Ze Starého Města se vracíme vítězně

Staré Město 0:1 FC Vratimov Sestava: Juras – Jašek, Harbáček, Michalčák, Kašuba – Uherčík (81. Stuchlík), Macák, Pešek R. – Brezula (67. Tříska A.), Trmal (85. Racko), Ledvina (46. Osvěčík M.) Branky: Více »

Pozápasový rozhovor s Františkem Jaškem

V dnešním rozhovoru jsme vyzpovídali Františka Jaška, dnes již stabilního člena základní jedenáctky a jednoho z pilířů naší obrany. Františku v létě jsi měl možnost odejít, přesto ses rozhodl zůstat v týmu, Více »

V utkání s Lučinou jsme si zastříleli

FC Vratimov 5:0 Finstal Lučina Sestava: Juras – Jašek, Harbáček, Michalčák, Kašuba – Pešek R. (75. Tříska A.), Osvěčík V., Brezula – Ledvina (59. Uherčík), Bandy (72. Osvěčík M.), Trmal Branky: 9. Více »

Zveme vás na sobotní utkání s Lučinou

Dovolujeme si pozvat všechny naše fanoušky na domácí utkání s Lučinou, které se odehraje v sobotu 8.9. 2018 od 16:00. Věříme, že domácí borci dokáží udržet dosavadní neporazitelnost a předvedou sympatický výkon. Více »

Rozhovor s novicem v týmu, Danielem Harbáčkem

Po odehraném 4. kole jsme si popovídali o dosavadním průběhu sezóny a vůbec celého angažmá s Danielem Harbáčkem, dosavadním největším překvapení podzimu ve Vratimovském dresu. Po ukončení dorostenecké části tvé kariéry jsi Více »

 

B mužstvo zdolalo v přípravě dalšího protivníka

4.3. 2018 Vratimov B – Petřvald st. garda 5:4 (3:1)

Sestava: Šipula – Gašman, Konečný, Pešek, Drozd (Adámek I.) – Tříska A., Macák, Duží, Žižka, Hudeček (46. Kontra)- Tříska T

Branky: Macák p., Hudeček, 2 Tříska T., Kontra

Komentář: Náhradou za poslední zápas turnaje s Darkovicemi, který byl z důvodu soustředění Darkovic přeložen na 17.3, bylo utkání se st. gardou Petřvaldu. Toto utkání mělo, alespoň pro nás, charakter vyloženě přípravného zápasu, ať už se jednalo o složení sestavy, či výkonu předvedeném na hřišti.

Měli jsme možnost ověřit si funkčnost několika změn v sestavě, ale taky zaplnit termínovou mezeru. Další utkání nás totiž čeká až v sobotu 17. 3. pravděpodobně na půdě Darkovic. Bude mít dvojí význam, jednak se bude jednat o finále zimního turnaje, zároveň to však bude také generálka před mistrovskou soutěží. Soupeř nám nabídl sehrání zápasu na přírodní trávě, což jsme přivítali, proto se zápas, pokud bude slušné počasí, uskuteční u nich. Zde bychom měli nastoupit v sestavě, která se vykrystalizovala během zimní přípravy.

trenér Ivo Adámek