Zápas v Čeladné byl odložen

Z důvodu nepříznivého, mrazivého počasí, které panuje v dnešních dnech, bylo odloženo utkání mezi SK Beskyd Čeladná a FC Vratimov. Nový termín tohoto zápasu byl stanoven na 1.5 v 16:30. Více »

Rozhovor s Markem Dawidem

Po delší odmlce Vám přinášíme další ze série zimních rozhovorů, tentokráte s nově příchozím hráčem Markem Dawidem, který do našeho klubu přestoupil z TJ Vendryně. Rozhovor byl pořízen před zápasem s TJ Více »

V posledním přípravném utkání jsme dokázali vyhrát

Sestava: Juras – Stuchlík, Pešek Radim, Michalčák, Jašek – Dawid, Pešek Jirka, Racko, Pohludka – Svěnčík Osvěčík Střídali: Černý, Uherčík, Bandy, Klimsza, Pešek David, Brezula Branky: Svěnčík 2, Racko, Uherčík, Osvěčík, Pešek Více »

Zimní turnaj je u konce, jarní část se blíží

V sobotu 3.3.2018 byl dohrán třetí ročník Zimního turnaje o Pohár starostky města Vratimov. Vítězství a pohár si nakonec odvezl tým Čeladné, který dokázal v posledním zápase turnaje porazit FK Bospor Bohumín, Více »

Poslední zápas turnaje jsme zvládli úspěšně

FC Vratimov 8:4 TJ Sokol Dobrá Sestava: Juras – Jašek, Michalčák, Pešek Radim, Stuchlík – Dawid, Racko, Pešek Jiří, Uherčík – Osvěčík Svěnčík Střídali: Černý, Klimsza, Bandy, Brezula, Pešek David Branky: Svěnčík Více »

Generálka na jarní část již v sobotu 10.3.

Poslední zápas v rámci zimní přípravy se odehraje v sobotu 10.3.2018 v 16h na domácím hřišti, soupeřem nám bude slovenský tým TJ Kysučan Korňa. Více »

 

Poslední zápas turnaje jsme zvládli úspěšně

FC Vratimov 8:4 TJ Sokol Dobrá

Sestava: Juras – Jašek, Michalčák, Pešek Radim, Stuchlík – Dawid, Racko, Pešek Jiří, Uherčík – Osvěčík Svěnčík

Střídali: Černý, Klimsza, Bandy, Brezula, Pešek David

Branky: Svěnčík 4, Michalčák, Jirka Pešek, Osvěčík, Bandy

Zápas, který obsahoval především spoustu branek a šancí, skončil konečným vítězstvím Vratimova v poměru 8:4. Po středeční kontumační výhře 3:0 s Šenovem dokázali naši hráči zakončit turnaj další výhrou, která znamenala v konečném důsledku 3.místo v turnaji. Kluci nezačali utkání vůbec špatně, a brzy si dokázali vytvořit komfortní náskok, který drželi po čas celého utkání, avšak ztráta koncentrace v závěru zápasu zapříčinila, že se Dobré povedlo konečné skóre zkorigovat na pro ně přijatelných 8:4.

V tomto utkaní opět vystrčil růžky, a naznačil tak své možnosti a potenciál pro jarní část náš kanonýr Marek Svěnčík, který nasázel soupeři hned čtyři branky. Blíží se začátek soutěže, a tak pevně věříme, že tento Vratimovský srdcař našel tu správnou střeleckou mušku a pomůže nám k dosažení cíle.

Je třeba však pochválit všechny hráče za přístup k tomuto zápasu a vůbec celému turnaji, který letos proběhl za hodně mrazivých podmínek, a tak se ne vždy dalo počítat s kompletním kádrem.

Velký dík také samozřejmě patří soupeři z Dobré, který pojal účast v turnaji seriózně a úspěšně dokázal sekundovat týmům z vyšší soutěže.