Zaplacení členských příspěvků za rok 2018

Žádáme všechny členy, aby nejpozději do 31.10.2018 zaplatili členské příspěvky ve výši 1500 Kč, a to ve prospěch klubu FC Vratimov z. s. na číslo účtu: 1686722319/0800. Více »

K pozápasovém rozhovoru jsme si pozvali kapitána mužstva Petra Michalčáka

1. V sobotu jste se utkali s houževnatým mužstvem Jablunkova, ačkoliv jste v tomto utkání dlouho tahali za kratší konec, tak jste nakonec dokázali vývoj utkání zvrátit ve váš prospěch. Dokázal bys Více »

V Jablunkově jsme navázali na naši vítěznou sérii

Jablunkov 2:3 FC Vratimov Sestava: Juras – Stuchlík, Kašuba, Michalčák, Jašek – Osvěčík V., Pešek R., Macák – Brezula, Bandy, Trmal (18. Ledvina) Branky: 10. Trmal, 79. a 90. Michalčák Hodnocení trenéra Více »

 

Zimní turnaj je u konce, jarní část se blíží

V sobotu 3.3.2018 byl dohrán třetí ročník Zimního turnaje o Pohár starostky města Vratimov. Vítězství a pohár si nakonec odvezl tým Čeladné, který dokázal v posledním zápase turnaje porazit FK Bospor Bohumín, který tak přišel o průběžné první místo a v konečném pořadí se tak umístil na druhém místě, třetí místo, jen díky horšímu vzájemnému zápasu s Bohumínem obsadili domácí borci z Vratimova.

Ceny byly osobně předány starostkou Vratimova JUDr. Dagmar Hrudovou a děkujeme jí, i celému vedení města za podporu tohoto turnaje. Dále bychom chtěli ocenit a vyzdvihnout práci všech, kteří po celou dobu turnaje pomáhali a zapříčinili se tak svou měrou o uskutečnění turnaje. Poděkování patří však také všem účastníkům turnaje, a to i přesto, že ne vše vycházelo podle naplánovaného harmonogramu, avšak to si musí každý sám sáhnout do svědomí, zdali pro zdárné zastoupeni klubu v tomto turnaji udělal opravdu vše. Na druhou stranu je třeba pochopit, že tento ročník byl velmi specificky, především pak co se týče krutých mrazu a chřipkové epidemie, která po čas turnaje postihla více či méně všechny týmy, i přesto bychom chtěli vyzdvihnout zvlášť přístup dvou klubu, a to FK Bosporu Bohumín a SK Čeladné. Jejich vedení, trenéři i hráči předváděli po celou dobu vynikající přístup k turnaji, a to i přes složité podmínky, které v této zimě nastaly.

Nyní je však třeba upřít zrak a pozornost na jarní část soutěže, která se již nezadržitelně blíží, a tímto bychom chtěli všem zúčastněným týmům turnaje popřát hodně štěstí ve svých soutěžích.