal Lučina Sestava: Juras – Jašek, Harbáček, Michalčák, Kašuba – Pešek R. (75. Tříska A.), Osvěčík V., Brezula – Ledvina (59. Uherčík), Bandy (72. Osvěčík M.), Trmal Branky: 9. Více »

Zveme vás na sobotní utkání s Lučinou

Dovolujeme si pozvat všechny naše fanoušky na domácí utkání s Lučinou, které se odehraje v sobotu 8.9. 2018 od 16:00. Věříme, že domácí borci dokáží udržet dosavadní neporazitelnost a předvedou sympatický výkon. Více »

Rozhovor s novicem v týmu, Danielem Harbáčkem

Po odehraném 4. kole jsme si popovídali o dosavadním průběhu sezóny a vůbec celého angažmá s Danielem Harbáčkem, dosavadním největším překvapení podzimu ve Vratimovském dresu. Po ukončení dorostenecké části tvé kariéry jsi Více »

 

V důležitém utkání s Orlovou si Vratimov připsal tři body

FC Vratimov 3:1 FK Slavia Orlová

Sestava: Juras – Stuchlík, Pohludka, Michalčák, Pešek R. (91. Hudeček) – Dawid (84. Klimsza), Pešek J., Osvěčík, Brezula (68. Svěnčík) – Racko (90. Žižka), Bandy (61. Uherčík)

Branky: 24. Dawid, 63. Michalčák, 87. Osvěčík

Důležité tři body s Orlovou,

Naši kluci včera dokázali po velmi bojovném a obětavém výkonu přehrát Orlovou, a získali tak hodně důležité body v boji o záchranu. Před utkáním měli domácí menší problémy se složením sestavy, jelikož Jašek dostal za svou ČK z minulého duelu stop na dvě utkání, Radim Pešek bral v týdnu antibiotika a Svěnčík měl natažené tříslo, a tak zůstal jen na lavičce náhradníků. Oba lídři však do utkání nakonec nastoupili a je třeba ocenit jejich obětavost a chuť bojovat s týmem o potřebné body. Zápas byl ze začátku opatrný a trošku nervózni, ale postupem času naši kluci získávali půdu pod nohama a začali dobývat Silberovu svatyni. Ve 24. minutě udeřili domácí poprvé, a to po pěkné akci Brezuly a následné dorážce Dawida, který tak poslal Vratimov do vedení. Domácí pak měli ještě pár možností, které však nedokázali dotáhnout do zdárného konce, což vyústilo v zákonitý trest na konci poločasu, kdy byl proti nám nařízen pokutový kop, který s jistotou proměnil Kempný, a stanovil tak poločasový stav 1:1.

Ve druhém poločase už měli naši hráči viditelnou převahu a projevili tak velkou touhu po vítězství. Soupeř hrozil zejména nakopávanými balony na rychlého Rentu, kterému se však nedostávalo potřebné podpory svých spoluhráčů. Na další gól se čekalo do 63. minuty, ve které se k přímému kopu ze strany postavil Racko, který poslal střílený míč přímo na hlavu důrazného Michalčáka, a ten už si věděl rady. Domácí hráči pokračovali v aktivní hře a v 78. minutě se po faulu na aktivního Racka dočkali odměny v podobě pokutového kopu, Svěnčík však míč napálil pouze do tyče. V tu chvíli si asi všichni, kteří byli minulý týden v Břidličné, vzpomněli na všechny pokusy, které zastavila branková konstrukce. Tentokráte však trefená tyč nemusela nikoho mrzet, protože již za dalších 7 minut se po Peškovém předložení míče před prázdnou bránu na volného Osvěčíka, dočkali třetího gólu v síti hostí Tři body tak zůstaly doma a my bychom chtěli poděkovat všem hráčům za kolektivní a bojovný výkon.

Doufejme, že se všichni hráči, jež se potýkali se zdravotními problémy, dají do kupy a pojedou v sobotu 14. dubna se stejným odhodláním potvrdit svou jarní formu a potrápit současného lídra tabulky z Dětmarovic. Utkaní začíná v 16 hodin.