Ze Starého Města se vracíme vítězně

Staré Město 0:1 FC Vratimov Sestava: Juras – Jašek, Harbáček, Michalčák, Kašuba – Uherčík (81. Stuchlík), Macák, Pešek R. – Brezula (67. Tříska A.), Trmal (85. Racko), Ledvina (46. Osvěčík M.) Branky: Více »

Pozápasový rozhovor s Františkem Jaškem

V dnešním rozhovoru jsme vyzpovídali Františka Jaška, dnes již stabilního člena základní jedenáctky a jednoho z pilířů naší obrany. Františku v létě jsi měl možnost odejít, přesto ses rozhodl zůstat v týmu, Více »

V utkání s Lučinou jsme si zastříleli

FC Vratimov 5:0 Finstal Lučina Sestava: Juras – Jašek, Harbáček, Michalčák, Kašuba – Pešek R. (75. Tříska A.), Osvěčík V., Brezula – Ledvina (59. Uherčík), Bandy (72. Osvěčík M.), Trmal Branky: 9. Více »

Zveme vás na sobotní utkání s Lučinou

Dovolujeme si pozvat všechny naše fanoušky na domácí utkání s Lučinou, které se odehraje v sobotu 8.9. 2018 od 16:00. Věříme, že domácí borci dokáží udržet dosavadní neporazitelnost a předvedou sympatický výkon. Více »

Rozhovor s novicem v týmu, Danielem Harbáčkem

Po odehraném 4. kole jsme si popovídali o dosavadním průběhu sezóny a vůbec celého angažmá s Danielem Harbáčkem, dosavadním největším překvapení podzimu ve Vratimovském dresu. Po ukončení dorostenecké části tvé kariéry jsi Více »

 

Béčko dokázalo přehrát Hošťálkovice

Hošťálkovice 1:2 Vratimov

Branky: 25. Kontra, 62. Hudeček

Sestava: Šipula, Gašman, Konečný, Pešek, Žižka Dal., Tříska A., Bandy, Macák, Kontra, Tříska T.

Střídali: Duží, Adámek, Hudeček, Tylšar P., Raška T.

Tuto sobotu odehrálo naše B mužstvo zápas na půdě Hošťálkovic. Diváci, kteří přijeli za námi, aby podpořili svými hlasivkami výkon našeho týmu mohli vidět pohledný a velmi dramatický zápas. Ve 25. minutě jsme se gólem Kontry ujali vedení a i přesto, že jsme v první půli byli lepším mužstvem, tak se soupeři ještě podařilo srovnat skóre, a tak se šlo do kabin za stavu 1:1.

V 62. minutě zavelel střídající Hudeček k útoku a vstřelil krásný gól do sítě hostí, jak se později ukázalo jednalo se o gól rozhodující. O napínavé okamžiky nebyla v tomto utkání nouze, jedním z nich byla třeba i přísně nařízená penalta proti našemu týmu, kterou ovšem snad již specialista na pokutové kopy Šipula chytil a svým výkonem v celém zápase pomohl mužstvu získat cenné 3body z hřiště soupeře. O zaslouženou výhru se zasadili svým výkonem kluci na trávníku, dobře zvolená taktika, kterou trenér I. Adámek upravoval dle vývoje na hřišti a taktická střídání v průběhu utkání, která se ukázala jako rozhodující.

Dovolujeme si Vás pozvat na domácí zápas proti mužstvu Michálkovic, které se uskuteční v neděli 8.4.2018 v 10:30.