Ze Starého Města se vracíme vítězně

Staré Město 0:1 FC Vratimov Sestava: Juras – Jašek, Harbáček, Michalčák, Kašuba – Uherčík (81. Stuchlík), Macák, Pešek R. – Brezula (67. Tříska A.), Trmal (85. Racko), Ledvina (46. Osvěčík M.) Branky: Více »

Pozápasový rozhovor s Františkem Jaškem

V dnešním rozhovoru jsme vyzpovídali Františka Jaška, dnes již stabilního člena základní jedenáctky a jednoho z pilířů naší obrany. Františku v létě jsi měl možnost odejít, přesto ses rozhodl zůstat v týmu, Více »

V utkání s Lučinou jsme si zastříleli

FC Vratimov 5:0 Finstal Lučina Sestava: Juras – Jašek, Harbáček, Michalčák, Kašuba – Pešek R. (75. Tříska A.), Osvěčík V., Brezula – Ledvina (59. Uherčík), Bandy (72. Osvěčík M.), Trmal Branky: 9. Více »

Zveme vás na sobotní utkání s Lučinou

Dovolujeme si pozvat všechny naše fanoušky na domácí utkání s Lučinou, které se odehraje v sobotu 8.9. 2018 od 16:00. Věříme, že domácí borci dokáží udržet dosavadní neporazitelnost a předvedou sympatický výkon. Více »

Rozhovor s novicem v týmu, Danielem Harbáčkem

Po odehraném 4. kole jsme si popovídali o dosavadním průběhu sezóny a vůbec celého angažmá s Danielem Harbáčkem, dosavadním největším překvapení podzimu ve Vratimovském dresu. Po ukončení dorostenecké části tvé kariéry jsi Více »

 

Poslední zápas turnaje jsme zvládli úspěšně

FC Vratimov 8:4 TJ Sokol Dobrá

Sestava: Juras – Jašek, Michalčák, Pešek Radim, Stuchlík – Dawid, Racko, Pešek Jiří, Uherčík – Osvěčík Svěnčík

Střídali: Černý, Klimsza, Bandy, Brezula, Pešek David

Branky: Svěnčík 4, Michalčák, Jirka Pešek, Osvěčík, Bandy

Zápas, který obsahoval především spoustu branek a šancí, skončil konečným vítězstvím Vratimova v poměru 8:4. Po středeční kontumační výhře 3:0 s Šenovem dokázali naši hráči zakončit turnaj další výhrou, která znamenala v konečném důsledku 3.místo v turnaji. Kluci nezačali utkání vůbec špatně, a brzy si dokázali vytvořit komfortní náskok, který drželi po čas celého utkání, avšak ztráta koncentrace v závěru zápasu zapříčinila, že se Dobré povedlo konečné skóre zkorigovat na pro ně přijatelných 8:4.

V tomto utkaní opět vystrčil růžky, a naznačil tak své možnosti a potenciál pro jarní část náš kanonýr Marek Svěnčík, který nasázel soupeři hned čtyři branky. Blíží se začátek soutěže, a tak pevně věříme, že tento Vratimovský srdcař našel tu správnou střeleckou mušku a pomůže nám k dosažení cíle.

Je třeba však pochválit všechny hráče za přístup k tomuto zápasu a vůbec celému turnaji, který letos proběhl za hodně mrazivých podmínek, a tak se ne vždy dalo počítat s kompletním kádrem.

Velký dík také samozřejmě patří soupeři z Dobré, který pojal účast v turnaji seriózně a úspěšně dokázal sekundovat týmům z vyšší soutěže.