Do nové sezóny s novým trenérským duem

U „A” mužstva dochází po konci sezóny a sestupu zpět do 1.A třídy ke změně na trenérských postech. Lavičku opouští, jak hlavní trenér Jiří Hořínek, tak i jeho asistent Vladan Pražák. Nadcházející Více »

Se sezónou jsme se rozloučili debaklem

FC Vratimov 4:9 FC Heřmanice Sestava: Černý – Stuchlík, Pešek R. (65. Pešek D.), Pohludka, Kašuba – Brezula (40. Jašek), Osvěčík, Racko, Pešek J., Dawid – Bandy Branky: 60. Dawid, 80. Pohludka, Více »

Z Frenštátu odjíždíme s bodem

SK Beskyd Frenštát 1:1 FC Vratimov Sestava: Juras – Stuchlík, Pohludka, R. Pešek, Kašuba – Brezula, J. Pešek, Racko, Dawid (87. D. Pešek) – Bandy, Svěnčík (33. Osvěčík) Branky: 20. Brezula Remíza Více »

Utkání s Šenovem nám vůbec nevyšlo

FC Vratimov 1:3 SK Šenov Sestava: Juras – Jašek (82. Stuchlík), Pešek R., Michalčák, Kašuba – Uherčík (50. Brezula), Pešek J., Osvěčík, Dawid – Bandy (63. Racko), Svěnčík Branky: 45. Uherčík Domácí Více »

Utkání s Polomí skončilo nerozhodně

FC Vratimov 1:1 SC Pustá Polom Sestava: Juras – Stuchlík, Michalčák, Pohludka, Dawid – Brezula, Pešek J., Racko, Pešek R. – Bandy, Svěnčík Branky: 15. Pohludka Domácí utkaní jsme do vítězného konce Více »

 

Poslední zápas turnaje jsme zvládli úspěšně

FC Vratimov 8:4 TJ Sokol Dobrá

Sestava: Juras – Jašek, Michalčák, Pešek Radim, Stuchlík – Dawid, Racko, Pešek Jiří, Uherčík – Osvěčík Svěnčík

Střídali: Černý, Klimsza, Bandy, Brezula, Pešek David

Branky: Svěnčík 4, Michalčák, Jirka Pešek, Osvěčík, Bandy

Zápas, který obsahoval především spoustu branek a šancí, skončil konečným vítězstvím Vratimova v poměru 8:4. Po středeční kontumační výhře 3:0 s Šenovem dokázali naši hráči zakončit turnaj další výhrou, která znamenala v konečném důsledku 3.místo v turnaji. Kluci nezačali utkání vůbec špatně, a brzy si dokázali vytvořit komfortní náskok, který drželi po čas celého utkání, avšak ztráta koncentrace v závěru zápasu zapříčinila, že se Dobré povedlo konečné skóre zkorigovat na pro ně přijatelných 8:4.

V tomto utkaní opět vystrčil růžky, a naznačil tak své možnosti a potenciál pro jarní část náš kanonýr Marek Svěnčík, který nasázel soupeři hned čtyři branky. Blíží se začátek soutěže, a tak pevně věříme, že tento Vratimovský srdcař našel tu správnou střeleckou mušku a pomůže nám k dosažení cíle.

Je třeba však pochválit všechny hráče za přístup k tomuto zápasu a vůbec celému turnaji, který letos proběhl za hodně mrazivých podmínek, a tak se ne vždy dalo počítat s kompletním kádrem.

Velký dík také samozřejmě patří soupeři z Dobré, který pojal účast v turnaji seriózně a úspěšně dokázal sekundovat týmům z vyšší soutěže.