Souboj o záchranu skončil bez branek

FC Vratimov 0:0 FK Český Těšín Sestava: Juras – Jašek, Pohludka, Michalčák, R. Pešek – Uherčík (46. Bandy), J. Pešek, Osvěčík (60. Tříska T.), Brezula (79. Klimsza) – Dawid – Racko Vratimov Více »

V sobotu nastoupíme proti Těšínu

Již tuto sobotu se můžete těšit na důležitý souboj Vratimova s Českým Těšínem, ve kterém by se domácí tým mohl zase o krůček přiblížit záchraně v soutěži. Utkání se odehraje 21.04. v Více »

V Dětmarovicích jsme na body nedosáhli

SK Dětmarovice 5:1 FC Vratimov Sestava: Juras – Klimsza, Michalčák, Pohludka, R. Pešek – Brezula (84. Stuchlík), J. Pešek, Osvěčík (71. Bandy), Dawid – Racko, Svěnčík Branky: 58. J. Pešek ČK: 67. Více »

V důležitém utkání s Orlovou si Vratimov připsal tři body

FC Vratimov 3:1 FK Slavia Orlová Sestava: Juras – Stuchlík, Pohludka, Michalčák, Pešek R. (91. Hudeček) – Dawid (84. Klimsza), Pešek J., Osvěčík, Brezula (68. Svěnčík) – Racko (90. Žižka), Bandy (61. Více »

Z Břidličné body nevezeme

TJ Břidličná 2:1 FC Vratimov Sestava: Sestava: Juras – Jašek, Michalčák, Pohludka, Pešek Radim, Dawid, Pešek Jiří, Osvěčík, Brezula (65. Stuchlík) – Racko (46. Uherčík), Svěnčík Branky: 94. Pešek R. ČK: 74. Více »

 

Béčko dokázalo přehrát Hošťálkovice

Hošťálkovice 1:2 Vratimov

Branky: 25. Kontra, 62. Hudeček

Sestava: Šipula, Gašman, Konečný, Pešek, Žižka Dal., Tříska A., Bandy, Macák, Kontra, Tříska T.

Střídali: Duží, Adámek, Hudeček, Tylšar P., Raška T.

Tuto sobotu odehrálo naše B mužstvo zápas na půdě Hošťálkovic. Diváci, kteří přijeli za námi, aby podpořili svými hlasivkami výkon našeho týmu mohli vidět pohledný a velmi dramatický zápas. Ve 25. minutě jsme se gólem Kontry ujali vedení a i přesto, že jsme v první půli byli lepším mužstvem, tak se soupeři ještě podařilo srovnat skóre, a tak se šlo do kabin za stavu 1:1.

V 62. minutě zavelel střídající Hudeček k útoku a vstřelil krásný gól do sítě hostí, jak se později ukázalo jednalo se o gól rozhodující. O napínavé okamžiky nebyla v tomto utkání nouze, jedním z nich byla třeba i přísně nařízená penalta proti našemu týmu, kterou ovšem snad již specialista na pokutové kopy Šipula chytil a svým výkonem v celém zápase pomohl mužstvu získat cenné 3body z hřiště soupeře. O zaslouženou výhru se zasadili svým výkonem kluci na trávníku, dobře zvolená taktika, kterou trenér I. Adámek upravoval dle vývoje na hřišti a taktická střídání v průběhu utkání, která se ukázala jako rozhodující.

Dovolujeme si Vás pozvat na domácí zápas proti mužstvu Michálkovic, které se uskuteční v neděli 8.4.2018 v 10:30.