Hošťálkovice 1:2 Vratimov

Branky: 25. Kontra, 62. Hudeček

Sestava: Šipula, Gašman, Konečný, Pešek, Žižka Dal., Tříska A., Bandy, Macák, Kontra, Tříska T.

Střídali: Duží, Adámek, Hudeček, Tylšar P., Raška T.

Tuto sobotu odehrálo naše B mužstvo zápas na půdě Hošťálkovic. Diváci, kteří přijeli za námi, aby podpořili svými hlasivkami výkon našeho týmu mohli vidět pohledný a velmi dramatický zápas. Ve 25. minutě jsme se gólem Kontry ujali vedení a i přesto, že jsme v první půli byli lepším mužstvem, tak se soupeři ještě podařilo srovnat skóre, a tak se šlo do kabin za stavu 1:1.

V 62. minutě zavelel střídající Hudeček k útoku a vstřelil krásný gól do sítě hostí, jak se později ukázalo jednalo se o gól rozhodující. O napínavé okamžiky nebyla v tomto utkání nouze, jedním z nich byla třeba i přísně nařízená penalta proti našemu týmu, kterou ovšem snad již specialista na pokutové kopy Šipula chytil a svým výkonem v celém zápase pomohl mužstvu získat cenné 3body z hřiště soupeře. O zaslouženou výhru se zasadili svým výkonem kluci na trávníku, dobře zvolená taktika, kterou trenér I. Adámek upravoval dle vývoje na hřišti a taktická střídání v průběhu utkání, která se ukázala jako rozhodující.

Dovolujeme si Vás pozvat na domácí zápas proti mužstvu Michálkovic, které se uskuteční v neděli 8.4.2018 v 10:30.