Zápas v Čeladné byl odložen

Z důvodu nepříznivého, mrazivého počasí, které panuje v dnešních dnech, bylo odloženo utkání mezi SK Beskyd Čeladná a FC Vratimov. Nový termín tohoto zápasu byl stanoven na 1.5 v 16:30. Více »

Rozhovor s Markem Dawidem

Po delší odmlce Vám přinášíme další ze série zimních rozhovorů, tentokráte s nově příchozím hráčem Markem Dawidem, který do našeho klubu přestoupil z TJ Vendryně. Rozhovor byl pořízen před zápasem s TJ Více »

V posledním přípravném utkání jsme dokázali vyhrát

Sestava: Juras – Stuchlík, Pešek Radim, Michalčák, Jašek – Dawid, Pešek Jirka, Racko, Pohludka – Svěnčík Osvěčík Střídali: Černý, Uherčík, Bandy, Klimsza, Pešek David, Brezula Branky: Svěnčík 2, Racko, Uherčík, Osvěčík, Pešek Více »

Zimní turnaj je u konce, jarní část se blíží

V sobotu 3.3.2018 byl dohrán třetí ročník Zimního turnaje o Pohár starostky města Vratimov. Vítězství a pohár si nakonec odvezl tým Čeladné, který dokázal v posledním zápase turnaje porazit FK Bospor Bohumín, Více »

Poslední zápas turnaje jsme zvládli úspěšně

FC Vratimov 8:4 TJ Sokol Dobrá Sestava: Juras – Jašek, Michalčák, Pešek Radim, Stuchlík – Dawid, Racko, Pešek Jiří, Uherčík – Osvěčík Svěnčík Střídali: Černý, Klimsza, Bandy, Brezula, Pešek David Branky: Svěnčík Více »

Generálka na jarní část již v sobotu 10.3.

Poslední zápas v rámci zimní přípravy se odehraje v sobotu 10.3.2018 v 16h na domácím hřišti, soupeřem nám bude slovenský tým TJ Kysučan Korňa. Více »

 

Zimní turnaj je u konce, jarní část se blíží

V sobotu 3.3.2018 byl dohrán třetí ročník Zimního turnaje o Pohár starostky města Vratimov. Vítězství a pohár si nakonec odvezl tým Čeladné, který dokázal v posledním zápase turnaje porazit FK Bospor Bohumín, který tak přišel o průběžné první místo a v konečném pořadí se tak umístil na druhém místě, třetí místo, jen díky horšímu vzájemnému zápasu s Bohumínem obsadili domácí borci z Vratimova.

Ceny byly osobně předány starostkou Vratimova JUDr. Dagmar Hrudovou a děkujeme jí, i celému vedení města za podporu tohoto turnaje. Dále bychom chtěli ocenit a vyzdvihnout práci všech, kteří po celou dobu turnaje pomáhali a zapříčinili se tak svou měrou o uskutečnění turnaje. Poděkování patří však také všem účastníkům turnaje, a to i přesto, že ne vše vycházelo podle naplánovaného harmonogramu, avšak to si musí každý sám sáhnout do svědomí, zdali pro zdárné zastoupeni klubu v tomto turnaji udělal opravdu vše. Na druhou stranu je třeba pochopit, že tento ročník byl velmi specificky, především pak co se týče krutých mrazu a chřipkové epidemie, která po čas turnaje postihla více či méně všechny týmy, i přesto bychom chtěli vyzdvihnout zvlášť přístup dvou klubu, a to FK Bosporu Bohumín a SK Čeladné. Jejich vedení, trenéři i hráči předváděli po celou dobu vynikající přístup k turnaji, a to i přes složité podmínky, které v této zimě nastaly.

Nyní je však třeba upřít zrak a pozornost na jarní část soutěže, která se již nezadržitelně blíží, a tímto bychom chtěli všem zúčastněným týmům turnaje popřát hodně štěstí ve svých soutěžích.