Ze Starého Města se vracíme vítězně

Staré Město 0:1 FC Vratimov Sestava: Juras – Jašek, Harbáček, Michalčák, Kašuba – Uherčík (81. Stuchlík), Macák, Pešek R. – Brezula (67. Tříska A.), Trmal (85. Racko), Ledvina (46. Osvěčík M.) Branky: Více »

Pozápasový rozhovor s Františkem Jaškem

V dnešním rozhovoru jsme vyzpovídali Františka Jaška, dnes již stabilního člena základní jedenáctky a jednoho z pilířů naší obrany. Františku v létě jsi měl možnost odejít, přesto ses rozhodl zůstat v týmu, Více »

V utkání s Lučinou jsme si zastříleli

FC Vratimov 5:0 Finstal Lučina Sestava: Juras – Jašek, Harbáček, Michalčák, Kašuba – Pešek R. (75. Tříska A.), Osvěčík V., Brezula – Ledvina (59. Uherčík), Bandy (72. Osvěčík M.), Trmal Branky: 9. Více »

Zveme vás na sobotní utkání s Lučinou

Dovolujeme si pozvat všechny naše fanoušky na domácí utkání s Lučinou, které se odehraje v sobotu 8.9. 2018 od 16:00. Věříme, že domácí borci dokáží udržet dosavadní neporazitelnost a předvedou sympatický výkon. Více »

Rozhovor s novicem v týmu, Danielem Harbáčkem

Po odehraném 4. kole jsme si popovídali o dosavadním průběhu sezóny a vůbec celého angažmá s Danielem Harbáčkem, dosavadním největším překvapení podzimu ve Vratimovském dresu. Po ukončení dorostenecké části tvé kariéry jsi Více »

 

Z Břidličné body nevezeme

TJ Břidličná 2:1 FC Vratimov

Sestava: Sestava: Juras – Jašek, Michalčák, Pohludka, Pešek Radim, Dawid, Pešek Jiří, Osvěčík, Brezula (65. Stuchlík) – Racko (46. Uherčík), Svěnčík

Branky: 94. Pešek R.

ČK: 74. Jašek

V Břidličné jsme na body nedosáhli.

Hráči Vratimova včera zajížděli na horkou půdu Břidličné, kde měli v plánu potvrdit body z domácího utkaní s Krnovem. Zápas se hrál, vzhledem k počasí a poloze Břidličné, na velmi dobře připraveném trávníku. S hvizdem rozhodčího začalo pršet, vytrvalý déšť provázel fotbalisty po čas celého utkání. Hráči obou týmů tím však nebyli zaskočeni, a i přes nepřízeň počasí předváděli velmi dobrý fotbal. Už ve 4. minutě se domácí mužstvo, po krásné střele Cudráka z hranice pokutového území, ujalo vedeni. Celek Vratimova byl v této chvíli zaskočen, ať už rychlou brankou, či povrchem s přírodní trávou. Zhruba od 20. minuty však začal přebírat iniciativu a fotbalově se vyrovnal, ne-li předčil domácí mužstvo. Na obou stranách se tak hrál kvalitní fotbal ve vysokém tempu. Po jedné z mnoha akcí mohl vyrovnat Racko, který však nastřelil pouze břevno. Kluci však neustále dobývali tvrz domácích v čele s výborným brankářem Zifčákem.

Od začátku druhé půle chtěli naši hráči hrát rychlý kombinační fotbal a pokusit se o otočení výsledku. Šance, které si vytvořili, a také zakončili doslova volaly při nejmenším po vyrovnaní, či dokonce po obratu v zápase. Kluci během druhého poločasu nastřelili čtyři tyčky a další břevno, bohužel nebylo jim přáno. Při domácích v téhle fázi utkání stáli všichni svatí, a také neudržené nervy Jaška, který zbytečně fauloval a dostal červenou kartu, se zapříčinily o to, že Vratimov byl nucen trochu ustoupit ze svého tlaku. Naši hráči však hráli jako o život, a i v deseti se snažili zle zatápět Břidličné. Bohužel nejhorší článek tohoto utkaní byl rozhodčí, který upřel jasnou penaltu hráčům Vratimova za faul na Svěnčíka. Tentýž hráč mohl vzápětí vyrovnat. I on však trefil pouze tyč, jako jeho spoluhráči. Blížil se konec utkání, a vzadu už zůstávali jen dva obránci a po krásné přihrávce Cudráka střelec Kučera nezaváhal a zvýšil na 2:0. Naše kluky je však třeba pochválit za neutuchající bojovnost a víru ve své sily, kdy se do posledních chvil snažili alespoň o zkorigování výsledku a vstřelení čestné branky. Té se nakonec dočkali po gólu Radima Peška, který však přišel příliš pozdě. Je třeba všechny pochválit za předvedený výkon a ochotu na hřišti nechat duši. Musíme však také vyzdvihnout výkon velmi dobře organizované obrany Břidličné, která tak slavila vítězství.

Závěrem zveme všechny naše příznivce na domácí utkání proti Orlové, které se odehraje v sobotu 7.4. v 15:30.