Týmy U9 a U11 se zúčastnily mezinárodního turnaje v Liptovském Mikuláši

Dne 08.12.2018, se naše starší (U11) a mladší přípravka (U9) zúčastnila mezinárodního halového turnaje v Liptovském Mikuláši. Na turnaji jsme se potkali s těmito týmy: MFK Tatran Liptovský Mikuláš (SK), SP Grunwald Více »

První informace k zimnímu turnaji „O POHÁR STAROSTY MĚSTA VRATIMOVA“

Další ročník zimního turnaje „O POHÁR STAROSTY MĚSTA VRATIMOVA“ se již nezadržitelně blíží, a proto vám již nyní přinášíme první užitečné informace o jeho průběhu. Turnaj se odehraje v zimním období roku 2019, Více »

 

V 5.kole se odehrály jen 2 zápasy

V sobotu dopoledne jsme byli svědky pouze dvou zápasů v rámci Zimního turnaje. V ranním střetnutí se potkaly týmy Hrabové a Čeladné. Čeladná potvrdila roli favorita a nedala Hrabové nejmenší šanci dostat se do zápasu, a tak se po výhře 10:0 nyní nachází na prvním místě tabulky, pouze díky lepšímu skóre, před Bohumínem.

Druhým sobotním zápasem bylo divizní derby mezi Havířovem a Bohumínem, ve kterém bylo k vidění také 10 branek a hned všech 10 jich dokázali vstřelit svěřenci trenéra Poštulky a v poklidu si tak dokráčeli ke konečné výhře 10:0. Je však třeba podotknout, že Havířov opět nedorazil se svým A mužstvem, ale byl zastoupen dorosteneckým výběrem U19.

Nejbližší zápas turnaje bude odehrán ve středu 21.2.2018 ve 20:00, jedná se o dohrávku zápasu Havířova s Hrabovou.

Více informací o datech dalších zápasů najdete v sekci zimní turnaje/ zimní turnaj A týmu