Zápas v Čeladné byl odložen

Z důvodu nepříznivého, mrazivého počasí, které panuje v dnešních dnech, bylo odloženo utkání mezi SK Beskyd Čeladná a FC Vratimov. Nový termín tohoto zápasu byl stanoven na 1.5 v 16:30. Více »

Rozhovor s Markem Dawidem

Po delší odmlce Vám přinášíme další ze série zimních rozhovorů, tentokráte s nově příchozím hráčem Markem Dawidem, který do našeho klubu přestoupil z TJ Vendryně. Rozhovor byl pořízen před zápasem s TJ Více »

V posledním přípravném utkání jsme dokázali vyhrát

Sestava: Juras – Stuchlík, Pešek Radim, Michalčák, Jašek – Dawid, Pešek Jirka, Racko, Pohludka – Svěnčík Osvěčík Střídali: Černý, Uherčík, Bandy, Klimsza, Pešek David, Brezula Branky: Svěnčík 2, Racko, Uherčík, Osvěčík, Pešek Více »

Zimní turnaj je u konce, jarní část se blíží

V sobotu 3.3.2018 byl dohrán třetí ročník Zimního turnaje o Pohár starostky města Vratimov. Vítězství a pohár si nakonec odvezl tým Čeladné, který dokázal v posledním zápase turnaje porazit FK Bospor Bohumín, Více »

Poslední zápas turnaje jsme zvládli úspěšně

FC Vratimov 8:4 TJ Sokol Dobrá Sestava: Juras – Jašek, Michalčák, Pešek Radim, Stuchlík – Dawid, Racko, Pešek Jiří, Uherčík – Osvěčík Svěnčík Střídali: Černý, Klimsza, Bandy, Brezula, Pešek David Branky: Svěnčík Více »

Generálka na jarní část již v sobotu 10.3.

Poslední zápas v rámci zimní přípravy se odehraje v sobotu 10.3.2018 v 16h na domácím hřišti, soupeřem nám bude slovenský tým TJ Kysučan Korňa. Více »

 

B mužstvo zdolalo v přípravě dalšího protivníka

4.3. 2018 Vratimov B – Petřvald st. garda 5:4 (3:1)

Sestava: Šipula – Gašman, Konečný, Pešek, Drozd (Adámek I.) – Tříska A., Macák, Duží, Žižka, Hudeček (46. Kontra)- Tříska T

Branky: Macák p., Hudeček, 2 Tříska T., Kontra

Komentář: Náhradou za poslední zápas turnaje s Darkovicemi, který byl z důvodu soustředění Darkovic přeložen na 17.3, bylo utkání se st. gardou Petřvaldu. Toto utkání mělo, alespoň pro nás, charakter vyloženě přípravného zápasu, ať už se jednalo o složení sestavy, či výkonu předvedeném na hřišti.

Měli jsme možnost ověřit si funkčnost několika změn v sestavě, ale taky zaplnit termínovou mezeru. Další utkání nás totiž čeká až v sobotu 17. 3. pravděpodobně na půdě Darkovic. Bude mít dvojí význam, jednak se bude jednat o finále zimního turnaje, zároveň to však bude také generálka před mistrovskou soutěží. Soupeř nám nabídl sehrání zápasu na přírodní trávě, což jsme přivítali, proto se zápas, pokud bude slušné počasí, uskuteční u nich. Zde bychom měli nastoupit v sestavě, která se vykrystalizovala během zimní přípravy.

trenér Ivo Adámek