Podzim jsme zakončili smolnou prohrou v Bystřici

Bystřice 3:2 FC Vratimov Sestava: Juras – Jašek (67. Stuchlík), Michalčák (85. Štromp), Harbáček, Kašuba – Macák, Pešek R. (81. Tříska A.), Osvěčík V., Trmal, Bandy (73. Osvěčík M.), Brezula (77. Ledvina) Více »

Pozvánka na vyvrcholení podzimu v Bystřici

Dovolujeme si pozvat všechny fanoušky vratimovského fotbalu na poslední podzimní utkání, které se odehraje v Bystřici, a to v neděli 4. 11. ve 14:00. Pro všechny zájemce jsme připravili možnost odcestovat k tomuto velmi Více »

I přes kvalitní podívanou nepřineslo utkání s Orlovou žádnou branku

FC Vratimov 0:0 Slavia Orlová Sestava: Juras – Stuchlík, Harbáček, Michalčák, Jašek – Pešek R., Macák, Osvěčík V., Brezula (84. Ledvina), Bandy (75. Osvěčík M.), Trmal (88. Štromp) Hodnocení trenéra Peška R.: Více »

 

Vratimov B si hladce poradil s Třebovicemi

První letošní utkání v rámci Zimního turnaje odehrálo naše „B“ mužstvo proti fotbalistům Třebovic. Tohoto soupeře potkáváme i v rámci hlavní soutěže a v posledním zápase podzimní části jsme mu dokázali nasázet deset gólů. Tak jako v Třebovicích, začátek utkání patřil hostům. Soupeř si dokázal vypracovat několik dobrých brankových příležitostí a po zásluze se ujal vedení v zápase. Rozdílná kvalita obou týmů se začala postupem času projevovat a naši fotbalisté nejen, že dokázali srovnat, ale do druhého poločasu už šli jako vedoucí celek. Druhá půle přinesla pohlednější fotbal a diváci, kteří dorazili i přes chladné počasí, mohli být spokojeni, jak s výkonem našich kluků, tak i s konečným skórem. Tuto neděli nás čeká od 10 hodin o poznání těžší soupeř, mužstvo Slovanu Ostrava a my před sebou máme ještě pár tréninků se na něj připravit po fyzické i taktické stránce.

Góly: Drozd 4, Tříska T. 2, Tříska A. 1, Hudeček 1, Žižka D. 1

Další zápasy hrané tuto neděli:
12:00 Staříč : Darkovice
14:00 Třebovice : Janovice