Do nové sezóny s novým trenérským duem

U „A” mužstva dochází po konci sezóny a sestupu zpět do 1.A třídy ke změně na trenérských postech. Lavičku opouští, jak hlavní trenér Jiří Hořínek, tak i jeho asistent Vladan Pražák. Nadcházející Více »

Se sezónou jsme se rozloučili debaklem

FC Vratimov 4:9 FC Heřmanice Sestava: Černý – Stuchlík, Pešek R. (65. Pešek D.), Pohludka, Kašuba – Brezula (40. Jašek), Osvěčík, Racko, Pešek J., Dawid – Bandy Branky: 60. Dawid, 80. Pohludka, Více »

Z Frenštátu odjíždíme s bodem

SK Beskyd Frenštát 1:1 FC Vratimov Sestava: Juras – Stuchlík, Pohludka, R. Pešek, Kašuba – Brezula, J. Pešek, Racko, Dawid (87. D. Pešek) – Bandy, Svěnčík (33. Osvěčík) Branky: 20. Brezula Remíza Více »

Utkání s Šenovem nám vůbec nevyšlo

FC Vratimov 1:3 SK Šenov Sestava: Juras – Jašek (82. Stuchlík), Pešek R., Michalčák, Kašuba – Uherčík (50. Brezula), Pešek J., Osvěčík, Dawid – Bandy (63. Racko), Svěnčík Branky: 45. Uherčík Domácí Více »

Utkání s Polomí skončilo nerozhodně

FC Vratimov 1:1 SC Pustá Polom Sestava: Juras – Stuchlík, Michalčák, Pohludka, Dawid – Brezula, Pešek J., Racko, Pešek R. – Bandy, Svěnčík Branky: 15. Pohludka Domácí utkaní jsme do vítězného konce Více »

 

Výhru s Heřmanicemi vystřelil Bandy

V sobotu 25.2 sehrálo A mužstvo další zapas v rámci zimního turnaje, a to proti tymu Heřmanic. Jeden z aspirantu na postup do divize určíte prověřil domácí borce, kteří byli oslabeni hned o několik hráčů z důvodu nemoci či zraněni, více než dobře. Trenér Hořínek neměl před zápasem moc na výběr, a tak mu nezbývalo nic jiného, než aby si vypůjčil určité hráče z B týmu, jmenovitě se jednalo o bratry Třísky a Hudečka. Nutno dodat že tito kluci přistoupili k utkaní velmi zodpovědné a pomohli ke konečné těsné výhře v poměru 1:0. Pochválit však je potřeba všechny co do utkaní zasáhli, a to především z důvodu velké nepřízně počasí, i přes tuto maličkost se však hrál hodně svižný fotbal s mnoha pěknými akcemi. Na obou stranách byla k vidění velká spousta šancí, dokonce i nějaká ta tyčka, ale byl to domácí tým, který se dokázal jako jediný prosadit a prokázal tak velkou touho po vítězství. Jediným střelcem utkání se stal náš nový snajpr Bandy, který v závěru utkaní nedal Andrejkovi v brance Heřmanic šanci a z úhlu nekompromisně zavěsil bodlem. Naši kluci se opět přesvědčili, že když hraji jako jeden tým a makají na 100 %, tak mají šanci na úspěch i v zápasech proti takto silným týmům. Doufejme, že do začátku soutěže se dají všichni hráči do pořádku a budeme tak připraveni na jarní část soutěže v plné síle.

Sestava: Černý – Stuchlík, Pohludka, Michalčák, Jašek – Brezula, Pešek Jiří, Uherčík, Dawid – Osvěčík, Svěnčík. Střídali: Tříska Tomáš, Tříska Aleš, Hudeček, Bandy a brankář Juras.

Už zítra 29.2 v 18.30h můžete vidět naše hráče v dalším utkání v rámci turnaje, a to v dohrávce s rivalem z Šenova. Budeme se na vás těšit i přes pravděpodobně velmi mrazivé počasí.