Do nové sezóny s novým trenérským duem

U „A” mužstva dochází po konci sezóny a sestupu zpět do 1.A třídy ke změně na trenérských postech. Lavičku opouští, jak hlavní trenér Jiří Hořínek, tak i jeho asistent Vladan Pražák. Nadcházející Více »

Se sezónou jsme se rozloučili debaklem

FC Vratimov 4:9 FC Heřmanice Sestava: Černý – Stuchlík, Pešek R. (65. Pešek D.), Pohludka, Kašuba – Brezula (40. Jašek), Osvěčík, Racko, Pešek J., Dawid – Bandy Branky: 60. Dawid, 80. Pohludka, Více »

Z Frenštátu odjíždíme s bodem

SK Beskyd Frenštát 1:1 FC Vratimov Sestava: Juras – Stuchlík, Pohludka, R. Pešek, Kašuba – Brezula, J. Pešek, Racko, Dawid (87. D. Pešek) – Bandy, Svěnčík (33. Osvěčík) Branky: 20. Brezula Remíza Více »

Utkání s Šenovem nám vůbec nevyšlo

FC Vratimov 1:3 SK Šenov Sestava: Juras – Jašek (82. Stuchlík), Pešek R., Michalčák, Kašuba – Uherčík (50. Brezula), Pešek J., Osvěčík, Dawid – Bandy (63. Racko), Svěnčík Branky: 45. Uherčík Domácí Více »

Utkání s Polomí skončilo nerozhodně

FC Vratimov 1:1 SC Pustá Polom Sestava: Juras – Stuchlík, Michalčák, Pohludka, Dawid – Brezula, Pešek J., Racko, Pešek R. – Bandy, Svěnčík Branky: 15. Pohludka Domácí utkaní jsme do vítězného konce Více »

 

Zimní turnaj je u konce, jarní část se blíží

V sobotu 3.3.2018 byl dohrán třetí ročník Zimního turnaje o Pohár starostky města Vratimov. Vítězství a pohár si nakonec odvezl tým Čeladné, který dokázal v posledním zápase turnaje porazit FK Bospor Bohumín, který tak přišel o průběžné první místo a v konečném pořadí se tak umístil na druhém místě, třetí místo, jen díky horšímu vzájemnému zápasu s Bohumínem obsadili domácí borci z Vratimova.

Ceny byly osobně předány starostkou Vratimova JUDr. Dagmar Hrudovou a děkujeme jí, i celému vedení města za podporu tohoto turnaje. Dále bychom chtěli ocenit a vyzdvihnout práci všech, kteří po celou dobu turnaje pomáhali a zapříčinili se tak svou měrou o uskutečnění turnaje. Poděkování patří však také všem účastníkům turnaje, a to i přesto, že ne vše vycházelo podle naplánovaného harmonogramu, avšak to si musí každý sám sáhnout do svědomí, zdali pro zdárné zastoupeni klubu v tomto turnaji udělal opravdu vše. Na druhou stranu je třeba pochopit, že tento ročník byl velmi specificky, především pak co se týče krutých mrazu a chřipkové epidemie, která po čas turnaje postihla více či méně všechny týmy, i přesto bychom chtěli vyzdvihnout zvlášť přístup dvou klubu, a to FK Bosporu Bohumín a SK Čeladné. Jejich vedení, trenéři i hráči předváděli po celou dobu vynikající přístup k turnaji, a to i přes složité podmínky, které v této zimě nastaly.

Nyní je však třeba upřít zrak a pozornost na jarní část soutěže, která se již nezadržitelně blíží, a tímto bychom chtěli všem zúčastněným týmům turnaje popřát hodně štěstí ve svých soutěžích.