Poslední srpnový víkend přinese domácí derby s Hrabovou

Již ve třetím kole 1. A třídy skupiny B budeme svědky derby mezi Vratimovem a Hrabovou. Hostující Hrabová se po dvou odehraných kolech nachází na 7. místě s vyrovnanou bilancí jedné výhry Více »

V Albrechticích jsme vyválčili jen bod

Albrechtice 1:1 FC Vratimov Sestava: Juras – Jašek, Harbáček, Michalčák, Kašuba – Pešek, Uherčík (53. Trmal), Macák – Brezula (66. M. Osvěčík), Bandy (79. Tříska), V. Osvěčík Branky: 21. V. Osvěčík ČK: Více »

Z úvodního utkání jsme vytěžili bod

FC Vratimov 2:2 Smilovice Sestava: Juras – Jašek, Michalčák, Harbáček, Kašuba – Osvěčík, Macák, Pešek – Ledvina, Bandy, Brezula Branky: 42. Macák, 86. Michalčák Se Smilovicemi přišla na úvod soutěže remíza. První Více »

Rozhovor s Robinem Bandym

Po hlavním trenérovi F. Rackovi jsme vyzpovídali další důležitou osobnost týmu, kterou je Robin Bandy. Robin již na jaře svými 5 brankami ukázal, že by mohl střelecky táhnout náš tým a na Více »

Předsezónní rozhovor s novým koučem Filipem Rackem

Před začátkem nové sezóny, ve které se představíme v 1.A třídě, jsme vyzpovídali nově jmenovaného hlavního trenéra Filipa Racka. Filip se rozpovídal, jak o své nové pozici, tak o nově složeném týmu Více »

 

Zimní turnaj je u konce, jarní část se blíží

V sobotu 3.3.2018 byl dohrán třetí ročník Zimního turnaje o Pohár starostky města Vratimov. Vítězství a pohár si nakonec odvezl tým Čeladné, který dokázal v posledním zápase turnaje porazit FK Bospor Bohumín, který tak přišel o průběžné první místo a v konečném pořadí se tak umístil na druhém místě, třetí místo, jen díky horšímu vzájemnému zápasu s Bohumínem obsadili domácí borci z Vratimova.

Ceny byly osobně předány starostkou Vratimova JUDr. Dagmar Hrudovou a děkujeme jí, i celému vedení města za podporu tohoto turnaje. Dále bychom chtěli ocenit a vyzdvihnout práci všech, kteří po celou dobu turnaje pomáhali a zapříčinili se tak svou měrou o uskutečnění turnaje. Poděkování patří však také všem účastníkům turnaje, a to i přesto, že ne vše vycházelo podle naplánovaného harmonogramu, avšak to si musí každý sám sáhnout do svědomí, zdali pro zdárné zastoupeni klubu v tomto turnaji udělal opravdu vše. Na druhou stranu je třeba pochopit, že tento ročník byl velmi specificky, především pak co se týče krutých mrazu a chřipkové epidemie, která po čas turnaje postihla více či méně všechny týmy, i přesto bychom chtěli vyzdvihnout zvlášť přístup dvou klubu, a to FK Bosporu Bohumín a SK Čeladné. Jejich vedení, trenéři i hráči předváděli po celou dobu vynikající přístup k turnaji, a to i přes složité podmínky, které v této zimě nastaly.

Nyní je však třeba upřít zrak a pozornost na jarní část soutěže, která se již nezadržitelně blíží, a tímto bychom chtěli všem zúčastněným týmům turnaje popřát hodně štěstí ve svých soutěžích.